یادداشت/

سفر محمد بن سلمان به واشنگتن ناشی از یک هراس استراتژیک است و این سفر به‌ منظور برطرف کردن ابهام‌های موجود در آینده مناسبات سیاسی انجام گرفت.

دسته: یادداشت

 

موجی از عطسه و سرفه‌های مکرر برای بسیاری افراد با آغاز فصل بهار و گرده افشانی گیاهان اتفاق می‌افتد که حکایت از حساسیت‌های این فصل دارد.

دسته: یادداشت

ترکیه و غرب به رهبری آمریکا می‌خواهند به جهان القا کنند که از طریق دخالت در سوریه با تروریسم می‌جنگند، اما این دروغ رسوای آن‌ها دیگر برای کسی قابل باور نیست و دست آن‌ها رو شده‌است.

دسته: یادداشت

 

یک روزسلمان رشدی ویک روز اصغرفرهادی ویک روز مدافعان محیط زیست  که درماجرای نهارخوران ورود پیداکردند وگرابه رسانه های صهیونیستی دادند وامروز.....بازهم نگارنده قصد محاجه بااین جماعت راندارد....تکلیف ما با این جماعت روشن است

دسته: یادداشت

 

ایام انتخابات که می شود ، منهای هزینه های میلیادردی برخی از نامزد ها ، چه قول وقرار ها وتعهداتی که برای رسیدگی به حال روز مردم و رسیدن به صندلی مجلس که نمی دهند .

دسته: یادداشت

شاسگول های سیاسی از سوی داریوش سجادی ، "شاسگولان مشنگ رسانه ای" زیبنده نام رسانه هایی چون آمدنیوز و دُرتی وی است که الحق اشبه ترین رویکرد ها به تفکرات مهدی خزعلی در ایجاد اقدامات ضد امنیت و آرامش مردم وتشویش اذهان عمومی و در نهایت عدم فهم درست از ماهیت انقلابی ملت ایران است .

دسته: یادداشت

رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین اعضای هیأت دولت در سال جاری، تعبیر شفاف و درخور تأمّلی را دربارۀ جهان فرهنگی از نظر چگونگی هدایت‌گری فرهنگی به کار بردند: «ولنگاری فرهنگی».  برداشت ایشان این است که جهان فرهنگی ما در زمینۀ تولید کالاهای فرهنگیِ نافع و ممانعت از نشر کالاهای فرهنگی مضرّ، دچار ولنگاری است.

دسته: یادداشت

امیر زاهد

اين روزها اگر صفحات روزنامه را ورق بزنيد و يا سايتهاي خبري را بالا و پايين كنيد و هر از چند گاهي در فضاي مجازي سري به وبلاگها و يا كانالهاي متنوع بزنيد پسوند ديوانه، تندرو و افراطي را به كرار در كنار نام دونالد ترامپ رييس جمهور ايالات  متحده مشاهده خواهيد كرد. فرقي هم ندارد چه مدعيان اصلاحات و داعيه داران دولت اعتدال باشند و چه مدعيان اصولگرايي و جريان انقلابي! گويي آسمان پاره شده و ديوانه اي به زمين هبوط كرده كه هر اقدامي ممکن است از او سر بزند!

دسته: یادداشت

تکنوکراسی چیست؟چه نسبتی را با تفکر ما-انقلابی اسلامی-دارد؟ انقلاب اسلامی درطی مسیر خود ناگزیراز تکنوکراسی بوده واست؟آیامی توان به تکنوکراسی اسلامی قائل بود؟چه نسبتی بین آرمان های انقلاب اسلامی با مدیریت تکنوکراتها وجود دارد؟چه رابطه ای بین مدیریت علمی با مدیریت دینی وجود دارد ونهایت اینکه چه باید کرد؟

دسته: یادداشت

 

مدیر مسئول هشدارنیوز در یاد داشتی در باره تهدید های توئیتری حسام الدین آشنا مشاور ارشد امنیتی،فرهنگی حسن روحانی بر علیه دکتر قالیباف نوشت. :

دسته: یادداشت