تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

آنچه در جریان کمپ اصولگرایان علیه روحانی دیده نشد، انعکاس تصویر واقعی از روحانی و نگاه خشونت بار جریان او در پسا انتخابات دور دوازدهم بود.

دسته: یادداشت

پژوهش حاضر، با هدف بررسی رابطه بین رفتار سیاسی مدیران و تعهد سازمانی کارمندان با تعدیل گری عدالت سازمانی در دانشگاه لرستان صورت گرفته است.

دسته: یادداشت

بیانات مقام معظم رهبری درباره " ویژگی‌های نامزد انتخاباتی" کمک می‌کند انتخاب بهتر و صحیح‌تر داشته باشیم و با انتخاب صحیح و آگاهانه در ۲۹ اردیبهشت ماه آینده روشنی برای خود رقم بزنیم.

دسته: یادداشت

فرهنگ آموزش و پرورش غربی می خواست افرادی را برای پیشبرد انقلاب صنعتی و تکنولوژیک خود آماده و با پرورش شهروندان مطیع قانون، نظم جامعه اش را برقرار کند و کمترین جایگاهی برای حاکمیت دین در این نظام ندیده بود.

 

دسته: یادداشت

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس و عضو انجمن اسلامی علوم سیاسی و روابط بین الملل ایران یادداشتی با عنوان ایرانیان بر دوراهی انتخاب؛ «دولتِ پارتی بازی یا دولتِ کارت ملی ؟!» نوشت.

 

دسته: یادداشت

معاون سیاسی شورای‌سیاست‌گذاری ‌ائمه‌‌جمعه کشور گفت: وقتى وزیر کشور گزارشى به محضر رهبری دادند مبنى بر آمار 55 میلیونى واجدان شرایط رأى، رهبرى عزیز انقلاب با امیدوارى فرمودند چه خوب مى‏‌شود در این انتخابات بیش از 50 میلیون مشارکت داشته باشیم.

دسته: یادداشت

رویه ای که صدا وسیما و دولت یازدهم در پیش گرفته اند باعث سلب بیشتر اعتماد عمومی نسبت به رسانه ملی و همچنین دولتمردان خواهد شد.

دسته: یادداشت

زیباکلام بیان کرد که تعداد بیکاران کشور بین 5 تا 7 میلیون نفر هست. خوشحالیم که زیباکلام نیز ادعاهای دولت برای اشتغال را باور نکرده است؛ طبق آمار دولت تعداد بیکاران 3 میلیون نفر است.

دسته: یادداشت

«شجاعت تنها در میدان جنگ نمودار نمی‌گردد… در سیاست نیز برخی کسان شجاع‌اند و برخی ترسو.»

 

دسته: یادداشت

در نخستین مسئولیت‌هایش، مسئول مناطق بحرانی وزارت اطلاعات در دوران نخست‌وزیری میرحسین موسوی و وزارت محمد محمدی ری‌شهری شود. اما هنگامی که به عضویت شورای تأمین استان آذربایجان غربی رسید، دکتر احمدی‌نژاد فرماندار ماکو بود

دسته: یادداشت