مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بگومگو بین دانش‌آموزان و مشاور در دبیرستان ناحیه 5 به زد و خورد منتهی شد که طی آن چند دانش‌آموز از ناحیه ساق پا و صورت آسیب می‌بینند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانعلیرضا مهدی امروز در اصفهان اظهار کرد: صبح امروز در دبیرستان جمال در ناحیه 5 آموزش‌ و پرورش اصفهان، دانش‌آموزان در کلاسی سر و صدا می‌کردند، مشاور مدرسه وارد کلاس شده و تذکر می‌دهد.

وی افزود: پس از این تذکر بگومگو بین دانش‌آموزان و مشاور و پس از آن هم زد و خورد رخ می‌دهد که طی آن چند دانش‌آموز از ناحیه ساق پا و صورت آسیب می‌بینند.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: 6 نفر از دانش‌آموزان به بیمارستان انتقال داده می‌شوند که سه نفر از آنها به بیمارستان عیسی بن مریم و سه نفر از آنها به بیمارستان کاشانی منتقل می‌شوند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تنها دو نفر از دانش‌آموزان در بیمارستان عیسی بن مریم بستری هستند، البته مشکلی برای ترخیص ندارند و صرفاً به دلیل قوانین بیمارستان تا کنون مرخص نشده‌اند. 

مهدی خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی روز سه‌شنبه، چهارشنبه اول وقت مشاور احضار شده و از سوی هیأت تخلفات آموزش و پرورش برخورد قانونی صورت می‌گیرد، در صورت شکایت دانش‌آموزان امکان ورود دادستانی هم به این حادثه وجود دارد، معمولاً در چنین اتفاقاتی موضوع به هیأت تخلفات آموزش و پرورش ارجاع داده می‌شود.

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه