عارف اصلاحات!به تازگی در اظهار نظری تعجب برانگیز ادعا کرده که اصلاح طلبان در اقتصاد پاک دست هستند!در این خصوص باید از آقای عارف بپرسیم:

 

به گزارش پایگاه عدالت خواهانعارف اصلاحات!به تازگی در اظهار نظری تعجب برانگیز ادعا کرده که اصلاح طلبان در اقتصاد پاک دست هستند!در این خصوص باید از آقای عارف بپرسیم بر مبنای کدامین آمار چنین اظهار نظری را ارائه کرده اند؟!

آیا جز این است که اکثر فسادهای اقتصادی بلحاظ آماری برآمده از اصلاح طلبان و یا جریان هایی نظیر اعتدال که در اصطلاح سیاسیون رحم اجاره ای اصلاحات بشمار می روند روی داده است؟

از آقای عارف سوال می کنیم که آیا شما اختلاس ها و فساد هایی مانند کرسنت ، صندوق ذخیره ی فرهنگیان و صندوق ذخیره ی ارزی و... را با کدامین تقوی به جریان اصولگرایی نسبت می دهید؟!

براستی فساد برادر رئیس جمهور(حسین فریدون) دولت برآمده از پیام رئیس دولت اصلاحات و رهبران جریان اصلاحات نظیر مرحوم هاشمی رفسنجانی و سید حسن خمینی را بر مبنای چه تقوایی از اصلاح طلبان سلب می کنید؟!

آقای عارف از شما می پرسیم آیا مهدی جهانگیری برادر معاون اول دولت های یازدهم و دوازدهم که از قضا در مناظرات انتخابات خود را در مقابل میلیون ها مخاطب رسانه ی ملی نماینده ی قشر مظلوم اصلاح طلب معرفی کرده را نیز خارج از جریان اصلاح طلبی می دانید؟!

جناب عارف, کرباسچی که همه در جریان فساد اقتصادی وی قرار دارد را جزو کدام طیف سیاسی می دانید؟!مگر نه اینکه این فرد از اعضای برجسته ی جریان اصلاح طلبی می باشد و در ایام فتنه رئیس ستاد انتخاباتی شیخ مهدی کروبی بعنوان یکی از سران فتنه بوده است؟!

جناب آقای عارف سو استفاده آقازاده ی معززتان را مربوط به کدام جریان سیاسی می دانید؟!

جناب آقای عارف حقوق های نجومی را برآمده از کدام تفکر می دانید؟! مگر نه اینکه اصلاح طلبان همین نجومی بگیران اصلاح طلب و وابسته به جریان اصلاح طلبی را ذخیره خطاب کردند و آنها را پس از عزل در سمتی دیگر قرار دادند تا به فساد ستیزی ریشخند بزنند؟!

جناب عارف شهرام جزایری که اصطلاحا یک شبه راه صد شبه را طی کرد و به رئیس وقت مجلس که از قضا اصلاح طلب بود مبلغی شبهه آلود می دهد را نیز از جریان اصلاح طلبی و دولت اصلاحات بر چه مبنایی نفی می کنید!؟

جناب عارف فرزندان و خاندان مرحوم آیت الله هاشمی را جزو کدام جریان سیاسی می دانید که بر این باورید اصلاح طلبان پاک دست هستند؟!جناب عارف بلحاظ آماری اطلاعی از وضعیت مالی مدیران اصلاح طلب و منتسب به جریان اصلاح طلب دارید؟!اگر ندارید چرا نسنجیده چنین اظهار نظری را مطرح می کنید؟!جناب عارف مگر نه اینکه در انتخابات شورا توسط همین اصلاح طلبان پاک دست بازار دلالی باب می شود و مبالغ میلیاردی جهت قرار گرفتن در لیست مورد حمایت شخص شما و سایر لیدر های جریان اصلاح طلب از افراد قدرت طلب اخذ می گردد؟!

جناب عارف از شما می خواهیم در خصوص لیست های مورد حمایتتان و باج های گرفته شده از منتخبان مردم تهران یادی کنید و ببینید رابطه ی اصلاح طلبان و فساد را!جناب عارف می توانید بگوئید کدام جریان بنیانگذار اشرافی گری و تجمل گرایی در کشور می باشد؟!

مگر نه اینکه اشرافی گری و تجمل گرایی و کاخ نشینی در این انقلاب توسط رهبران و لیدر های معنوی جریان اصلاحات احیا شد؟!

جناب عارف کمی تقوی داشته باشید در قالب دفاع از جریان اصلاح طلب چنین اظهار نظر کذایی و غیر آماری ارائه نمی دهید!بر عکس جنابعالی که بر اثر تعصبات جریانی و حزبی حقیقتی آشکار را انکار می کنید متذکر می شویم امروز فساد های مالی و اقتصادی فراجناحی شده و البته آمارهای فساد مالی و اقتصادی به صورت کمی و هم چنین ارزش ریالی رانت ها و فسادها در مقیاس قابل ملاحظه ای به همین جریان اصلاح طلب باز می گردد که پاک دست خطابش کردید.

 

 

 نوشتن دیدگاه