با افتضاحاتی که دولت در قضیه برجام بر سر کشور و نظام آورده است، باید خیلی مراقب برخی دولتمردان بود، چون تنها راهی که برای طفره از این موضوع پیش رو دارند، عملیاتهای مکرر انتحاری فکری و رسانه‌ای است.

سردبیر بی‌باک"گفت: با افتضاحاتی که دولت در قضیه برجام بر سر کشور و نظام آورده است، باید خیلی مراقب برخی دولتمردان بود، چون تنها راهی که برای طفره از این موضوع پیش رو دارند، عملیاتهای مکرر انتحاری فکری و رسانه‌ای است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"، وی در جمع اعضای مجمع رسانه‌ای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروزه قداست  اشک‌های بصیرت‌گونه امثال دکتر زارعی در مجلس بعد از تصویب برجام برای همگان روشن شده است تا جایی که حتی کودنترین افراد جامعه هم دیگر حاضر به دفاع از برجام نیستند و همگان آن را یک شکست خفت بار دیپلماسی و اقتصادی تلقی می‌کنند.

سردبیر بی‌باک افزود: همانطور که می‌دانید، بدلیل بی‌تدبیری و ساده‌لوحی تیم مذاکره کننده هسته‌ای و چشم پوشی از نقاط ضعف برجام، امروزه تحریمهایی بر علیه ایران صادر شده که به عقیده کارشناسان تا کنون بی‌سابقه بوده است.

وی اظهار داشت: ای کاش تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان حداقل به اندازه شنگول، منگول و حبه انگور قصه‌های دوران کودکی، دشمن شناس و بصیرت و زیرکی داشتند و در همان مرحله اول از دشمن فریب نمی‌خوردند.

سردبیر بی‌باک گفت: در قصه‌های دوران کودکی از شنگول و منگول و حبه انگور زیاد شنیدیم، که مادرشان گفت در را به روی کسی باز نکنید مگر اینکه مطمئن شوید منم. بعد که مادرشان رفت و گرگ آمد و گفت؛ منم منم مادرتون، بزغاله‌ها با زیرکی گفتند؛ صدای مادر ما کلفت نبود! گرگ رفت صداشو نازک کرد و آمد. باز بزغاله‌ها گفتند، دستهای مادر ما که سیاه نبود. گرگ دستش را در آرد زد و آمد. باز بزغاله‌ها گفتند؛ پاهای مادر ما این رنگی نیست. در مرحله چهارم گرگ پاهاشو حنا کرد و آنها را فریب داد.

وی اظهار داشت: ولی این تیم مذاکره کننده دولت روحانی در همان مرحله اول به ذهنشان خطور نکرد که چگونه دست دولت خبیثی که به خون میلیونها مظلوم و بی‌گناه در سرتاسر دنیا آغشته است می‌تواند دست صلح و دوستی باشد. چگونه از صدای کلفت و قلدرمآبانه مسئولان دولت خبیث آمریکا می‌توان مهر مادری را برداشت کرد. این آقایان با لبخند گرگ قهقهه زدند و عکس گرفتند و در نهایت این خسارت بزرگ را بر  کشور و مردم تحمیل کردند. این تیم حسن روحانی هنوز باید قصه‌های دوران کودکی را پاس کنند و کاری به سیاست نداشته باشند.

وی افزود: متاسفانه تیم مذاکره کننده دولت حسن روحانی آنقدر کودکانه و ساده‌لوحانه با آمریکا نشستند و خندیدند و امضا کردند که حتی نوجوانان این مملکت فریاد زدند؛ آمریکا دروغ می‌گوید و قابل اعتماد نیست اما غرور و ادعای فهمش اقایان ظریف و عراقچی و روحانی و ... اجازه کمترین نقد را نمی‌داد و هر کسی انتقاد می‌کرد، سریع از سوی رئیس جمهور مودب و برخی از دولتمردانش، فحشنامه علیه او صادر می‌شد.

سردبیر بی‌باک گفت: تیم حسن روحانی در همان مرحله اول اسیر دولت خبیث آمریکا شد و خسارتی به کشور زد که با صدبار اعدام کردن این آقایان هم  دردی دوا نمی‌شود و تنها لعن و نفرین خانواده‌های شهدا و دانشمندان این کشور و مردم شریف ایران را تا ابد برای خود خریدند و این ترکمنچای هسته‌ای در تاریخ ثبت شد.

وی اظهار داشت: در چنین شرایطی دولت حسن روحانی بسیار نیاز به حاشیه سازی دارد. آنها تمام تلاششان را خواهند کرد که مردم بیش از این به ساده‌لوحی و بی‌تدبیری آنها پی نبرند و کار به مطالبه عمومی برای عزل رئیس جمهور نکشد. از همین رو منتظر عملیات‌های انتحاری فکری و رسانه‌ای این جماعت باشید و بدانید که در این شرایط تنها حاشیه سازی ناجی آنها خواهد بود و ملت باید اجازه حاشیه سازی را به آنها ندهد.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: از کسانی که در انتخابات اینهمه تهمت و دروغ برای رقیب هراسی و جلب چند رای بیشتر گفتند و تمام موازین اخلاقی را زیر پا گذاشتند، هیچ کاری بعید نیست از همین رو نیروهای ارزشی و مردم بصیر ایران اجازه حاشیه سازی به آنها ندهند و نقطه تمرکزتان در این روزها باید تبیین خسارت غیرقابل جبرانی باشد که این دولت ساده لوح به کشور زده است.

وی در واکنش به یکی از حضار که به تیم مذاکره کننده هسته‌ای، تیم خیانت و جاسوسی حسن روحانی لقب داد، گفت: این نظر شماست اما آنچه برای ما متقن است اینکه این جماعت در حد تیم مذاکره کننده برای مشکلات یک شهر کوچک هم نبودند تا چه رسد به مذاکرات هسته‌ای یک ملت بزرگی چون ایران، آنهم با ابرشیطانی چون آمریکای جنایتکار و اینکه بنده از تعبیر خائن و جاسوس استفاده نمی‌کنم چون رهبر معظم انقلاب چنین تعبیری را ندارند و آنها را بچه‌های انقلاب می‌دانند. البته طبق سخنان صریح حضرت آقا که بر خطاهای تیم مذاکره کننده هسته‌ای تصریح کردند، می‌توان گفت که این تیم از بچه باهوشهای انقلاب نیستند و در حد تیم مذاکره کننده هسته‌ای نیستند.نوشتن دیدگاه