گفتنیست هاشم مهیمنی و امیر بهادران از افرادی بوده که نقش موثری در حمایت از سران فتنه داشته و از اصلاح طلبان افراطی اصلاح طلب بشمار می روند.

دسته: پیشنهاد ما

نکته ای که لازم است در خصوص این سفر مورد ملاحظه و تامل قرار گیرد اینکه سفر یکروزه ی این مقام دولتی هزینه ی هنگفتی(ده ها میلیونی) را به مجموعه ی شیلات گلستان تحمیل نموده است.

دسته: پیشنهاد ما

از حواشی بعدی این دیدار باید به این اشاره کرد که عکس این دیدار که بیشتر به دیدار اعضای حزب منحله ی مشارکت و عناصر فعال فتنه ی ۸۸با استاندار گلستان شبیه بود!در کانال های تلگرامی خبری با عنوان(دیدار استاندار خراسان شمالی جناب محمد رضا صالحی با استاندار گلستان جناب حاج سید مناف هاشمی با حضور اعضای گروه مطالبات مردمی گلستان!!!)دست به دست می چرخد که این موضوع و عنوان خود بیشتر جنبه ی طنز دارد...

دسته: پیشنهاد ما

آقای مهندس رحمتی، کاش حیا اجازه می داد تا واژه ای لایق رفتار نابخردانه شما در این نوشتار برایتان روانه  می کردم تا دیگر هوس نکنید پول پابرهنگان و محرومان جامعه را برای خوش خدمتی به اربابان نالایقتان به هوچی گران تلگرامی بپردازید.

دسته: پیشنهاد ما

در جلسه هيات مديره شرکت جهادتعاون استان محمدحسين علي اصغري با وعده و وعيد به مختار مهاجر(به مهاجر قول ميدهد که اگر در مدیر عامل شدنش در جهاد تعاون با نفوذ خود باعث دوباره مدير شدنش بر جهاد تعاون شود راي دکتر  تربتي نژاد نماینده گرگان و آق قلا را براي ماندن ايشان در سازمان جهاد کشاورزی ميگيرد)

دسته: پیشنهاد ما

شنیده های موثق حاکی از آن است که پشت پرده انتصاب قریب الوقوع استاندار گلستان شخصی نیست جز آیت الله نورمفیدی و رییس دفتر ایشان آقای رضا جعفری که این روزها اخبار حکایت از لابی گری گسترده نامبردگان در این انتصاب دارد .

دسته: پیشنهاد ما

سالهاست که ردای عدالت خواهی را به تن کرده ام و از مطالبه حضوری و میدانی تا ازیک برگه ، یک بنر ، یک نوشته و یک تک برگ تا راه اندازی سایت ، بر آن بوده ام تا به تکلیفم که همان عدالت خواهی و مبارزه با ناکثین ، مارقین و قاسطین و ارباب زر و زور و تزویر بوده ، مبادرت نمایم .

دسته: پیشنهاد ما

رانتخواری-وتخلفات-و-دریافت-حقوق-های-نجومی-پلکان-ترقی-آقایان-وای-الله-دینی-و-دکتر-سید-رضا-رهنمای-توحیدی-از-مسئولین-سابق-شرکت-گاز-آذربایجان-شرقی-سند

آقای دینی به عنوان معاون معاون وزیر نفت و مدیر منابع انسانی شرکت گاز ایران در کل کشور منصوب شده است. و آقای توحیدی به سمت مدیرعاملی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ارتقاء یافته اند و همه مدارک از خیانت این افراد از ماهها و سالهای قبل به مراکز حراست ، بازرسی و نظارت داده شده است ، اما به علت نفوذ این افراد در حلقه کانون و مافیای قدرت و ثروت ، نتیجه چندانی حاصل نشده است جز بیکار شدن نیروهای انقلابی به خاطر ارائه گزارش.

دسته: پیشنهاد ما

تلاشهای یک مدیر کل برای ماندن ؛

شنیده های موثق حاکی از آن است که یکی از مدیران کل استان گلستان برای حفظ جایگاه خودش و باقی ماندن در پست مدیر کلی ، برای زمینهای منابع ملی تصرف شده توسط برخی از مسؤلین در استان گلستان گواهی صادر می کند .

دسته: پیشنهاد ما

یک اقازاده معروف ایرانی در ویلای پارک ملی گلستان بازداشت شد .

دسته: پیشنهاد ما

مصاحبه اختصاصی پایگاه عدالت خواهان با سید محسن طاهری در راستای اظهارات اخیر آیت الله نورمفیدی و روحانی

 اخیراً آیت‌الله نورمفیدی نماینده‌ی ولی فقیه در گلستان، اظهار نظری در مورد سخنان اخیر رئیس جمهور پیرامون مساله‌ی امامت و حکومت داشته‌اند.به همین خاطر مصاحبه‌ای با سیدمحسن طاهری (مسئول حوزه علمیه امام صادق ع گرگان) داشته‌ایم که متن آن را می‌خوانیم :

دسته: پیشنهاد ما

چند روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 و بروز فتنه ، گردنکشی ، عربده کشی و آشوب های خیابانی توسط جریانی خبیث و قانون شکن اصلاح طلب در سراسر کشور ، استان گلستان نیز دچار تبعات ناشی از این رخداد مهم ملی و بین المللی شد ، استانی که به مدد وجود نماینده ولی فقیه اصلاح طلب که محور نیروهای زاویه دار و منحرف با انقلاب اسلامی در گرگان بود ، در برگزاری تظاهرات و راهپیمایی علیه نظام پیشگام شد

دسته: پیشنهاد ما

عدم واکنش دستگاه عریض و طویل معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ویژه نشان می دهد که آنها هم دیده برهم نهاده و گویا باهم رودرواسی دارد و این تخلف محرز و مسلم را نادیده انگاشته چون...

دسته: پیشنهاد ما

چرا-پایگاه-عدالت-خواهان-مطالبه-بازشماری-صندوق-آرای-شورای-شهر-قرق-را-دارد؟

یکی از افراد شاهد عینی که در شمارش آرای این صندوق پرحاشیه حضورداشته است به طور محرمانه به این پایگاه اعلام داشته است که نام افراد در زمان شمارش به صورت قابل توجهی...

دسته: پیشنهاد ما

بعداز حاشیه های فراوان و پیگیری های مکرر بالاخره اسامی منتخبین مردم قرق در شورای شهر توسط فرمانداری گرگان اعلام شد .

دسته: پیشنهاد ما