انتشار اخبار در مورد مبلغ قرارداد حضور کارلوس پویول ستاره فوتبال اسپانیا در برنامه ۲۰۱۸ شبکه سه در حالی افزایش یافته است که تحقیقات خبرنگار میزان عددی بالاتر از آنچه که برخی رسانه‌ها عنوان می‌کنند را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"همه چیز از روز بازی ایران و اسپانیا شروع شد و قهر عادل فردوسی پور.

فردوسی پور بدون هماهنگی و خلاف توافق با مسئولان صدا و سیما کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا و ستاره بارسلونا را به برنامه دعوت کرده، اما با مخالفت مدیران برای روی آنتن بردن فوتبالیست اسپانیایی مواجه شده بود.
 
تصور فردوسی پور در ابتدا این بود که با قهر کردن می‌تواند مجوز حضور پویول را هم بگیرد، اما اینبار فرق داشت.
 
گزارشگر ضعیف بازی ایران و مراکش که حضور ما در جام جهانی را به ۵ دقیقه خلاصه کرده بود و آرزوی اتمام جام جهانی در همان ۵ دقیقه ابتدایی بازی با مراکش را داشت در اقدامی هماهنگ نشده مبلغی هنگفت را برای حضور پویول در استودیوی برنامه ۲۰۱۸ در نظر گرفته بود.
 
آنگونه که از یک منبع آگاه کسب اطلاع کرده ایم کارلوس پویول با پرواز first class وارد ایران شده و برنامه خروج او هم به همین شکل در نظر گرفته شده بوده است. یک تیم تشریفات هم در تمام طول سفر وی به ایران در کنار او بوده‌اند.
 
این منبع آگاه مبلغ تمام شده برای حضور پویول در برنامه فردوسی پور را رقمی بین ۸۵ تا ۹۰ هزار یورو عنوان کرده است.
 
نکته جالب توجه که تاکنون فردوسی‌پور در مورد آن اظهار نظری نکرده است مربوط به مبلغ قرارداد پویول در بازار کنونی ارز و خروج سرمایه از کشور است.
 
سوال مهم اینکه آیا ۸۵ تا ۹۰ هزار یورو فقط سهم پویول بوده و بحث تشریفات و بلیط هواپیما و هتل محل اقامت و... مبلغی جدا از رقم عنوان شده بوده است؟
 
 
 


نوشتن دیدگاه