پایگاه عدالت خواهان گلستان"کاش فرماندار محترم به جای دخالت در تصمیم گیری های شورای شهر و شهرداری به اموری مثل اوضاع بهداشتی درمانی شهر و کمبود درمانگاهها و بیمارستان در شهر می شدند و یا اموری مثل احداث کمربندی را پیگیری میکردند و صدها مورد از این کمبودها در شهرستان

 پایگاه عدالت خواهان گلستان"خانم سوقی در وبلاگ خود نوشت :

ما ز یاران چشم یاری داشتیم. خود غلط بود آنچه می پنداشتیم

هنگامیکه سخن از فرماندار شدن یک زن برای بندرترکمن بود به عنوان نماینده ی زنان این شهر بر خود لازم دانستم تا از ایشان حمایت نمایم . اما در این مدت کوتاه عملکردی که داشتند باعث شد تا به اشتباه خود پی ببرم. بدینوسیله از ائمه ی جمعه ی شهرستان که گویا مخالفتشان به حق و از روی تجربه بوده  و از مردمی که بواسطه ی بنده از ایشان حمایت کردند عذر خواهی میکنم..

شورای شهر در این مدت مصوبه هایی از قبیل تائید الحاق به محدوده ی زمین برای تامین زمین برای دانشگاه آزاد داشت تا اوضاع اسفناک دانشگاه آزاد بندرترکمن بهبود یابد و این امر با هماهنگی کامل بین مسئولین استانی و دانشگاهی انجام شد ولی متاسفانه فرماندار جدید این موضوع را در کمیته انطباق رد نمودند.

- شورای شهر 12 شهریور را برای نامگذاری روز بندرترکمن انتخاب نمود اما در کمیته انطباق رد شد.

- شورای شهر لغو قرارداد ظالمانه ی 45 ساله اسکله را مصوب نمود اما در کمیته انطباق رد شد و اصرار بر همکاری با طرف قرارداد دارند! 

- اکثریت شورای شهر بواسطه ی اعتراض مردم از انتقال دوشنبه بازار به مکان جدید خودداری می نماید و خواستار این است تا ساماندهی در مکان بهتری انجام شود اما ایشان بدون توجه به تصمیم شورا اصرار بر انتقال بازار به این مکان دارد و ظاهرا تصمیم منتخبین مردم برایشان مفهومی ندارد.

اتفاقی که در این بین می افتد ایجاد کش مکش و اشکال در وقوع خدمات به شهر و مردم خواهد بود چرا که انرژی و توانی که باید صرف انجام و پیش بردن کارهای شهر است باید صرف مقابله با این بی عدالتی ها شود.

کاش فرماندار محترم به جای دخالت در تصمیم گیری های شورای شهر و شهرداری به اموری مثل اوضاع بهداشتی درمانی شهر و کمبود درمانگاهها و بیمارستان در شهر می شدند و یا اموری مثل احداث کمربندی را پیگیری میکردند و صدها مورد از این کمبودها در شهرستان.

امیدوارم تمامی مسئولین شهر به جای اینکه سعی در اثبات قدرت خود به سایرین نمایند و انتقال دوشنبه بازار را خط قرمز اعمال خود بدانند ملاک تصمیم های خود را بر صلاح مردم و شهر بدانند تا با وجدان راحت و رضایت خدا به خلق خدمت نمایند

-------

 دیدگاه‌ها   

0 #15 کاکا ک 1393-05-04 11:09
خانم سوقی عزیز است ومحترم
نقل قول کردن
0 #14 بندری 1393-04-19 11:20
من به عنوان یک شهروند و دوست تقریبا نزدیک خانم سوقی خدا را شاهد و گواه میگیرم که ایشان برای پیشرفت شهر از هیچ کاری دریغ نمی کنند حتی اخیرا برای جذب کمک مالی - چندین مرتبه با هزینه شخصی خودشان از بندرترکمن به تهران رفتند و موفق شدند ده ها میلیون برای شهرداری جذب کنند
البته خانم نازقلیچی هم با عملکر خودشان مخصوصا در مورد فسخ قرارداد اسکله نشان دادند که اهل مشورت و کارند
من به هر دونفر این خانمان بزرگوار خسته نباشید عرض میکنم
بیشتریت گلایه خانم سوقی از خانم فرماندار بدلیل مواضع دو پهلو ایشان از جمله در مورد فسخ قرارداد بازارچه اسکله بود که انصافا گلایه به حقی هم مست و جای تشکر از خانم سوقی دارد
نقل قول کردن
0 #13 ناشتاس 1393-04-19 04:33
از مواضع خانم سوقی پیرامون محل جدید بازار هفتگی (دوشنبه بازار) دریک نظراولیه میتوان گفت کاملا" به حق است شما با یک تحقیق ساده هم به این موضع پی مبرید
نقل قول کردن
0 #12 کاسب اسکله 1393-04-07 11:46
اگر خدا را درنظر بگیریم خانم سوقی واقعا حرف حق را میزند . ما نباید بخاطر رضای دیگران وجدان را زیر پا بگذاریم . حالا هم نمی توانیم بگویم فرماندار مدیر خوب و یا بدی هست حداقل باید چند ماه بگذارد تا ببنیم آیا در خصوص بازار هفته گی منافع مردم را در نظر میگیرد یا منافع آقای رجب پور رئیس شورای شهر را ؟
آیا این توان را دارد از خراب کردن و متلاشی شدن شرکت قایق رانان که بیش از 70 خانوار در آنجا نان میخورند جلوگیری کند ؟ آیا میتواند با سوء استفاده تعدادی از اعضای شورای شهر جلوگیری و با آنها برخورد کند ؟ و .... من برای خانم فرماندار و خانم سوقی عضو پرتلاش شورای شهر آرزوی موفقعیت میکنم
از آقای خادم لو عزیز هم که برای مردم تلاش می کند تشکر میکنم
نقل قول کردن
0 #11 بازاری دلسوز 1393-04-06 22:41
ما فرماندار نازقلیچی را دوست داریم ایشون خیلی توانمند هستند ویک مدیر لایق میباشند ایشون میدانند با شتابزدگی عمل کنند طرف های قراداد لج میکنند وبا ادعای خسارت میتونند چندین میلیارد از شهرداری بابت فسخ قرارداد خسارت بگیرند سوقی که فکر اینجاشو نمیکنه فقط جنجال درست میکنه هرچند نیت اش خیره اینها تمام قراردادها رومیخواهند فسخ کنند قرارداد دوشنبه بازار -قرارداد ماهی فروشان -قرارداد اسکله نمیدونه که خسارتشون چقدر میشه سوقی چطور میخواهد پول تامین کنه شهرداری با 3برابر نیرو کار میکنه فامیل های شورای شهر هم مدام اضافه میشن نمیتونه حقوق شون رو بده از طرفی با حرف های نسنجیده طرف های قراردادرو تحریک میکنه ولی فرماندار نازقلیچی با حوصله وبا مشاوره افراد متخصص وتعامل با طرف های مخالف سعی در تعدیل وتغییر بند های قرار دادرو داره بهترین نتیجه رو میخواهد بگیرد ما هم برای فرماندار عزیزمان دعا میکنیم ایشون که از جای دیگه نیامدند ساکن شهرمون هستند دلسوز هستند میداند که نسبت به کارش پاسخگو باید باشه ایشون با همین مردم زندگی میکنه میدونه که بخاطر حیثیت اش هم که شده نباید اشتباه بکنه برای فرماندار مان دعا کنیم
نقل قول کردن
0 #10 قربان 1393-04-06 15:28
ما بندرترکمن ها فکر میکردیم که این شورا بهتر از شورای قبلیه ولی تعدادی جوان ناپخته واحساسی امور را به دست گرفته اند،حاشیه درست می کنند تا خود را مطرح کنند.برای تضعیف فرماندار با محوریت سوقی برنامه ریزی شده بود.همه از افکار تند سیاسی سوقی آگاه هستند.سوقی نمیداند با این کارش داردبه شهر ویرانه بندرترکمن ظلم می کند.
نقل قول کردن
0 #9 شهروند 1393-04-06 10:32
سلام، خانم سوقی خسته نباشید همیشه حقیقت گوی و اطلاع رسانی شما ادامه یابد. بنا به شنیده ها خانم ..... تلاش دارد نزدیکان خود را به گذاشتن کامنت دعوت می کند شما نگران نباشید.در حد توا ن خدمت به مردم تلاش کنید تا ضعف شهردار و فرماندارجبران شود.
نقل قول کردن
0 #8 مردم بندرترکمن 1393-04-05 13:59
خانم نازقلیچی،اسکله متعلق به همه مردم بندرترکمن است.چرا عده ای اقلیت باید برای اکثریت تصمیم بگیرند...مگر ما جوان بیکار نداریم؟مگر ما جوان ازدواج نکرده نداریم؟اسکله سرمایه و ثروت مردم بندرترکمن است که نه بزرگترهای ما و نه خودمان و احتمالا نه آیندگان از آن استفاده نخواهند کرد.خانم سوقی به هر طریقی تلاش می کند که کاری برای مردم شهر انجام دهد تا به ما نگویند شهر کلنگ!!!!!!!!!!
نقل قول کردن
0 #7 مردم 1393-04-04 17:18
فرماندار شهرمان را دوست داریم
نقل قول کردن
0 #6 بندری 1393-04-04 17:12
خانم سوقی باید بداند که در پشت قرارداد اسکله که خواستار لغو آن هستند دستهای پنهان وجود دارد که اولین کار آنها منزوی و بی آبرو کردن شماست که باید تحمل کنید البته آنطوریه در همین سایت عدالت خواه به آن اشاره شد هاشم مهیمنی در قرارداد مدنظر شما یکی از شرکاءی محمدزضا یزدان پناه میباشد و اکثر کسانی که امروز از گفتار صداقت شما احساس وحشت میکنند بیشتر آن وابسته به همین آقای مهیمنی هستند .
بیچاره فرماندار چکار کند ؟
اگر از خواسته به حق شما که خواسته مردم منطقه میباشد حمایت و دفاع کند فردای روزش از فرمانداری برکنارش می کنند پس او مجبور هست که بخاطر حفظ ریاست خودش هم که شده چشمان خود را بر روی واقعیتها ببندد .
آقای خادملو وظیفه شماست که از عدالت خواهان مثل خانم سوقی دفاع کنید .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه