رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاسی از مولایمان علی(ع) ، امنیت و آزادی را دو نعمت بزرگ معرفی نموده اند که وقتی انسان آن ها را از دست می دهد قدر و ارزش آن ها را می فهمد.

دسته: پیشنهاد ما

سخنگوی سپاه نینوا گلستان از دستگیری یکی از متهمین اقتصادی در حوزه غله استان گلستان توسط نیروهای اطلاعات سپاه خبر داد.

دسته: پیشنهاد ما

ملت حساب خود را از فتنه گران جدا کرده اندو آنها و وابستگان آنها را از خود نمی دانند پس تا فرصت باقی است از سنگر سکوت خارج شوید و جلوی ورود این افراد به مکان های مقدسی همچون دانشگاه که محل کسب علم و تربیت مدیر آینده است را بگیرید و طهارت فضای آن را بیش از این دچار شبهه نکنید.

دسته: پیشنهاد ما

با توجه به اینکه منبع این خبر موثق است ، واقعا باید به این عدم صداقت چه گفت ؟ اقای هزارجریبی اگر این مطلب درست نیست که طی یک مصاحبه ای اعلام کنید اگر درست است واقعا جنابعالی نام خودتان را نماینده و وکیل ملت گذاشتید ؟

دسته: پیشنهاد ما

گفته می شود این عده دست به شناسایی دانش آموزانی که پلاکارد" بو گم بواش فتنه گر" و شعارهای مشابه را در دست داشتند ، را زده و بعد از شناسایی ، والدین آنها را به مدرسه احضار کردند تا نسبت به بروز چنین رفتارهایی از سوی این دانش آموزان به آنان تذکر داده شود .

دسته: پیشنهاد ما

شنیده ایم که در جشنواره برترین های حوزه صدا و سیمای سال ۹۵ کشور ، تلویزیون گلستان جزو ضعیف ترین استان ها بوده است

دسته: پیشنهاد ما

در نقد پاراگراف فوق خواهیم گفت: آنچه را که در کار فرهنگی برای انقلاب و نظام ، موثر می‌دانیم عمل خالصانه و مخلصانه‌ است؛ نه این مدل کار کردن که در حال حاضر و طی سه چهار سال اخیر، بیش از هر کار فرهنگی و هر فعالیت انقلابی، " شخص‌محوری" و گنده کردن یک نفر در ملا و منظر را شاهد بوده‌ایم.

 

دسته: پیشنهاد ما

این روزها برخی دختران رفتارهای عجیب و گاه مردانه‌ای درون خودروهای گران قیمتشان انجام می‌دهند.

دسته: پیشنهاد ما

با گذری بر متن سنگ نوشتهٔ افتتاح میدان سپاه و تعمق در نوع ادبیات آن، چند سوال نقد گونه پیش می آید که در خور توجه شهردار عزیز و اعضای شورای شهر بندرترکمن است.

 

دسته: پیشنهاد ما

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که نمی توانیم همیشه در گذشته زندگی کنیم، گفت: عده ای در کشور ادعای همراهی با نظام را می کنند، اما در عمل بر خلاف مسیر انقلاب حرکت می کنند. لذا ما باید هدف خود از وحدت را بدانیم و معانی اصول انقلاب را بشناسیم.

دسته: پیشنهاد ما