عدم واکنش دستگاه عریض و طویل معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ویژه نشان می دهد که آنها هم دیده برهم نهاده و گویا باهم رودرواسی دارد و این تخلف محرز و مسلم را نادیده انگاشته چون...

 

 

                    ادامه خبردیدگاه‌ها   

+49 #11 عباس 1396-04-15 22:42
آقای فرماندار شهرستان گنبد چرا باید جناح سیاسی و قدرت برایتان از همه چیز حتی حق‌الناس نیز مهم‌تر و اولی‌تر باید باشد .
نقل قول کردن
+67 #10 اکبر 1396-04-04 19:02
آقای خادملو جانباز عزیز :
آیا کسی در ملک و دیار نیست که جلوی این ناقضین حق و حقوق شهروندان افسار گسیخته را بگیرد ؟آیا جامعه اسلامی یعنی اینکه قدرتمندان حقوق ضعفا را بخورند و ازبین ببرند کسی هم نتواند به آنها تو بگوید .آیا حکومت عدل علی (ع) یعنی این ؟ حضرت علی (ع) که می گفت اگر بیت المال در کابین زنانتان باشد بیرون می کشم و به بیت المال برمی گردانم .و.....
نقل قول کردن
+66 #9 عادل 1396-04-04 18:36
آقای استاندار و نماینده مردم گنبد در مجلس شورای اسلامی ودیگر مسئولان ما خواهان برخورد قاطع با افرادی چون بخشدار بخش مرکز گنبدکاووس و بعضی از افرادی که در دفتر نماینده گنبد قرار دارند و از احمد آدینه به دلیل هم پیاله بودن از وی حمایت می کنند هستیم چرا که بیت المال ؛ بیت المال است و یک ریال و میلیاردها ریال یا دلار فرقی ندارد چرا این افراد به خاطر قانون شکنی مجازات یا برکنار نمی شوند آیا حاکمیت قانون یعنی هیچ.بیشتر مردم فرو دست جامعه با دو شیفت کار و خستگی زیاد تنها می توانند جسد نیمه جان خود را به خانه برسانند آن وقت احمد آینه به دلیل خانواده شهید بودن و رابطه فامیلی این چنین در عرصه بیت المال تاخت و تاز می کند و هیچ کس وجود ندارد باوی برخورد می کند یا مسئولان فکر میکنند که احمد آدینه سهم خود را از بیت المال برداشت می کند .
نقل قول کردن
+68 #8 امیری 1396-04-03 17:02
آیا دستگاههای عریض و طویل نظارتی و افرادی که بابت کشف همین تخلفات و مشکلات را در جامعه از بیت المال حقوق می گیرند این تخلفات و مشکلات را در جامعه پیدا نمی کنند یا کسی به اینان گزارش نمی دهند یا اینکه اینان توان برخورد با آنان را ندارند و به مردم اعلام می کنند فعلا" که سبیلمان چرب است و زمان نیز بر وفق مراد می گذرد و حقوق را نیز بی کم و کاستی از بیت المال دریافت می کنیم چرا خودمان را درگیر این مسائل کنیم ما نیز سهممان را از این لاشه دریافت می کنیم.
نقل قول کردن
+68 #7 معصوم 1396-04-03 10:15
آقای خادملو عزیز جانباز جنگ تحمیلی استانداری که عالی ترین نماینده دولت در استان خود متخلف در آوردن اقوام به سرکار بدون رعایت و تشریفات قانونی یکی در بندر ترکمن و یکی در گنبد در گردشکری باشد زیر دستانشان نیز صددرصد متخلف خواهد بود و افرادی چون فرماندار گنبد کاووس کریمی فامیلش را به عنوان معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدخواهد گذاشت و کسی هم چیزی نخواهد گفت آن موقع انتظار دارند توانمندیهای افراد رشد کند هنگامیکه در انتخاب مسئولیت ها شایسته سالاری و تخصص افراد در کار نیست و فقط به صورت فامیلی و گروهی انتخاب می شوند و از رشد نیز خبری نخواهد بود خدا به دادمان برسد .چرا که به عصر حجر برگشتیم و از تقوای افراد خبری نیست .
