سازمان منافقین در جریان بازی ها با لباس و ظاهر تماشاگران ایرانی و با کشف حجاب کامل و یا نشان دادن صحنه هایی دور از شأن مردم ایران با پرچم های کذایی و دروغین در ورزشگاه حضور می یابند.

 
منافقین در جریان بازی ها با لباس و ظاهر تماشاگران ایرانی و با کشف حجاب کامل و یا نشان دادن صحنه هایی دور از شأن مردم ایران با پرچم های کذایی و دروغین در ورزشگاه حضور می یابند!
 
حضور فعال سازمان
 
حضور فعال سازمان
 
بنابر این گزارش، منافقین در تلاش هستند تا با نشان دادن پرچم "زنان ایرانی را به ورزشگاه راه دهید" نظام جمهوری اسلامی را از برون از مرزها در فشار قرار دهند همچنین با شبکه های اسرائیلی به عنوان شهروند ایرانی مصاحبه علیه نظام انجام می دهند که همگی گویای فعالیت گسترده منافقین در جام جهانی 2018 علیه ایران است.
 
گفتنی است؛ هر چند گروهک منافقین از ابتدای انقلاب تاکنون علیه نظام اسلامی و ملت ایران به فعالیت های مختلفی از جمله: تروریستی، نظامی، سیاسی و فرهنگی و حتی اقتصادی پرداخته است، اما خوب است مسئولان برگزاری جام جهانی و حتی دولت ایران در درخواستی از مسئولان روسی خواستار جلوگیری از هر گونه اهانت به پرچم جمهوری اسلامی ایران و ورود پرچم های دروغین به اسم ایران در مسابقات شوند!
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه