از همه دست اندرکاران انتصابات مدیران در استان انتظار می رود سوابق و ماهیت همه افراد و جریانات پشت پرده حامی آنان با دقت مدنظر قرار دهند تا در دام جریانات فتنه و نفاق و فساد گرفتار نشوند و در خصوص انتصاب ابوالقاسم صفوی به فرمانداری گرگان هم مراقب حمایت افراد مساله داری مانند جبار ایری و ... باشند تا انتصابی شبهه برانگیز و خائنانه صورت نگیرد .

به گزارش عدالت خواهان ، جبار ایری در دوره ی چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا ، عضو شورای شهر بندرترکمن بود. انتخاب شهردار و تصویب بودجه و نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها جزو اصلی‌ترین وظایف شورا است که متاسفانه جبار ایری در انجام وظایف خود موفق نبود و ساده ترین دلیل این امر فراموشی منافع عمومی و نگاه صرفا به منافع شخصی خود است.

ایری در شرایطی در حمایت از " ابوالقاسم صفوی " گزینه ی جریان فتنه در گلستان برای تصدی فرمانداری گرگان بیانیه می دهد که سالهاست مردم صحرا و استان نسبت به شخصیت او و رفتار اجتماعی اش کاملا آگاه شده اند و عملکرد او در چهار سال فعالیتش به عنوان عضو شورای شهر پرده از اسرار و.... که دیگر کمتر کسی هست که نداند اعلام حمایت او از اسب برنده به چه معناست...
 جبار ایری در مدت چهار سال عضویتش در شورای شهر با شهرداری ضعیف ، تماما مدارا و معامله کرد .

از دریافت وام میلیاردی بنام دامداری برای گارگاه تیرچه بلوک و استخدام فرزندش در شرکت CNG شهرداری (  اینجا )  تا استخدام  فرزند باجناقش در واحد تاکسیرانی و بالاخره خواهرزاده اش را که راننده کامیون بود به واحد ساختمانی شهرداری منتقل کرد و.... می توان از جمله ی اقدامات او در دوره ی مسئولیتش اشاره کرد.

در حالی که برخی از اعضای شورای شهر اصرار داشتند شهرداری در تولید موزاییک خودکفا شود اما در با معامله شهردار ، این جبار ایری بود که برخلاف قانون به عنوان عضو شورای اسلامی شهر با شهرداری معامله می کرد و بعد از موزاییک نوبت جدول بتنی بود تا این عضو شورا که وظیفه نظارت بر شهرداری را دارد به شهرداری بفروشد. (  اینجا  )

اینها بخشی از ماهیت ، عملکرد و سابقه ی سیاسی فردی است که در حمایت از صفوی گزینه ی مد نظر استانداری و جریان فتنه برای فرمانداری گرگان بیانیه می دهد !

به هر حال نباید از فردی مثل جبار ایری با سابقه ی این چنینی در دوران مسئولیتش بیش از این انتظار داشت چرا که او عضوی از جریانی است که در راس آن "هاشم مهیمنی" قرار دارد که امروز با کمال تمامیت خواهی و منفعت طلبی پای انتصاب ابوالقاسم صفوی بعنوان فرماندار گرگان ایستاده است. فردی که می توان وی را بعنوان کلکسیونی از سوء سوابق اقتصادی و سیاسی در طول سالهای متمادی شناخت .

فروش اراضی ملی جزیره ی آشوراده به " محمدرضا یزدان پناه" به یک دویستم قیمت واقعی آن ، تحت عنوان قرارداد ننگین اسکله ی بندر ترکمن و شراکت با او از مهمترین سوابق سوء و خیانت های اقتصادی مهیمنی بشمار می رود. (  اینجا )

محمد هاشم مهیمنی  استاندار سابق استان گلستان از جبهه ی خائن و منحله ی مشارکت بوده و در خصوص بحران درگیری در گنبد دارای پرونده در دادسرا می باشد و همچنین زمانی که شهردار یکی از مناطق تهران بود حسب دستور دادستان به اتهام اختلاص و حیف ومیل بیت المال توسط حفاظت اطلاعات دستگیر و روانه زندان می گردد .

هاشم مهیمنی در خصوص بحث خودی و غیر خودی که رهبر معظم انقلاب فرمایشاتی فرموده بودند ، نامبرده طی یاداشتی در نشریه تحت سیطره خود در خصوص فرمایشات رهبری ، شبهه افکنی نموده و در یک اقدام عجیب و غریب برادر خودش یعنی آقای امیرال عبدالسلام مهیمنی را غیر از مدیرمسئولی هفته نامه سلیم به ریاست سازمان ملی جوانان گمارد و این حرکت هنوز شگفتی اش پایان نیافته بود که همگان فهمیدند خانم نصیری مشاور استاندار در امور بانوان استان کسی نیست جز دختر خاله ی آقای مهیمنی  .

و البته کار وقتی بالا گرفت که بدون توجه به جو سنتی علی آباد کتول آقای استاندار ( مهیمنی) ، همسر پسر عموی خودش یعنی خانم عالیه یعقوب نژاد را برای فرمانداری مد نظر داشت و البته نفوذ لابی های قدرت خانوادگی بدون پست ظاهری مثل مشاور عالی افتخاری سعید مهیمنی (پسرعموی استاندار) و نیز عملکرد نشریه سلیم با قلم خویشاوندان مثل عبدالناصر مهیمنی به عنوان تیر و نیزه ای بر سر و صورت مخالفین لابی های خانوادگی استاندار بود و ...

و البته جای تعجب نیست که ابوالقاسم صفوی وابسته به تیم فتنه و مروج عقاید ضاله ی عبدالکریم سروش مورد حمایت چنین افراد و گزینه هایی قرار می گیرد و واقعا درست است که گفته می شود هر کسی را از حامیانش بشناسید.

در پایان از دکتر سیدمناف هاشمی استاندار گلستان و سایر دست اندرکاران انتصابات مدیران استان انتظار می رود سوابق و ماهیت همه افراد و جریانات پشت پرده حامی آنان با دقت مدنظر قرار دهند تا در دام جریانات فتنه و نفاق و فساد گرفتار نشوند ، در خصوص انتصاب ابوالقاسم صفوی به فرمانداری گرگان هم موضوع از همین قرار است تا با حمایت افراد مساله دار مانند جبار ایری و ... ، انتصابی شبهه برانگیز و خائنانه صورت نگیرد .

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #1 ایرانی 1397-01-04 00:57
مرگ بر منافق فتنه گر
مرگ بر ضد ولایت فقیه
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه