در نخستین مسئولیت‌هایش، مسئول مناطق بحرانی وزارت اطلاعات در دوران نخست‌وزیری میرحسین موسوی و وزارت محمد محمدی ری‌شهری شود. اما هنگامی که به عضویت شورای تأمین استان آذربایجان غربی رسید، دکتر احمدی‌نژاد فرماندار ماکو بود

دسته: یادداشت

دیپلماسی انقلاب اسلامی رمز عملیاتی دارد به نام «عزت و اقتدار» در کنار منافع ملی که در هر امر و کارزاری امتحان خود را پس داده است و باید آن را سر لوحه تصمیمات سیاسی سیاست خارجه قرار داد.

دسته: یادداشت

 

امروزه به علت تجمل گرایی و اشراف گری در بعضی از خانواده ها آمار ازدواج تنزل کرده است چون عده ای از ازدواج کردن گریزان شده اند و به همین دلیل سن ازدواج بالا رفته است از سوی دیگر آمار طلاق بیشتر شده که یکی از دلایل آن چشم و هم چشمی و بالا رفتن توقع زوجین از یگدیکر است.

دسته: یادداشت

یادداشت؛

 

هنر انقلاب ( تجلی مجاهدانه ی هنر دینی ) در جمهوری اسلامی ایران مسئله ای است که در طول تاریخ انقلاب اسلامی فرازو نشیب هایی را تجربه کرده است .

دسته: یادداشت

به قلم احمدرضا احمدی:

 

این نوشتار بر آن است تا باگرامی داشت یوم الله دوازده فروردین، به بازخوانی یکی از مبانی مغفول مانده از جمهوری اسلامی که همانا صدور انقلاب اسلامی است؛ به نحو اختصار بپردازد.

دسته: یادداشت

یادداشت/ قاسم جعفری

فشار رکود اقتصادی و گرانی و در نتیجه آن آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی بر قلب رهبر انقلاب سنگینی می‌کند، اما چه می‌شود کرد که شخص اول اجرایی کشور به جای پرداخت مستوفا به این مساله‌ها بیشتر به طرح و پاسخ سوالات فرضی مشغول می‌شود

دسته: یادداشت

یادداشت/

سفر محمد بن سلمان به واشنگتن ناشی از یک هراس استراتژیک است و این سفر به‌ منظور برطرف کردن ابهام‌های موجود در آینده مناسبات سیاسی انجام گرفت.

دسته: یادداشت

 

موجی از عطسه و سرفه‌های مکرر برای بسیاری افراد با آغاز فصل بهار و گرده افشانی گیاهان اتفاق می‌افتد که حکایت از حساسیت‌های این فصل دارد.

دسته: یادداشت

ترکیه و غرب به رهبری آمریکا می‌خواهند به جهان القا کنند که از طریق دخالت در سوریه با تروریسم می‌جنگند، اما این دروغ رسوای آن‌ها دیگر برای کسی قابل باور نیست و دست آن‌ها رو شده‌است.

دسته: یادداشت

 

یک روزسلمان رشدی ویک روز اصغرفرهادی ویک روز مدافعان محیط زیست  که درماجرای نهارخوران ورود پیداکردند وگرابه رسانه های صهیونیستی دادند وامروز.....بازهم نگارنده قصد محاجه بااین جماعت راندارد....تکلیف ما با این جماعت روشن است

دسته: یادداشت