عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت : حکم عبدالرضا دادبود به عنوان شهردار گرگان مورد تایید وزارت کشور قرار گرفته و وی قطعا شهردار آتی گرگان خواهد بود .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"؛ ناصر گرزین عضو شورای اسلامی گرگان در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص وضعیت شهردار گرگان گفت : حکم قطعی عبدالرضا دادبود به عنوان شهردار گرگان به طور قطعی تایید شده است .

گرزین افزود : به احتمال قوی هفته اینده عدبالرضا دادبود به عنوان شهردار جدید گرگان معارفه و فعالیتش را در شهرداری گرگان آغاز خواهد کرد .

وی تصریح کرد : عبدالرضا دادبود در جلسه اعضای شورای شهر گرگان در تاریخ 18 آذرماه سال جاری با رای 7 تن از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان به عنوان شهردار گرگان انتخاب شد .

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد : شهردار جدید گرگان قطعا با تلاش و پشتکاری مضاعف در تداوم روند خدمت رسانی گذشته به مردم گرگان فعالیت خواهد کرد و امیدواریم این روند در سالهای آتی نیز ادامه داشته باشد .

گرزین گفت : مردم خدمت صادقانه را می پسندند و ما در نظامی زندگی می کنیم که خدمت به مردم یک کار ارزشمند و عقیدتی به شمار می رود و قطعا مردمی که اینگونه پای انقلاب ایتساده اند و فداکاری می کنند شایسته بهترین خدمت نیز می باشند .

انتهای پیام /

 

 

 

 نوشتن دیدگاه