رانتخواری-وتخلفات-و-دریافت-حقوق-های-نجومی-پلکان-ترقی-آقایان-وای-الله-دینی-و-دکتر-سید-رضا-رهنمای-توحیدی-از-مسئولین-سابق-شرکت-گاز-آذربایجان-شرقی-سند

آقای دینی به عنوان معاون معاون وزیر نفت و مدیر منابع انسانی شرکت گاز ایران در کل کشور منصوب شده است. و آقای توحیدی به سمت مدیرعاملی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ارتقاء یافته اند و همه مدارک از خیانت این افراد از ماهها و سالهای قبل به مراکز حراست ، بازرسی و نظارت داده شده است ، اما به علت نفوذ این افراد در حلقه کانون و مافیای قدرت و ثروت ، نتیجه چندانی حاصل نشده است جز بیکار شدن نیروهای انقلابی به خاطر ارائه گزارش.

                                             ادامه خبر

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #3 ارکانیها 1396-08-27 05:08
تمامی این گزارشات از طرف کارمندان رسمی شرکت گاز با اشاره به اعتراض دیگران صورت میپذیره و از این طریق بصورت غیر مستقیم به زبان دیگران و به منظور خاصی خود افشاء گری نموده و ماله کشی میکنن و علت آنرا ارائه گزارش از طرف دیگران بیان میکنن
نقل قول کردن
0 #2 غریبه 1396-08-18 02:03
ارائه گزارش میکنین لطفا اعتراض دیگران را سند قرار داده به اسم دیگران با اشاره به اسناد گذشته ارائه گزارش نکنید.
چون اگر گزارشی داده اند چرا بجای رانت خواری به قول شما گزارش به پیغامهای مضحک داده شده؟ آیا درد اصلی گزارش رانت خواری است یا گزارش مضحک؟
اگر خیلیها بیکار میمونن و به نون شبشون محتاج این ظلم و ستم رویه ای است که سالیان سال بوده و تا به امروز نیز وجود داشته و همیشه اعتراضی هم در پی داشته ولی هیچ گاه معنی گزارش پیدا نکرده و کسی انقلابی نشده اون هم ارائه گزارش بعد از رانت خواری به قول شما.
اگر واقعا بالادستیها رانت خواری کرده باشن یعنی سندی برای اثبات وجود نخواهد داشت نمونه ای از آن اتوماسیون اداری که حذف و اضافه نامه ها به دست خود کارمنداست پس کدوم نامه ای میخواد سندیت پیدا کنه بخاطر همینه اشاره به اسناد گذشته کردین چون اسناد جدیدی برای اثبات وجود نداره و لابد کارمندان رسمی ارسال و دریافت نامه ها رو هم به گردن دیگران انداختن یعنی بازی سالهای گذشته که همچنان از رسانه ها سالهاست شنیده میشه.
خود کرده را تدبیر نیست.
مطالب را از سر تا پا چندین و چند بار مطالعه کنین و با عنوان مطالب مقایسه کنین و خودتونو مسخره نکنین.
نقل قول کردن
0 #1 ارکانیها 1396-08-16 01:27
سوء استفاده و فریب ارکانیهای بلاتکلیف (قشر کارگر) توسط کارمندان رسمی و برخی کارکنان قراردادمستقیم که در اصل خونواده شهید و انقلابی و ایثارگر بوده اند و با فریب قشر کارگر و وادار نمودن به بستن سمتهای کذائی با حقوق کم به بهانه اولویت استخدامی و جایگزین کردن آنها در سمتهای خود بصورت صوری در دوران احمدی نژاد در شرکت گاز که تاکنون نیز بلاتکلیف مانده اند و خبری از استخدامی نشده است.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه