پایگاه خبری عدالتخواهان ضرب و شتم تکنسین اورژانس ضرب و جرح اردکان سازمان اورژانس تقدیر و تشکر سرو گردن احقاق حقوق نیروهای اورژانس تماس تلفنی محل حادثه روابط عمومی سازمان اخبار حوادث مرکز اطلاعات ماه اخیر

پایگاه عدالت خواهان"تکنسین اورژانس در روستای توت مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"روابط عمومی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد:

در تاریخ 1397/01/24 طی تماس تلفنی با مرکز اطلاعات اورژانس۱۱۵ اردکان ماموریتی مبنی بر سقوط موتورسیکلت در روستای توت اعلام شد.
اپراتور یک کد امبولانس از پایگاه چوپانان به محل حادثه اعزام کرد که زمان رسیدن آمبولانس با توجه به مسافت پایگاه تا محل حادثه زمان رسیدن، زمان استانداردی است.

بعد از رسیدن نیروهای اورژانس در صحنه حین کار ، یکی از مصدومین با عصبانیت و فحاشی لگد و ضربات متعدد به سر و گردن تکنسین می زند و همراهان حاضر نیز با بی احترامی شروع به ضرب و شتم تکنسین می کنند. 

تکنسین اورژانس که مورد ضرب و شتم قرار گرفت

گفتنی است جهت احقاق حقوق تکنسین سازمان اورژانس شکایت‌های قانونی صورت گرفته است و هم اکنون فرد ضارب در بازداشتگاه به سر می برد.

سازمان اورژانس کشور ضمن تقدیر و تشکر از سعه صدر تکنسین آسیب دیده به جد پیگیر حقوق وی است.

-----------------------------------------------------------------

پایگاه خبری عدالتخواهان ضرب و شتم تکنسین اورژانس ضرب و جرح اردکان سازمان اورژانس تقدیر و تشکر سرو گردن احقاق حقوق نیروهای اورژانس تماس تلفنی محل حادثه روابط عمومی سازمان اخبار حوادث مرکز اطلاعات ماه اخیر پایگاه خبری عدالتخواهان ضرب و شتم تکنسین اورژانس ضرب و جرح اردکان سازمان اورژانس تقدیر و تشکر سرو گردن احقاق حقوق نیروهای اورژانس تماس تلفنی محل حادثه روابط عمومی سازمان اخبار حوادث مرکز اطلاعات ماه اخیر

 

 

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه