ایام انتخابات که می شود ، منهای هزینه های میلیادردی برخی از نامزد ها ، چه قول وقرار ها وتعهداتی که برای رسیدگی به حال روز مردم و رسیدن به صندلی مجلس که نمی دهند .

دسته: یادداشت

شاسگول های سیاسی از سوی داریوش سجادی ، "شاسگولان مشنگ رسانه ای" زیبنده نام رسانه هایی چون آمدنیوز و دُرتی وی است که الحق اشبه ترین رویکرد ها به تفکرات مهدی خزعلی در ایجاد اقدامات ضد امنیت و آرامش مردم وتشویش اذهان عمومی و در نهایت عدم فهم درست از ماهیت انقلابی ملت ایران است .

دسته: یادداشت

رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین اعضای هیأت دولت در سال جاری، تعبیر شفاف و درخور تأمّلی را دربارۀ جهان فرهنگی از نظر چگونگی هدایت‌گری فرهنگی به کار بردند: «ولنگاری فرهنگی».  برداشت ایشان این است که جهان فرهنگی ما در زمینۀ تولید کالاهای فرهنگیِ نافع و ممانعت از نشر کالاهای فرهنگی مضرّ، دچار ولنگاری است.

دسته: یادداشت

امیر زاهد

اين روزها اگر صفحات روزنامه را ورق بزنيد و يا سايتهاي خبري را بالا و پايين كنيد و هر از چند گاهي در فضاي مجازي سري به وبلاگها و يا كانالهاي متنوع بزنيد پسوند ديوانه، تندرو و افراطي را به كرار در كنار نام دونالد ترامپ رييس جمهور ايالات  متحده مشاهده خواهيد كرد. فرقي هم ندارد چه مدعيان اصلاحات و داعيه داران دولت اعتدال باشند و چه مدعيان اصولگرايي و جريان انقلابي! گويي آسمان پاره شده و ديوانه اي به زمين هبوط كرده كه هر اقدامي ممکن است از او سر بزند!

دسته: یادداشت

تکنوکراسی چیست؟چه نسبتی را با تفکر ما-انقلابی اسلامی-دارد؟ انقلاب اسلامی درطی مسیر خود ناگزیراز تکنوکراسی بوده واست؟آیامی توان به تکنوکراسی اسلامی قائل بود؟چه نسبتی بین آرمان های انقلاب اسلامی با مدیریت تکنوکراتها وجود دارد؟چه رابطه ای بین مدیریت علمی با مدیریت دینی وجود دارد ونهایت اینکه چه باید کرد؟

دسته: یادداشت

 

مدیر مسئول هشدارنیوز در یاد داشتی در باره تهدید های توئیتری حسام الدین آشنا مشاور ارشد امنیتی،فرهنگی حسن روحانی بر علیه دکتر قالیباف نوشت. :

دسته: یادداشت

حسن رحیم پور ازغدی، عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی طی سخنانی در میان اعضای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا  به بررسی تشابه های دوران امیرکبیر و امروز جمهوری اسلامی و موانع و مسائل مشابه میان این دو پرداخت.

دسته: یادداشت

جان کری، وزیر خارجه دولت اوباما، در یادداشت خداحافظی خود با برشمردن برجام به عنوان دستاورد سیاست خارجی دولت متبوعش، از آن به عنوان الگویی برای پیشبرد اهداف آینده امریکا در قبال ایران یاد کرد.

دسته: یادداشت

به نظر می‌رسد نه تنها فرمان اقتصاد کشور از دست دولت خارج شده است بلکه حتی کنترل وزرا در عدم انعکاس نارسایی‌های مدیریتی و عدم همگرایی‌ها برای حل مشکل هم از دست مسؤولان ارشد دولت خارج شده و توان مدیریت حاشیه‌های دولت و دولتمردان ولو با پرداخت هزینه‌های سنگین هم دیگر ممکن نیست...

دسته: یادداشت

اسنادی که از ستاد قیطریه موسوی کشف شد و انجام نعل به نعل تئوری کودتای رنگی توسط فتنه‌گران ، حمایت با اسم و رسم آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها از سران فتنه همه نشان‌گر نقش‌آفرینی آگاهانه آنها در ایجاد ناامنی در کشور است.

دسته: یادداشت