نقل قول کردن
+68 #6 آتش پنجه 1396-04-02 15:00
آقای خادملوی عزیز آقای بخشدار بخش مرکزی گنبد کاووس احمد آدینه اولا"چون خانواده شهید است . دوما" چون داماد سبحانی امام جمعه قبلی شهرستان گنبد است و سبحانی نیز رابطه خوبی با خسروی ها دارد سوما" چون زمانی که رهبر عزیز آیت الله خامنه ای در زمان تبعیددر گالیکش در منزل خسروی ها تشریف داشتند بخشدار مرکزی گنبد کاووس احمد آدینه اینها را توجیهی برای تخلفات خود می داند است و اعلام می کند کسی به من نمی تواند چیزی بگوید .
نقل قول کردن
+66 #5 قدس 1396-04-02 09:54
آقای جهانگیر عرب فرماندار اسبق شهرستان گنبد کاووس که با آقای احمد آدینه بخشدار بخش مرکزی فعلی گنبد که رابطه فامیلی دارید دست از حمایتت از این چپاولگر بیت المال احمد آدینه بردار. آقای استاندار صادقلو از باغ انارت در 4 کیلومتری رامیان به طرف شاهرود چه خبر ؟ آقای وزیر کشور و دستگاههای نظارتی استانداری که خود که 4 هکتار از این باغ انار در عرصه ملی قراردارد و خود به عنوان متجاوز به عرصه ملی است می تواند از بیت المال محافظت کند حتما" جواب این سوال خیر است که استاندار با حمایت جهانگیر عرب از طریق جهاد سازندگیمرکز تهران این مشکل را حل نمودند و فرد گزارش دهنده را از محل خدمتش دربه در نمودند صبح صادق نزدیک است آقای استاندار ؟
نقل قول کردن
+75 #4 هستی 1396-03-27 00:15
آقای وزیر کشور و آقای استاندار و آقای فرماندار گنبد کاووس سخنان حضرت علی (ع ) را گوشواره گوشتان کنید و بر اساس آن به افرادمسئولیت بدهید در کار کارگزارانت بنگر و پس از آزمایش به کارشان برگمار، نه به سبب دوستی با آن‌ها؛ و بی‌مشورت دیگران به کارشان مگمار، زیرا به رای خود کار کردن و از دیگران مشورت نخواستن، گونه‌ای از ستم و خیانت است. کارگزاران شایسته را در میان گروهی بجوی که اهل تجربه و حیا هستند و از خاندان‌های صالح، آن‌ها که در اسلام سابقه‌ای دیرین دارند.
نقل قول کردن
+76 #3 ایرج 1396-03-25 14:44
آقای رئیس جمهور و آقای وزیر کشور و مسئولان دستگاههای نظارتی چرا قانون،آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها و اجرای دقیق قانون که جزو وظایف دولت است برای عزل و نصب‌ها آورده شده است. در مورد بخشدار بخش مرکزی گنبد کاووس اجرا نمی شود آیا به دلیل پرداخت سرقفلی مسئولیت به مسئولان بالادست نیست .
نقل قول کردن
+76 #2 غلامی 1396-03-25 07:44
آقای وزیر کشور و استاندار گلستان فساد ادارای و مالی یک انحراف است، که گزینش‌های باندی ،فامیلی ،زمینه‌های این فساد را آسان‌تر می‌کند.و به دلیل قرار گرفتن بخشدار بخش مرکز گنبدکاووس احمد آدینه در دایره جناح خودی به راحتی تخلف می کند و کسی همبه فساد وی رسیدگی نمی کند چون هر دو فرماندار گنبد کاووس و بخشدار بخش مرکزی گنبد بچه گالیکش هستند فرماندار بچه عرب بوران و احمد آدینه بچه قلی تپه.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه