سید محمد حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی به بهانه ی درگذشت حبیب الله کاسه ساز، تهیه کننده ی کهنه کار سینمای دفاع مقدس از این هنرمند انقلابی نوشت. 

دسته: فرهنگی یادداشت

استاد دانشگاه طی یادداشتی نوشت: میثم چه مى‌خواهد؟! ارث پدرش را؟! که دارد! همین دل پاک و سینه چاک و زبان گویا، و مشعل هدایتى که عالم افروز است، همیشه سلامت و در مسیر هدایت و سعادت استوار بماند.

دسته: فرهنگی یادداشت

یادداشت محمدمهدى عبدالهى در مورد شعر روز عیدفطر

شعرى که توسط برادران متعهد و انقلابیم سروده شده بود و قبل از نماز عیدسعید فطر توسط برادر عزیزم حاج میثم مطیعى قرائت شد، بسیار پرشور ،حماسى ،عدالتخواهانه ،تحسین برانگیز و قابل دفاع بود.

دسته: فرهنگی یادداشت

آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مسئولان:

سؤال ما از مسئولان این است که با وجود اینکه تغییرات در کتب درسی ایجاد کرده‌اید و اخباری هم از اجرای برخی برنامه‌ها در مدارس پیرامون این سند می‌رسد، چرا این سند را یواشکی اجرا کرده‌اید؟ چرا بالا دستی‌ها را خبر نکردید برای اجرای برنامه‌ای که برای 15 سال نقشه‌ می‌کشد، چنین برنامه ای باید به اطلاع سایر دستگاه‌ها می‌رسید و به اطلاع مجلس هم باید می‌رسید و مجلس شورای اسلامی بررسی می‌کرد.

دسته: فرهنگی یادداشت

امیرالمؤمنین(ع) در آخرین لحظات عمر شریفشان آخرین وصیت‌ها را به امام حسن و امام حسین(ع) بیان فرمودند.

دسته: فرهنگی یادداشت

نماینده و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس

طیبه سیاوشی، نماینده و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: بنابر وظایفم در کمیسیون فرهنگی در اولین فرصت با معاون پارلمانی وزارت ارشاد در این باره صحبت خواهم کرد. منتظر شنیدن اخبار خوبی درباره تداوم اکران فیلم «ویلایی‌ها» هستیم.

دسته: فرهنگی یادداشت