به گزارش پایگاه عدالت خواهانماجرای ترامپ و استورمی دانیلز | از روزی که ترامپ برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد، یکی از نگرانی های مشاورانش رسوایی های اخلاقی ترامپ بود. ماجرای روابط جنسی ترامپ با بازیگران فیلم های غیراخلاقی آخرین و جدی ترین رسوایی اخلاقی ترامپ است؛ حالا دو بازیگر فیلم های مستهجن؛ استورمی دانیلز و آلانا اوانز ادعاهایی دارند که اثباتشان برای ترامپ گران تمام می شود.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانپس از آن که یک بازیگر فیلم های غیراخلاقی آمریکایی در مصاحبه ای جزئیات جدیدی درباره رابطه اش با دونالد ترامپ فاش کرده و از تهدید جانی علیه خود برای وادار کردنش به سکوت درباره این رابطه خبر داد، کاخ سفید این اظهارات وی را تکذیب کرد.

رابطه ترامپ و استورمی دنیلز


استورمی دانیلز اخیرا در مصاحبه ای با برنامه “۶۰ دقیقه” شبکه سی.بی.اس آمریکا جزییات این رابطه ادعایی مربوط به سال ۲۰۰۶ و همچنین تهدید شدن جانش در سال ۲۰۱۱ برای سکوت اختیار کردن درباره این قضیه بعد از صحبتهایی که او درباره این موضوع در همان سال در مصاحبه اش با یک نشریه مطرح کرده بود، فاش کرد.
به گزارش پایگاه پلتیکو، راج شاه، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا “باور ندارد” که تهدیدی علیه این بازیگر پورن به نام استورمی دنیلز صورت گرفته باشد.
این سخنگو تاکید کرد: هیچ شواهدی در تایید ادعای وی وجود ندارد.
کاخ سفید همچنین این ادعا را که دونالد ترامپ با این بازیگر فیلم های پورنوگرافی رابطه داشته رد کرد.
راج شاه سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور آمریکا می گوید که هیچ کدام از ادعاهایی که دنیلز در مصاحبه اش با سی.بی.اس مطرح کرد درست نیست.
وکلای رئیس جمهور آمریکا در پی غرامتی ۲۰ میلیون دلاری از دنیلز هستند چون می گویند او موافقتنامه ای برای سکوت را شکسته است.
دنیلز ۳۹ ساله، به سی.بی.اس گفت که او درست پیش از انتخابات سال ۲۰۱۶ قبول کرده بود در ازای سکوت در مورد آن رابطه ۱۳۰ هزار دلار از مایکل کوهن وکیل ترامپ دریافت کند.
او گفت دلیل آن توافق نگرانی از امنیت خانواده اش بود.
او گفت مرد ناشناسی که در سال ۲۰۱۱ او را در حین همراهی با دختر کوچکش در یک پارکینگ تهدید کرده بود به او گفته است: ترامپ را به حال خود بگذار.
اما سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور باور ندارد این ادعای دنیلز هم درست باشد.
راج شاه گفت: رئیس جمهور قویا، به روشنی و مکررا ادعاهای مربوط به این ماجرا را رد کرده و تنها کسی که حرف هایش تغییر کرده همان فرد مدعی است.
پس از آنکه دنیلز گفت سکوت او لازمه پرهیز از تهدید خشونت بود، کوهن (وکیل ترامپ) یک نامه “پایان و عدم تکرار” (که برای متوقف کردن یک عمل “غیرقانونی” تهیه می شود) برای او فرستاد.
برنت بلیکلی وکیل کوهن در نامه ای در اشاره به شخصی که دنیلز ادعا می کند او را تهدید کرده نوشت: کوهن هیچ ارتباطی با چنین شخص و حادثه ای نداشته و حتی باور ندارد که چنین شخصی وجود خارجی دارد، یا چنین حادثه ای اتفاق افتاده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز این نامه عصر یکشنبه برای مایکل آوناتی وکیل استورمی دنیلز ارسال شد.
کوهن همچنین خواهان عذرخواهی دنیلز شده است.

رسوایی جنسی ترامپ؛ رابطه سه نفره دو بازیگر پورن


یورونیوز: یک هنرپیشه فیلمهای پورنو در آمریکا می گوید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گذشته یک بار او را به رابطه جنسی سه نفره دعوت کرده است.
آلانا اوانز، بازیگر ۴۲ ساله فیلمهای پورنو در حالی این مطلب را در گفتگو با شبکه «ان بی سی» مطرح کرد که هفته گذشته گزارشی مبنی بر پرداخت حق السکوت از سوی وکیل رئیس جمهوری آمریکا به استفانی کلیفورد، یکی دیگر از هنرپیشه های فیلمهای پورنو منتشر شده بود.
بنا به ادعای آلانا اوانز استفانی کلیفورد در ماه ژوئیه سال ۲۰۰۶ میلادی در تماسی تلفنی از او دعوت کرده بود به اتاق هتلی برود که وی و دونالد ترامپ در آن به سر می بردند.
آلانا اوانز گفت: «هنگامی که استورمی به من گفت با دونالد است به دلیل هویت او [دونالد ترامپ] مسائل زیادی به ذهن خطور می کند.» دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ یک تاجر بانفوذ و ثروتمند نیویورکی بود.
آلانا اوانز تاکید می کند که او در جریان آن تماس تلفنی به وقت گذرانی با دونالد ترامپ و استفانی کلیفورد دعوت شده بود.
به گفته این هنرپیشه فیلمهای پورنو او در جریان تماس تلفنی استفانی کلیفورد با دونالد ترامپ هم مکالمه کوتاهی داشته است. بنا به ادعای وی دونالد ترامپ به وی گفته است: «بیا با ما باش! بیا خوش بگذرانیم و جشن بگیریم.»
آلانا اوانز تاکید می کند که دونالد ترامپ از نقش آفرینی او در فیلمهای پورنو آگاهی داشته است.
رئیس جمهوری ایالات متحده پس از انتشار گزارشهایی مبنی بر پرداخت حق السکوت از طرف او به استفانی کلیفورد این مطلب را تکذیب کرده بود.

عکس: استورمی دنیلز و دونالد ترامپ

عکس: استورمی دنیلز

عکس: استورمی دنیلز

عکس: آلانا اوانز 
 
 
 
 
#ترامپ # عکس ترامپ # زن ترامپ # همسر ترامپ # دونالد ترامپ # دختر ترامپ # استورمی # استورمی دنیلز # ترامپ و استورمی دنیلز # استفانی کلیفورد # ترامپ و استفانی کلیفورد # رابطه جنسی ترامپ # رسوایی ترامپ # رسوایی اخلاق ترامپ # ملانا ترامپ # دنیلز # دانیلز # استورمی دانیلز # اخبار ترامپ # رسوایی ترامپ # فیلم مستهجن # بازیگر پورنو # تجاوز ترامپ # الانا اوانز # جسیکا دریک # رسوایی جنسی ترامپ # رابطه سه نفره ترامپ # عکس استورمی دنیلز # ترامپ استورمی # عکس استورمی # عکس استورمی دانیلز # استورمی دنیلز کیست # عکس رابطه ترامپ و استورمی # عکس الانا اوانز # آلانا آوانز # عکس آلانا آوانز # جزئیات رسوایی جنسی ترامپ # ماجرای رسوایی جنسی ترامپ # عکس رسوایی جنسی ترامپ # رسوایی ترامپ # عکس ترامپ و استورمی #
 
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه