پایگاه عدالت خواهان گلستان "مقام معظم رهبری می فرمایند : بزرگترین فسادها ، فساد یک مسئول است که به وظیفه اش عمل نمی کند و قوم وخویش بازی وگروه بازی و حزب بازی و امتیاز دهی بیجا می کند

 

شهر بندرترکمن علیرغم داشتن استعدادهای خوب و مردمی صبور و نعمت های خدادادی فراوان متاسفانه در جایگاهی که شایسته آن باشد قرار ندارد .مردم این شهر با هزاران امید و آرزو مدیریت شهر و نظارت بر امور شهر و اجرای عدالت به اعضای شورای شهر ، به عنوان نمایندگان خود واگذار نموده اند لذا مسئولیتی بسیار سنگین دارند ...مسئولیتی سنگین در برابر مردمی خونگرم و صبور ، در مقابل سوگندی که روز اول خورده اند ، در مقابل خانواده های شهدا ، در مقابل جوانان تحصیلکرده جویای کار و در مقابل 50000 نفری که همگی در برابر آنها مدیون هستیم ..مردم از تبعیض‌ها می‌نالند. مردم ما در طول ۸ سال جنگ تحمیلی ثابت کرده‌اند که با کمبودها کنار می‌آیند اما از تبعیض و فساد رنج می‌برند.

 ###

 #       "یکی از فعالیتهای عمرانی شهرداری بندرترکمن طی چند ماه اخیر موزاییک فرش پیاده رو های سطح شهر بوده که در جای خود قابل تقدیر و تشکر می باشد ولی ابعاد تازه ای از سو ء استفاده آشکار و علنی یکی از اعضای شورای شهر با زهم قلب مردم محروم و عدالت خواه بندرترکمن را به درد آورد .

شهرداری طی درخواست شماره 5665 مورخه 9/8/92 مقدار پنج هزار متر مربع موزاییک و طی در خواست شماره 6816 مورخه 23/9/92 مقدار یکصد عدد لوله بتنی از یکی از کارگاههای تولیدی جاده آق قلا که متعلق به یکی از اعضای محترم شورای شهر می باشد خریداری می نماید و شهردار محترم برای اینکه افکار عمومی متوجه این سوء استفاده آشکار نشوند چک مربوطه را در وجه فرزند باجناق عضو شورای شهر (ع – سقلی ) صادر می کنند . ! ! !
اسناد مربوطه از جمله صدور چک شماره 918943 بانک ملی بابت خرید موزاییک و چک شماره 918942 بانک ملی بابت خرید لوله بتنی در وجه آقای ع- سقلی (فرزند باجناق یکی از اعضای شورای شهر ) حکایت از عمق فاجعه دارد . ! !
تبصره یک ماده 74 قانون شوراها :
اعضای شورا و بستگان درجه یک آنها به هیچ وجه حق انجام معامله با شهرداری را نخواهند داشت و انعقاد هر نوع قرار داد با آنها ممنوع می باشد .

 ###

#           برابر اطلاع واصله از منبع موثق حاکیست : درآمد شهرداری در ماههای اخیر نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته که یکی از دلایل کاهش درآمد شهرداری به واسطه صدور مجوزهای غیر قانونی از طرف اعضای محترم شورای اسلامی شهر به ادارات آب وبرق وگاز می باشد به نحوی که اداره آب در این مورد رکورد دار است .
چگونه افراد معمولی باید جهت گرفتن امتیاز آب وبرق وگاز باید حتما پروانه اخذ نمایند ولی اطرافیان و نزدیکان شورا فقط با یک توصیه نامه غیر قانونی و بدون پرداخت عوارض نامه می گیرند ؟ ؟ ! !
ماده 8 قانون منع فروش اراضی فاقد کاربری مسکونی : واگذاری انشعاب آب ، برق ، گاز وتلفن و نظایر آن به واحدهای مسکونی و صنفی و هرگونه بنایی که بطور غیر مجاز و برخلاف ضوابط و مقررات احداث شود ممنوع می باشد .

 ###

         سازمان حمل ونقل که وابسته به شهرداری است حیاط خلوتی برای استخدام های روابطی می شود به طوریکه به استناد صورتجلسه شماره 18 مورخه 29/11/92 و براساس بند های ...و .... آقایان بورقاز (عموی یکی از اعضای شورای شهر ) و سقلی ( فرزند باجناق یکی از اعضای شورای شهر ) بدون طی مراحل قانونی و صرفا براساس روابط به عنوان راننده مینی بوس و بازرس سازمان استخدام می شوند در حالی که جوانان تحصیلکرده جویای کار و تشنه عدالت نظاره گر اعمال و تصمیمات شما هستند ! !

ماده 12 آیین نامه استخدامی شهرداریها : استخدام در شهرداری فقط از طریق امتحان یا مسابقه به عمل می آید .

 ###

          قرارداد فضای سبزی منعقد شده که شرکت طرف قرارداد یک ماه بعد آنهم بعد از درج خبر آن در این پایگاه ، ضمانت نامه بانکی تحویل می دهد و چون فامیل ها و نزدیکان شورا وشهردار در شرکت جدید جذب می شوند جریمه ها به راحتی بخشیده می شوند وچند نفر از نزدیکان شوراوشهردار بنام های  ج . ا -   م . ای   -   ط. س  -  را به راحتی جذب شرکت شده اند ! !

 ###

#           مزایده مجتمع تجاری آزادی را بدون نظر مهندسان باتجربه شهر وشهرداری به گونه ای برگزار کردید که بعد از سه بار آگهی فراخوان فقط همان شرکتی در مزایده شرکت نمود که خودش نقشه ها را تهیه نموده بود وآنهم بدون آزمایش مکانیک خاک و تنها با شش برگ نقشه ! !

 ###

#          فردی که به دلیل تخلفات از واحد شهرسازی برکنارشده بود و خسارات به شهرداری و اداره برق وارد نموده بود بدون رسیدگی به تخلفاتش به عنوان ناظر واحد عمران منصوب می شود و حرف وحدیث های فراوانی در خصوص خرید گراویل هایی که قبض باسکولشان مشکل دارد در شهرداری ایجاد نموده و اعتراض کامیونداران شهر را به دنبال داشته است ! !

 ###

#           خبراز ایجاد واحدی به نام " گردشگری و طرحهای سرمایه گذاری " در مورخه 7/8/92 در سایت شهرداری منتشر می شود و بعد از گذشت بیش از چهار ماه متوجه می شویم که واحدی به این نام در شهرداری اصلا وجود خارجی ندارد یعنی واحدی بدون مسئول و بدون اتاق ! !

 ###

#           اعتبار تخصیص یافته جهت آبگرفتگی خیابان امیرکبیر به مبلغ 800 میلیون ریال که در مورخه 18/9/92 در سایت شهرداری اعلام شده معلوم نیست سرنوشتش به کجا رسیده است ! !

 ###

#           دومین بازار الگویی ماهی فروشان کشور که قرار بود با مشارکت ماهی فروشان بندر و با سرمایه خودشان ساخته شود با کارشکنی شورای شهر و شهرداری بلا تکلیف مانده است شاید به این دلیل است که شهردارو شورای شهر شعار حمایت از سرمایه گذاری که در انتخابات نقل زبانشان بود فراموش کرده اند و قشر ماهیگیر بندر قراراست همیشه مظلوم بماند ! !

 ###

#           استخدام های بی ضابطه و از طریق شگردهای خاص از جمله معرفی برادر یکی از اعضای محترم شورای شهرویکی از شهرداران سابق شهرهای اطراف به عنوان مشاور شهردارو بکارگیری خانم ن – ت در سازمان حمل ونقل بدون نظر گزینش و حراست و بدون قرارداد و بدون بیمه ! !

          برابرماده 12 آیین نامه استخدامی شهرداریها : استخدام در شهرداری فقط از طریق امتحان یا مسابقه به عمل می آید .

 ###

#          علیرغم وجود نواقص آشکار در قرارداد واگذاری اسکله و از جمله عقد قرارداد بدون مزایده در سال 84 و برگزاری مزایده نمایشی در سال 85 و علیرغم دستور کتبی شورای شهر به شهردار مبنی بر لغو قرارداد هیچ اقدامی از طرف شهردار و مسئول حقوقی ایشان صورت نمی گیرد ! !

 ###

#    "شهردار بندرترکمن خبر داد :جهت رفع مشکل آبگرفتگی خیابان امیرکبیر ازمحل اعتبارات استانی مبلغ 800 میلیون ریال تخصیص یافته است .(به نقل از سایت شهرداری بندرترکمن مورخه 18/9/92)

بعد از گذشت حدود سه ماه از تخصیص مبلغ فوق و با توجه به اینکه هیچ اقدامی جهت رفع آبگرفتگی خیابان مذکور انجام نگرفته است عده ای از اهالی خیابان امیرکبیر به شهرداری مراجعه و خواستار توضیحات مسئولین مربوطه می شوند ولی در کمال ناباوری با جوابی روبرو می شوند که اصلا انتظارش را نداشتند ..
"از محل اعتبارات استانی مبلغ 600 میلیون ریال تخصیص یافته و مبلغ مذکور صرف آسفالت خیابان پاسداران شده است " ! ! ...(به نقل از سایت شهرداری بندرترکمن مورخه 7/11/92 )
با اعتباری که جهت رفع مشکل حاد وضروری اهالی خیابا ن امیرکبیر تخصیص یافته بود متاسفانه خیابان پاسداران از ابتدای ورودی شهر تا فرمانداری از دوطرف تعریض شد ! !
واز همه مهم تر اینکه مسیر مورد نظر یعنی خیابان پاسداران (از ابتدای ورودی تا فرمانداری) که از دوطرف یک باند به آسفالت موجود اضافه شده محل تردد فرماندارمحبوب و باتقوای شهرمان (ساکن خیابان پاسداران 35) وشهردار آرام و جوان شهرمان (ساکن خیابان پاسداران 28) می باشد ! !
حال مردم شما قضاوت کنید آیا رفع مشکل آبگرفتگی خیابان امیرکبیر مهم تر است یا آسفالت محل مورد نظر  ؟ ؟ ؟
شاید تردد مسئولین محترم در مسیر موردنظر بسیار سخت تر از مشکلاتی بوده که مردم مظلوم منطقه امیرکبیر در بارندگی ها تحمل می کنند ! !
خداوند خودش به داد محرومین برسد خصوصا مردم مظلوم و محروم و همیشه چکمه پوش خیابان امیر کبیر ! !

تصاویری از آب گرفتگی منطقه امیر کبیر بندرترکمن

 

gdwxtgk4e5uc0nt84zlf.jpg

o38wbfnc5v087umqkg.jpg

 

 ###

#       علیرغم اینکه نامه مذکور به فرمانداری ( رییس ستاد تسهیلات نوروزی ) و شورای شهر ( نمایندگان مردم ) رونوشت داده شده وعلیرغم استقرار کانکس ستاد تسهیلات شهرداری جنب ورودی پارکینگ متاسفانه جلوی چشمان همه مسئولین نظارتی از سواری ها 1000تومان و از مینی بوس 2000 تومان و از اتوبوس و تریلی 3000 تومان می گیرند

اسکله بندرترکمن

پایگاه عدالت خواهان گلستان "علیرغم اینکه نامه مذکور به فرمانداری ( رییس ستاد تسهیلات نوروزی ) و شورای شهر ( نمایندگان مردم ) رونوشت داده شده وعلیرغم استقرار کانکس ستاد تسهیلات شهرداری جنب ورودی پارکینگ متاسفانه جلوی چشمان همه مسئولین نظارتی از سواری ها 1000تومان و از مینی بوس 2000 تومان و از اتوبوس و تریلی 3000 تومان می گیرند

بنابر اخبار رسیده و بررسی های انجام شده ، متاسفانه متولی پارکینگ اسکله علیرغم ابلاغ نرخ مصوب 500 تومانی از طرف شهرداری و علیرغم مصوبه شورای تامین فرمانداری در حال اخذ نرخ ورودی به میزان 2 برابر نرخ مصوب جهت سواری ها و 4 برابر نرخ مصوب جهت مینی بوس و 6 برابر نرخ مصوب جهت اتو بوس می باشد و در برابر این گرانفروشی آشکار و ظلم به مسافرین محترم ،متاسفانه هیچ یک از مسئولین نظارتی عکس العملی در جهت احقاق حقوق مسافرین و همشهریان عزیز نشان نداده اند ! !
شهرداری بندرترکمن طی نامه شماره 8972 مورخه 10/12/92 به متولی پارکینگ ( سازمان مناطق گردشگری ) ابلاغ نموده که برابر مصوبه مورخه 3/12/92 شورای تامین شهرستان و با توجه به عدم اجرای تعهدات از سوی مسئول پارکینگ ، نرخ پارکینگ 5000 ریال تعیین می گردد .ضمنا در انتهای نامه مذکور قید شده " جهت اطلاع و هرگونه اقدام قانونی با قید فوریت " ! ! !
علیرغم اینکه نامه مذکور به فرمانداری ( رییس ستاد تسهیلات نوروزی ) و شورای شهر ( نمایندگان مردم ) رونوشت داده شده وعلیرغم استقرار کانکس ستاد تسهیلات شهرداری جنب ورودی پارکینگ متاسفانه جلوی چشمان همه مسئولین نظارتی از سواری ها 1000تومان و از مینی بوس 2000 تومان و از اتوبوس و تریلی 3000 تومان می گیرند در حالیکه از طرف شهرداری تنها یک نرخ و آ نهم 500 تومان ابلاغ شده است ! ! !
از مسئولین نظارتی خصوصا رئیس محترم اداره تعزیرات حکومتی انتظار داریم تا از حقوق مسافرین و مردم خونگرم بندرترکمن دفاع کرده وبرخورد قانونی لازم بامتخلفان انجام گیرد تا مسافرین محترم با خاطره ای خوش این دیار مهمان نواز را ترک کنند ....

 ###

#     سالهای سال بود که کمپرسی داران و رانندگان قدیمی بندرترکمن در راستای عمران و آبادانی شهرشان با شهرداری همکاری تنگاتنگی داشتند ...چه روزهایی که درگرمای طاقت فرسای تابستان آسفالت شهرداری را حمل می کردند و از خیر کارهای شخصی می گذشتند.

 ###

....چه روزهایی که در فصل بارندگی در میان کوچه های خاکی و درمیان گل ولای و با تمام مشکلات و سختی ها مصالح زیر سازی خیابانها را حمل می کردند ...کامیون داران و رانندگان زحمت کش حتی با قیمتی پایین تر از بازار برای شهرداری کار می کردند چون اعتقاد داشتند که برای شهر خودشان خدمت می کنند واعتقاد داشتند که با این کارشان کمکی به عمران و آبادانی شهرشان می شود ...
اما با شروع بکار شهردار جدید افراد مذکور از وضعیت جدید مدیریت در شهرداری وشورای شهر گله مند هستند ..عنوان می کنند که مشکلاتشان را با شهرداری وشورای شهر مطرح کرده اند ولی تاکنون هیچ نتیجه ای نگرفته اند ..آنها معتقد هستند که عرصه بر رانندگان و کامیونداران واقعی و درستکار بسیار تنگ شده وبازار کارشان بشدت کساد شده است .
می گویند فرد جدیدی که قرارداد خرید گراویل باوی منعقد شده ماهی فروشی دارد ! ! و اصلا این کاره نیست و نه تخصص این کار را دارد ونه مجوز این شغل و حرفه را دارد ونه کمپرسی دارد ! ! ونه شرکت حمل ونقل کمپرسی داران اورا تایید می کند ! ! ولی نفوذ دارد ، رابطه دارد و . . .
عرف معمول ونرخ مصوب اتحادیه کمپرسی داران برای هرتن گراویل در شهر گمیشان 6500 تومان و سیمین شهر 6800 تومان و در بندرترکمن 5000 تومان می باشد در حالی که قرارداد شهرداری بندرترکمن با یک .... هرتن گراویل 3200تومان می باشد ! !
از قدیم گفته اند : "هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی هم بی حکمت نیست . "
از مبلغ 3200 تومان قرارداد شهرداری بندرترکمن 200 تومان عوارض دارایی است و هر تن گراویل در معدن 2000 تومان بارگیری می شود یعنی عملا 1000 تومان برای راننده می ماند ..با این 1000تومان با هر معیار ومیزانی که حساب کنید جوابگوی هزینه تمام شده بار تا مقصد نیست !
حال سئوال اینجاست سود حاصله برای کامیون یا صاحب آن کجاست ؟ سود پیمانکار کجاست ؟ طبیعتا آنها هم باید سودی ببرند ولی از کجا ؟ ؟
اسناد و مدارک و فیلم هایی وجود دارد که نشان از زوایای پنهان ماجرا دارد از جمله : دستکاری وزن باسکولها ! !– تخلیه بار در ساعات غیر اداری و شبها بدون حضور نماینده شهرداری! ! – کنترل نشدن قبض باسکولها در زمان تخلیه توسط شهرداری! ! – بی توجهی آشکار به قبض های باسکول تکراری و مشابه ! ! که فیلم های مربوطه و قبض باسکول های مشکوک عمق فاجعه دردناک را تایید می کنند .
کارکنان واحد عمران شهرداری نیز از بسیاری از موارد مشکوک چشم پوشی کرده اند ...چگونه گراویل هایی که نیمه شب و بدون حضور نماینده شهرداری تخلیه شده اند به راحتی توسط مسئولین مربوطه تایید می شوند ؟ ؟ ! !
چرا پیمانکاران واقعی و درستکار که سالهای عمرشان را در جاده ها و معادن ودر حمل گراویل برای شهرداری گذاشته بودند اکنون خانه نشین شده اند و گراویل شهرداری براساس روابطی مشکوک توسط یک ماهی فروش تامین می شود ؟ ؟ ! !
مسئول محترم حراست شهرداری ! ! چرا در برابر قبض های باسکول مشکوک و فیلم های مستند از تخلیه گراویل در شب وبدون حضور نماینده شهرداری هیچ عکس العملی نشان نمی دهید ؟ ؟
چرا با وجود اینکه تمام موارد فوق با اسناد و مدارک به شهردار ارائه می شود هیچ برخوردی از طرف ایشان صورت نمی گیرد ؟ ؟ چرا از بیت المال و در آمد شهرداری که از طریق مردم محروم شهر تامین می شود هیچ کس دفاعی نمی کند ؟ ؟

###

 ---------------------

 آقای استاندار، آقای مسئول محترم حراست ! چه کسی  ناظر هست و پاسخگو؟!!

 دستور حضرت علی (ع) به مالک اشتر

بازرسان مخفی راستگو را به نزد مردم بفرست تا در پنهانی و به طور مخفیانه درباره آنان نظارت و بازرسی کنند . این کار به جهت انگیزه دادن به آنان است تا در مسئولیت خود به خوبی رعایت امانت را کرده و با زیردستان خود به نرمی رفتار کنند .

حضرت علی (ع) کسب خبر از کارگزاران را برای حفظ خود آنان از لغزش ها ، امری لازم بر می شمارد . همچنین از نامه های حضرت علی (ع) بر می آید که حضرت کارگزاران خود را به نحو شایسته ای کنترل می کرده است .

نامه ایشان به اشعث بن قیس ، کارگزار ایشان در آذربایجان ، نامه ایشان به نعمان عجلان ، کارگزار وی در بحرین ، نامه به عبدالله بن عباس ، کارگزار ایشان در بصره و نامه ایشان به عثمان بن حنیف انصاری در بصره و ... همه نشان از زیرکی و احاطه اطلاعاتی حضرت درباره کارگزاران است . نامه ایشان به عثمان بن خورشت رنگارنگ و گوارا و لذیذ برای تو آورده اند . پس بنگر به آن غذایی که دندان هایت را برآن فشرده ای و آن را می جوی و ... )

 

مقام معظم رهبری "«انصف اللَّه و انصف النّاس من نفسک و من خاصة اهلک و من لک فیه هوی من رعیتک»؛ یعنی درباره خودت، درباره دوستان و خویشاوندان و رفقای خودت، رعایت انصاف را در قبال مردم و خدا بکن؛ یعنی اختصاص و امتیاز به آنها نده؛ یعنی همین چیزی که دوستان عزیز فرنگی‏مآب ما به آن «رانت‏خواری» می‌گویند؛ یعنی امتیاز ویژه. امکانات استفاده از یک شرکت و یک منبع مالی را در اختیار جمع خاصی قرار دادن، به مناسبت این‏که اینها دوست یا خویشاوند یا رفیق ما هستند. این کار جزو کارهای ضدّمردم‏سالاری است. باید با این فسادها مبارزه شود. برادران و خواهران عزیز! تا این فسادها در مجموعه کارگزاران کشور وجود داشته باشد، توانایی کار وجود نخواهد داشت و پیشرفت امکان ندارد؛ هر کار هم بکنید، امکان نخواهد داشت. اینها شکافها و دره‏ها و حفره‏هایی است که وقتی به وجود آمد، هرچه شما دستاورد داشته باشید و در آن بریزید، آنها را پُر نمی‌کند؛ دستاورد هم از بین می‌رود. لذا اوّل باید اینها را علاج کرد. این فرمایش امیرالمؤمنین علیه‏الصّلاةوالسّلام است: «من لک فیه هوی من رعیتک»؛ به رفقا و نزدیکان و آدمهایی که دوستشان داری، نباید امتیاز ویژه بدهی؛ همه باید یکسان امتیاز ببرند. امتیازی که هست، باید در اختیار همه قرار گیرد. اگر بناست قرعه‏کشی شود، اگر بناست سقف باشد، در عین حال نباید برای کسی امتیازی وجود داشته باشد.

 (این خبر تا زمانیکه  توسط مسئولین امر مورد رسیدگی قرار نگیرد، بروز رسانی  خواهد شد)

خدایا! ما را در این راه نورانی که آن را آگاهانه وعاشقانه برگزیده ایم و به دشواری ها و خطرهای آن کاملا واقفیم، یاری فرما.

 

 

 

مطالب مرتبط

#   قابل توجه مسئولین !! رگهای غیرتی که در سکوت مسئولین پاره می شود!!!!

#   سکوت مسئولین در برابر نرخ غیر قانونی پارکینگ اسکله بندر ترکمن ! !

#  استخدام های روابطی در حیاط خلوت شهرداری بندرترکمن

#  اندر احوالات مشاوران شهردار بندرترکمن !!

#  لایحه دفاعیه مدیریت سایت پایگاه عدالت خواهان گلستان در خصوص شکایت شهرداری

#  گلایه شدید اعضای شرکت تعاونی قایقرانان جزیره آشوراده از فرماندار بندرترکمن

#  اندر حکایات مینی بوس شهرداری و...

#  این مزایده مشکوک بودار شهرداری به نفع چه کسی است؟

#  تبعیضی دردناک درشهرداری بندرترکمن ! !

#  گلایه شدید اعضای شرکت تعاونی قایقرانان جزیره آشوراده از فرماندار بندرترکمن

آقای استاندار! انشاالله دیگر شاهد این اتفاق خوب نباشیم ! ! !

#  آقای استاندار ! انتصاب می کنید یا انتصاب می کنند؟

#  شعبده بازی بعضی از مسئولین تمامی ندارد!!

#  آقای صادقلو قبل از نشتن پشت میز استاندار ،یک نگاهی به این عکس بیندازید

#  آقای استاندار بهوش باشید

تصاویری از 22 بهمن 1388 / ترکمن های کفن پوش فدائی رهبری در بندرترکمن

کسی که بدون صلاحیت مسئولیتی را بپذیرد عمل نامشروعی انجام داده است

#  استانداری گلستان و تداوم حضور بازداشتی های فتنه 88

#  خیانت قومیت گرایی

#  حضوربی سابقه مردم ولایتمداربندرترکمن در راهپیمایی 22 بهمن + تصاویر( 1 )دیدگاه‌ها   

+3 #16 سلیمپور 1393-01-06 01:21
یک مدیر فاسد که مردم را به نظام بدبین می کند، چه فرقی با یک شرور مسلح دارد؟ چرا قانون اینقدر در مقابل افراد فاسد مالی اداری، با ملاحظه رفتار می کند؟
نقل قول کردن
+2 #15 نادر 1393-01-01 10:36
ببخشید این تخلفات رو واسه کی میگید؟ چه نتیجه ای میخواید بگیرید؟ بابا جان این همه آب در هاون کوبیدنه تو این مملکت دولتیها و کله گنده ها گوششون به این حرفها بدهکار نیست. آقایان در روز و جلوی دوربین رسانه ها چفیه به گردن انداخته و دم از ولایتمداری و پیروی از رهبری میزنندو شبها در جلسات خصوصی حرف از رانت و رانت خواری و خون مردم رو تو شیشه کردن. بخدا عامل این بدبختی ها تو مملکت امثال این مدیران بی تدبیر و جاه طلب هستند. ما هم امیدمان به خداوند بزرگ است که روزی اینان را رسوا نماید
نقل قول کردن
+4 #14 رحمان 1392-12-22 11:08
با سلام .ضمن تقدیر از حرکت مقدس عدالتخواهانه تان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری.برای برقراری عدالت و ریشه کنی فساد اقتصادی حرکتی منظم و سازمان یافته و هوشمند در چارجوب قانون و زیر نظر کامل مقام معظم رهبری ضرورت دارد.بعنوان مثال اگر قانونی تصویب شود بدین صورت که اختلاس یا فساد اقتصادی به هر شکل ،مبلغش بیشتر از دیه یک انسان باشد ،حکم اعدام در نظر گرفته شود، و با قاطعیت اجرا گردد،آمار فساد بسیار پایین خواهد آمد.
نقل قول کردن
0 #13 سربازگمنام 1392-12-16 23:20
سلام.بندرترکمن خبرهای بسیارزیاددیگری نیزهست.دربیشترادارات ونهادهای شهرستان نیزفامیل بازی وپارتی بازی هست. اگربایکی از بزرگان شهرفامیل باشی اگرکارمندجزءهم باشی،رئیس اداره خواهی شد.
فقط به شهرداری وشورای شهربسنده نکنیدجاهای دیگررانیزببینید.آخر، این که خداازشماراضی باشدکه چشم مردم رابازمی کنید.اجرتان باامام حسین(ع).
نقل قول کردن
+8 #12 ناشناس 1392-12-16 17:15
رهبری معظم فرمودند:“ تسامح در مبارزه با فساد، بنوعى همدستى با فاسدان و مفسدان است. اعتماد عمومى به دستگاههاى دولتى و قضائى در گرو آن است که این دستگاه ها در برخورد با مجرم و متخلف قاطعیت و عدم تزلزل خود را نشان دهند.“ پيام رهبري به سران سه قوه 80/2/10
نقل قول کردن
+8 #11 حمید 1392-12-16 17:04
اگر به فرمان مقتدایمان، امام خامنه ای«دام ظله العالی» عمل می شد و برخورد با متخلفان و غارتگران و رانتخوان و ... در هر لباس و با هر موقعیتی توسط دسگاه قضایی جدی گرفته می شد، امروز شاهد این همه تخلف و مواردی نظیر آن نبودیم.
نقل قول کردن
+8 #10 جواب مدیریت سایت 1392-12-15 22:37
ضمن تشکر از برادر بزرگوارم آقای ایری
متاسفانه مسئولین امر بندرترکمن تا به امروز بدلیل نفوذ و یا ارتبط مافیای ثروت و قدرت با ...نتوانستند به وظیفه شرعی و قانونی خود در قبال رانتخوارن ، رشوه خواران و با سوء استفادکنندگان از موقعیت شغلی و ... عمل کنند .
اما در برخورد با عدالت خواهان ،منتقد و دلسوزان نظام آنهم بدلیل لا پوشی تخلفات ، چیزی کم نگذاشتند و نخواهند گذاشت !! و از این به بعد هم برخورد با آنها سرعت بیشتری خواهد گرفت . و از طرفی بخش بزرگی از عوامل عدم تعقیب متخلفین در این شهرستان بخاطر:
تملق و چاپلوسی .... میباشد که راهی کوتاه و بی هزینه برای کسب منزلت دروغین ! و پلکان ترقی بعضی از مسئولین ! شده است !!!

بحرحال ما سرباز کوچک انقلاب حسب اصل هشتم قانون اساسی و بند ج وصیت نامه سیاسی و الهی امام خمینی ره ، در هر زمان و شرایط به تکلیف خود در قبال پاسداری از دستاوردهای نظام الهی عمل خواهیم کرد .
و از برادر عزیزم آقای ایری که لطف کردند کامنت فوق را برای این پاایگاه ارسال نمودند و همچنین از همه مردم عزیز میخواهیم فرمایشات ذیل مقام معظم رهبری را در سرلوحه کار خود قرار دهند :

« مردم باید رفتار مسئولان ، دولتمردان، برگزیدگان و كسانى را كه در جامعه اثرگذار هستند، زیر نظر داشته باشند. خطاست اگر خیال كنیم كه ما مسئولیت را به دست كسانى سپرده‌ایم و آنها مسئولند؛ پس برویم مشغول كار و زندگى خودمان باشیم و به كار آنها كارى نداشته باشیم؛ نخیر، اگر این‌طور شد، ملت ضرر خواهد كرد؛ اگر غفلت واقع شد، حوادث غلبه خواهد كرد.» 19/10/79

امروز مهم ترین حرف نظام اسلامی عدالت است. «امروز ما می خواهیم اجرا شود.» همه تلاش ها و مجاهدت ها برای این است که در جامعه عدالت تامین شود؛ که اگر عدالت تامین شد، حقوق انسان وکرامت بشری هم تامین می شود وانسان ها به حقوق و آزادی خود هم میرسند؛ بنابراین عدالت، محور همه چیز است. 23/8/82

«امر به معروف و نهى از منكر حوزه‌ هاى گوناگونى دارد كه بازمهم ترینش حوزه مسئولان است؛ یعنى شما(مردم) باید ما (مسئولین) را به معروف امر و از منكر نهى كنید. مردم باید از مسئولان، كارِ خوب را بخواهند؛ آن هم نه به صورت خواهش و تقاضا، بلكه باید از آنها بخواهند. این مهم ترین حوزه است.» 25/9/79
نقل قول کردن
+10 #9 ایری 1392-12-14 18:57
برادرگرامی :
وقتی شما این همه مستند ومدرک مستدل ارایه میکنی وهیچ کس پاسخگو نیست و متاسفانه هیچ پاسخی به جامعه جهت اطلاع رسانی داده نمی شود ،قطعآدر نوع نگاه مردم جهت مطالبه حق وحقوق خود تاثیر خواهد گذاشت ومردم را به سمت بی تفاوتی درمقابل هرگونه ظلم واجحاف درحقوق جامعه وحقوق فردی هدایت خواهد کرد،بگونه ایکه خود این مساله منجر به رواج فساد ودادن رشوه به عنوان امری عادی درجامعه خواهد شد،لذا مسولین عزیز وخادمین بزرگوار ملت اگر موارد مذکور که هریک ازآنها فی نفسه قابلیت جرم دارند ،اگر دراین شهر اتفاق افتاده پیگیری کنید ونتیجه را به اطلاع افکار عمومی برسانید واگر این موارد اتفاق نیافتاده باز پاسخی درخور به آنها بدهید زیرا تا پاسخی ازسوی شما دراین سایت ویا به طریق دیگر به این موارد اتهامی صادرنشود قطعآذهنیت مردم نسبت به عملکرد شما وسایر مسوولین مرتبط همیشه با علامت سوال روبرو خواهد بود .لذا ازمسولین ذیربط ودادستان محترم این شهرستان بعنوان مدعی العموم درخواست مینمایم به این موارد رسیدگی نمایند.
نقل قول کردن
+11 #8 قزل 1392-12-13 16:00
وقتی که از خون ترسیدیم، از آبرو ترسیدیم، از پول ترسیدیم، بخاطر خانواده ترسیدیم، بخاطر دوستان ترسیدیم، بخاطر راحتی و عیش خودمان ترسیدیم، به خاطر پیدا کردن کاسبی، برای پیدا کردن یک خانه دارای یک اتاق بیشتر از خانه قبلی، وقتی بخاطر این چیزها حرکت نکردیم، معلوم است، 10 نفر مثل امام حسین هم که بیایند همه شهید خواهند شد.
رهبر انقلاب
نقل قول کردن
+62 #7 شهروند 1392-12-11 14:19
سلام این مطالب که با مدرک هم هستند بفرستید به اخبار بیست وسی تا کل ایران بشنوند و مسول ها هم خبردار بشوند که چه کارهایی با شهر ما میکنند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


Tagsهابیل ،قابیل ،احمدی نژاد ،روحانی ، درو ،داس،کلید،تدبیر،امید ،اعتدال ،تعدیل ،پارتی بازی،پاشنه آشیل ،استخدام ،تملق ،جستجوی یاران ،تعلیق ،انرژی هسته ای ،غنی سازی ،سیاسی ،اقتصادی ،اجتماعی ،حوادث،شوک ، تمدن ،سبدکالا ،جوان ،ازدواج ،وام،استخدام ،دروغ ،راست ،اصلاح طلب ،روزنامه ،هفته نامه ،مجلس ،اصول گرا ،اصولی،تدبیر،تورم ،زر ،زور،خداروند ،کبریا ،کبر ،ریا ،سرزمین کهن ،رسانه ملی ،سینما ،فناوری ،فریدون ،سرخه ،کوروش ،ازدواج موقت ،شبکه خبری ،عدالت خواهان ،نا بینا ،ماست ،از ماست که بر ماست ،این دروغ ،نوبخت ،نفت،کرسنت ،این دروغی که گفتم راست بود ،کنفرانس ،مناظره ،جنجالی ،شهیر ،اتل متل سیاست ،اتل متل تورم ،ناخدا ،تکرار کوروش ،دولت ،خاتمی ،ثروت ،تجملات ،نفت ،یارانه ،بودجه ،مترو ،شهرداری ،شورای شهر ،تهران ،هاشمی ،مقام معظم رهبری ،امام خمینی،جمهوری اسلامی،اینترنت ،ستمگر ،غارتگر ،موسوی ،کروبی،حصر ،بسیج ،جنگ ،دفاع مقدس ،آیت الله ،مشاور ،سوریه ،بشار اسد ،حزب الله ،اسرائیل ،عربستان ،روسیه ، آمریکا ،سازمان ملل،انتقاد ،مخالفات ،اعتراض ،دشمن ،شرمن ،ظریف ،اشتون ،اتحادیه اروپا ،تغذیه ،بهداشت ،درمان ،پزشکی ،شیخ ،ماهواره ،حقوق بشر ،ظریف ،مطبوعات ،سرهنگ ،حقوقدان ،شیخ ،فروشی ،مسکن مهر،مشایی ،جزایر سه گانه ،خلیج فارس ،دکتر ،بنفش ،سبز ،جنسی ،منافقین ،اطلاعات ،کیهان ،زنان ،دختر ،دخترا ن،زن ،قتل ،همسر ،دولت بهار ،شریعت مداری ،باهنر ،جلیلی ،لایجانی ،رسایی،زاکانی ،مظهری ،شریعتی ،بیماری،فتنه،فتنه گر،88 ،انتخابات ،رئیس جمهور ،اسلام ،نماز ،موشک ،بالستیک ،گزینه روی میز ،احمدی روشن ،ترور ،دانشمند ،راهپیمایی ،قدس ،حماس ،فلسطین ،تیم ملی ،دانشگاه ایرانیان ،افخم ،حاتمی کیا ،صدا و سیما ،اطلاعیه ،برکنار ،استعفا ،تحدید ،ایران ،کنکور ،طنز ،شهر ،ادبیات ،کتاب ،اقتصاد مقاومتی ،تحریم ،لغو تحریم ،دلار،نرخ ،ارز ،بی سواد ،کم سواد ،مذاکرات ،جانباز محمد خادملو