سایت بی بی سی که از گرفتن چاه یک توالت تا آتش زدن یک سطل زباله توسط عده ای ضد انقلاب در ایران کوه می سازد نامه بسیار مهم اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به امام خامنه ای را پوشش نداده است!

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سایت بی بی سی که از گرفتن چاه یک توالت تا آتش زدن یک سطل زباله توسط عده ای ضد انقلاب در ایران کوه می سازد نامه بسیار مهم اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به امام خامنه ای را پوشش نداده است!بنا بر این گزارش اقدام عجیب بی بی سی در سانسور خبری این رویداد مهم نشان از شکست تلاشهای جبهه عبری عربی و غربی برای اختلاف در سطوح مقاومت منطقه می باشد.

بی بی سی در حالی خود را به نفهمیدن ارسال این نامه زده است که هنوز به بازتاب اغتشاشات چند هفته گذشته در ایران مشغول است!؟

به گزارش خبرنگار ما در دوسال گذشته عربستان به همراهی برخی از کشورهای غربی فشار سنگینی برای جدایی حماس از جبهه مقاومت آورده بودند که در جنگ سوریه این مسائل به خوبی نمایان بود.

گفتنی است که پس از سخنان حکیمانه امام خمینی در خصوص قدس و فلسطین در جمع روسای مجالس کشورهای اسلامی اسماعیل هنیه روز گذشته در نامه ای به امام خامنه ای ضمن تقدیم سلام خود و همه فرمانده هان و مجاهدین و ملت فلسطین آورده بود که: " بی‌شک ایران با هدایت‌های بزرگوارانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، برتری بزرگی در تقویت مجاهدین و ریشه‌دار کردن گزینه مقاومت و مبارزه در فلسطین داشته و خواهد داشت. "

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه