دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت که در راستای جلوگیری از تغییر کاربری افزون بر 6 هزار مترمربع زمین کشاورزی و باغی، 11 حکم قلع و قمع در روستاهای زیارت و نودیجه شهرستان گرگان اجرا شد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"حجت الاسلام سید مصطفی حقی اظهار داشت که بناهای واقع در این اراضی در راستای اصلاحیه قانون حفظ کاربری زمین های کشاورزی و باغی تخریب شد.
دادستان گرگان از افرادی که قصد تغییر کاربری زمین های کشاورزی و باغی و ساخت و ساز درخارج از محدوده قانونی شهر‌ها ، شهرک‌ها و روستا‌ها را دارند ،خواست که پیش ازهر گونه اقدام با در دست داشتن مستندات مالکیت به اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محل زندگی خود مراجعه کنند.
حقی از مردم نیز خواست که در راستای حفظ و صیانت از زمین های کشاورزی و باغی تبدیل و تغییر کاربری های غیرمجازرا به سامانه 131 گزارش کنند.

**کشف کارگاه مشروب سازی در آزادشهر
دادستان عمومی و انقلاب آزادشهر از کشف یک کارگاه مشروب سازی در این شهرستان و دستگیری دو نفر خبرداد و گفت: این افراد در خانه مشروب تهیه می کردند که دستگیر شدند.
رضا بذری با بیان اینکه 250 لیتر مشروب از این کارگاه کشف و ضبط شد، افزود: این افراد بخشی از مشروبات تولیدی را هنگام ورود ماموران معدوم کردند.
به گفته بذری؛ این دو متهم پیش از این نیز سابقه تولید مشروب داشته اند.
وی افزود: تحقیقات برای بررسی بیشتر ادامه دارد.
گرگان مرکز گلستان و آزادشهر در شرق استان واقع است./ایرنا

انتهای پیام /نوشتن دیدگاه