به گزارش پایگاه عدالت خواهان

پایگاه عدالت خواهان"اما موج جدید حمله به حاتمی‌کیا و فیلم «به وقت شام» در رسانه‌های زرد به طور هماهنگ آغاز شد. محور مشترک اخبار این رسانه‌ها نیز توجه این فیلم به مسائل منطقه، قرار داشتن حمایت سازمان اوج و همچنین صحبت‌های حاتمی‌کیا در حمایت از ارزش‌های انقلاب است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان":استقبال مردم از فیلم ضد داعشی «به وقت شام» موجب عصبانیت جریان‌های خاص در سینما شده است.
 
 
عصبانت جریان های خاص از یک فیلم ضد داعشی! /موج جدید حمله به حاتمی کیا!
 
 
بنابر این گزارش، به رغم تبلیغات منفی علیه فیلم «به وقت شام» اما این أثر به فروش قابل توجهی دست یافته است. به طوری که فروش این أثر تاکنون به بیش از هشت میلیارد تومان رسیده است. این اتفاق برای برخی از جریان‌های رسانه‌ای خوشایند نیست. این جریان، به محض نمایش فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا در جشنواره فیلم فجر، حمله به این أثر را آغاز کرد.
 
سردسته‌های این جریان‌ها نیز در برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی «به وقت شام» را یک فیلم کمدی توصیف کردند!
 
اما موج جدید حمله به حاتمی‌کیا و فیلم «به وقت شام» در رسانه‌های زرد به طور هماهنگ آغاز شد. محور مشترک اخبار این رسانه‌ها نیز توجه این فیلم به مسائل منطقه، قرار داشتن حمایت سازمان اوج و همچنین صحبت‌های حاتمی‌کیا در حمایت از ارزش‌های انقلاب است.
 

موفقیت فیلم «به وقت شام» زمینه‌ساز تولید فیلم‌های دیگری درباره داعش و مسائل منطقه خواهد شد و این رسانه‌ها تلاش دارند تا این موفقیت را مخدوش جلوه بدهند.
 
عصبانت جریان های خاص از یک فیلم ضد داعشی! /موج جدید حمله به حاتمی کیا!
 
همچنین در این زمینه لازم به ذکر است:به نوشته کیهان درصورت لزوم برخی از عناصر پشت پرده تهاجم به فیلم یاد شده افشا خواهد شد.
 
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه