رانتخواری-وتخلفات-و-دریافت-حقوق-های-نجومی-پلکان-ترقی-آقایان-وای-الله-دینی-و-دکتر-سید-رضا-رهنمای-توحیدی-از-مسئولین-سابق-شرکت-گاز-آذربایجان-شرقی-سند

آقای دینی به عنوان معاون معاون وزیر نفت و مدیر منابع انسانی شرکت گاز ایران در کل کشور منصوب شده است. و آقای توحیدی به سمت مدیرعاملی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ارتقاء یافته اند و همه مدارک از خیانت این افراد از ماهها و سالهای قبل به مراکز حراست ، بازرسی و نظارت داده شده است ، اما به علت نفوذ این افراد در حلقه کانون و مافیای قدرت و ثروت ، نتیجه چندانی حاصل نشده است جز بیکار شدن نیروهای انقلابی به خاطر ارائه گزارش.

                                             ادامه خبر

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #6 بیطرف 1396-09-30 17:44
افشاء گری کار خود کارمندان رسمی میتونه باشه که در همه جا صحبت از این میکنند که با توحیدی مشکل دارند و جو سیاسی میپراکنند بین قشر کارگر و دیگر کارمندان رسمی
و به زبان آنها همه رو به جون هم میندازن.
مدارکی که گذاشتین فنی میباشد و کسی بغیر از خود کارمندان رسمی از مدارک فنی سر در نمیارن....
چرا سیاسی بازیهای نامرتبط به موضوعی که گفتین با عنوان مطالبی که گذاشتین مرتبط نیست و با خود وب سایت شرکت گاز همخوانی نداره؟
نقل قول کردن
0 #5 قشر کارگر 1396-09-29 17:33
نوح نبی و عبادیان فقط قشر خونواده شهید و انقلابی رو بجای اشخاص معمولی استخدام یا قرارداد مستقیم میکردن و باعث اعتراض و ترک کار دیگر ارکانیهای بلاتکلیف به درخواست شخصی و یا اتمام پیمان و برچسب باران سیاسی از طرف دیگر کارمندان رسمی میشدن مطالبی که رو سایت گذاشتین یا نامرتبط میباشند و یا همه چیز قاطی هم شده که منظور اصلیتون مشخص نیست چیه پس چطور اسنادی را افشاء گری میکنین و رو سایت میزارین که متعلق به سالهای گذشته میباشد و سخنی از نحوه سوء استفاده از قشر کارگر توسط خونواده های شهید و انقلابی شرکت گاز در زمان احمدی نژاد به دلیل بلاتکلیفی ارکانیها و استخدام نکردن آنها و برچسب باران سیاسی از طرف کارمندان رسمی و انقلابی بر روی قشر کارگر بی طرف که نه ته پیاز بودند نه سر پیاز صحبتی به میان نمی آورید؟ انصاف هم خوب چیزی است
نقل قول کردن
0 #4 ارکانیها 1396-09-13 17:23
حتی در دوران احمدی نژاد برای اینکه ارکانیهای بلاتکلیف بیطرف که سالها در اداره زحمت کشیده بودن چه در پتروشیمی و چه در نفت و گاز برای بلاتکلیفیشون صداشون در اومده بود موقع درخواست تهران بهونه برای خارج ساختن آنها با فریب آنها از طریق پیمانکاران مربوطه با قراردادهای کذائی در سمتهائی قرار میدین تا مسئولتی در پی داشته باشه ولی تا زمان استخدامی با سند تراشی بر علیه آنها آنها را اشخاص بی کقایت و نالایقی نشون میدین تا استخدام نکنین و بجای آنها اشخاصی که خونواده شهید و یا کسائی که بستگان درجه یک آنها کارمند اداری میباشند استخدام میکنین و ادعا میکنین که لیاقت استخدامی دارن؟
همه مردم میدونن که از اول انقلاب تا حالا همیشه ثروت کشور که نفت و گاز و پتروشیمی میباشد همیشه بصورت موروثی در دست قشر خونواده شهید و انقلابی قرار داده شده ولی وقتی گند کارشون در میاد به یکباره اونها رو ضد انقلابی نشون میدین و اشخاص معمولی معترض انقلابی؟ پس چرا از گذشته تا حال سالها اشخاصی که معمولی بودن و انقلابی نبودن اونها رو استخدام نمیکردن ولی وقتی از کار بلاتکلیف بیکار میشن یه انگی هم میچسبونین و ادعا میکنین انقلابی هستن؟ و برای ادعاهای دروغتان سند تراشی و تبلیغات کذب میکنین؟ اگه انقلابی بودن استخدام میشدن. به نون شبشون متحاج نمیشدنن ولی اشخاص معمولی بودن که کسی صدای اونها رو نشنید.
درست کردن مسئله سیاسی برای وارونه نشون دادن همه چیز و ارائه گزارش از طرف خودتونه.
نقل قول کردن
0 #3 ارکانیها 1396-08-27 05:08
تمامی این گزارشات از طرف کارمندان رسمی شرکت گاز با اشاره به اعتراض دیگران صورت میپذیره و از این طریق بصورت غیر مستقیم به زبان دیگران و به منظور خاصی خود افشاء گری نموده و ماله کشی میکنن و علت آنرا ارائه گزارش از طرف دیگران بیان میکنن
نقل قول کردن
0 #2 غریبه 1396-08-18 02:03
ارائه گزارش میکنین لطفا اعتراض دیگران را سند قرار داده به اسم دیگران با اشاره به اسناد گذشته ارائه گزارش نکنید.
چون اگر گزارشی داده اند چرا بجای رانت خواری به قول شما گزارش به پیغامهای مضحک داده شده؟ آیا درد اصلی گزارش رانت خواری است یا گزارش مضحک؟
اگر خیلیها بیکار میمونن و به نون شبشون محتاج این ظلم و ستم رویه ای است که سالیان سال بوده و تا به امروز نیز وجود داشته و همیشه اعتراضی هم در پی داشته ولی هیچ گاه معنی گزارش پیدا نکرده و کسی انقلابی نشده اون هم ارائه گزارش بعد از رانت خواری به قول شما.
اگر واقعا بالادستیها رانت خواری کرده باشن یعنی سندی برای اثبات وجود نخواهد داشت نمونه ای از آن اتوماسیون اداری که حذف و اضافه نامه ها به دست خود کارمنداست پس کدوم نامه ای میخواد سندیت پیدا کنه بخاطر همینه اشاره به اسناد گذشته کردین چون اسناد جدیدی برای اثبات وجود نداره و لابد کارمندان رسمی ارسال و دریافت نامه ها رو هم به گردن دیگران انداختن یعنی بازی سالهای گذشته که همچنان از رسانه ها سالهاست شنیده میشه.
خود کرده را تدبیر نیست.
مطالب را از سر تا پا چندین و چند بار مطالعه کنین و با عنوان مطالب مقایسه کنین و خودتونو مسخره نکنین.
نقل قول کردن
0 #1 ارکانیها 1396-08-16 01:27
سوء استفاده و فریب ارکانیهای بلاتکلیف (قشر کارگر) توسط کارمندان رسمی و برخی کارکنان قراردادمستقیم که در اصل خونواده شهید و انقلابی و ایثارگر بوده اند و با فریب قشر کارگر و وادار نمودن به بستن سمتهای کذائی با حقوق کم به بهانه اولویت استخدامی و جایگزین کردن آنها در سمتهای خود بصورت صوری در دوران احمدی نژاد در شرکت گاز که تاکنون نیز بلاتکلیف مانده اند و خبری از استخدامی نشده است.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه