عدالت خواهان گلستان"معاون امور اداری،مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر در سر سفره منزل فرزند یک قاچاقچی اعدامی

در این سفر تفریحی یک وعده شام در منزل شخصی به نام هدایت الله خان صرف می شود و آقایان به دعوت سید نجیب به منزل هدایت اله خان می روند . در حالیکه ایشان فردی است که پدرش به جرم قاچاق مواد مخدر اعدام شده است .

 

عدالت خواهان گلستان"صرف شام معاون اداری مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر در منزل فرزند یک قاچاقچی اعدامی که همه داروندارش ازاین راه تامین شده چه مفهومی دارد ؟

در هفته ای که گذشت حجه الاسلام ناطق نوری رئیس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری به دعوت و همراهی سید نجیب حسینی -  معاون امور اداری، مالی و امور مجلسستاد مبارزه با مواد مخدر به شهرستان مینودشت ودهستان خوش آب و هوای قلعه قافه رفته بودند که بسیاری از خواص و منتسبین به سید نجیب هم در رکاب ایشان حاضر و ناظر بودند .

در این سفر تفریحی اتفاق نادر و نامبارکی بوقوع پیوست که جراحی و حلاجی دلائل و چرائی آن را باید دستگاههای نظارتی جویا شوند و به هتک حرمتی که به دلسوزان انقلاب تحمیل شد و خون دلی که عاشقان مولا و مقتدایمان خوردند را حسابرسی کنند .

در این سفر تفریحی یک وعده شام در منزل شخصی به نام هدایت الله خان صرف می شود و آقایان به دعوت سید نجیب به منزل هدایت اله خان می روند . در حالیکه ایشان فردی است که پدرش به جرم قاچاق مواد مخدر اعدام شده است .

صرف شام معاون اداری مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر در منزل فرزند یک قاچاقچی اعدامی که همه داروندارش ازاین راه تامین شده چه مفهومی دارد ؟

آیا در آن دهستان بزرگ خانواده شهیدی ، خانواده آزاده ای ، خانواده جانبازی و یا ازهمه مهمتر روحانی و عالمی وجود نداشته که ایشان خواسته یا ناخواسته به منزل کسی بروند که گوشت و پوست وجودش سرشار از نفرت نسبت به نظام مقدس اسلامی است که پدرش را بالای دار برده است ؟

آیا می توان فقط لحظه ای به نگاه خشم آلود فرزندان شهدای آن دهستان نگریست ؟ آیا می توان پاسخی بر ناله های مادران فرزند از دست داده و یا زنان شوهر از کف داده یافت ؟ آیا این مهمانی خاری بر چشم دلسوزان نظام و خوش رقصی وقیحانه معاون اداری مالی ستادمبارزه با مواد مخدر و یا همان چراغ سبز ایشان به دارودسته باقیمانده این قاچاقچی معدوم دربرابر دلسوزان وسرمایه های نظام نیست ؟

پیرمردی روشن ضمیر در حالی که گریه می کرد و این ماجرا راتعریف می کرد گفت بلائی که این مرد برسرمان آورد بدتر از فتنه موسوی و کروبی بود .

حال ما وجدان های بیدار مسئولین ولائی استان و کشور را به مددمی جوئیم تا دگر باره مقدسات و آرمانهای والای نظام مقدس برای تامین مناقع دنیائی ( هزینه تبلیغاتی مجلس ) برخی عناصر منفعت طلب و ملون المزاج بازیچه دست چند بازمانده قاچاقچی معدوم نشود .

براستی مگر در سفره فرزند قاچاقچی اعدامی آنهم در آستانه ماه محرم چه چیزی یافت می شد که در سفره مادران شهید آن دهستان نبود ؟

مگر در سفره ورثه قاچاقچی اعدامی مواد مخدر چه خوراک لذیذی بود که درسفره جانبازان ، فرهنگیان و یا رزمندگان آن دیار یافت نمی شد ؟

سفره او چه داشت که دیگران نداشتند تااین گونه مشتاقانه بسوی اوبشتابید او رادر آغوش بگیرید و ببوسید و شاید هم زیر لب زمزمه کرده باشید عجب شامی عجب بزمی اما براستی مابه ازای این شام در آینده چه خواهد بود ؟

البته مردم قهرمان و فهیم دهستان قلعه قافه پاسخ دندان شکنی به این بی حرمتی دادند و آن هم در ظهر عاشورا هنگامی که معاون اداری و مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر همچون سالیان گذشته قصد سخنرانی برای عزاداران حسینی داشت مردم بطور خودجوش صحنه را ترک کردند تا بفهمانند که مردم ما هوشیارند و این هوشیاری ثمره چهارده قرن گریه برماتم حسین (ع) است ./ مینو دشت - حسینی.دیدگاه‌ها   

+1 #3 سید داود 1392-11-05 06:57
ای بابا خرید وفروش رای توسط این افراد که کار تازه ای نیست اقایان تازه به ستاد مواد مخدر رسیده اند ببین در انتخابات اینده چه کارههایی انجام خواهند داد
نقل قول کردن
0 #2 شهمرادی اکبر 1392-10-10 00:38
برادر جان دل پردردت دل مارا نیز به درد اورد ولی اینگونه خطاها نه بار اول است نه آخر وقتی مطلبت را خواندم یاد شبهای آخر تبلیغات انتخابات مجلس افتادم که به روستای قلعه قافه رفته بودم درشبی خانه شخصی بنام محمدحسینی که خود را از بستگان سید نجیب می دانست واز قضای روزگار همه کاره ستاد ایشان در روستا بود بردند ناگهان بساط تریاک را مشاهده کردم ودیدم که هرکسی میرسد بعد از نعشه کردن به او ماموریت میدهند که بر در ...و چندتایی رای برای ماجور کن والی اخر ایا کسیکه اینچنین وارد مجلس میشود توان دفاع از مردم را دارد یا باید هوای هدایت وامثال ایشان را داشته باشد
نقل قول کردن
0 #1 خبرگزاری شاهد فردا 1392-09-11 12:27
خبرگزاری شاهد فردا اخبار شرق ایران-shahedefarda.ir آزادشهر--09113723517
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه