پایگاه عدالت خواهانبه تازگی شهرداری بجنورد بدون طی مراحل اداری و با پرداخت مبلغی بالاتر از نرخ متعارف! اقدام به خرید یک خودرو سوزوکی ویتارا کرده است، از طرفی اعضای شورای شهر که با لیست انتخاباتی آقای شهردار وارد شورا شده‌اند بخشی از اختیارات نظارتی خود را به شهرداری تفویض نموده‌اند.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

آیا تمام امکانات باید به منطقه رئیس جمهور برده شود ؟!

پایگاه عدالت خواهانمحمد دامادی با اشاره به اینکه جاده‌های مازندران در شأن مردم استان نیست، اظهار داشت: آیاتمام امکانات باید به منطقه رئیس جمهور برده شود.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهان" ۳ روز پیش عضو کمیته پیگیری پرونده تحصیلی حسین فریدون در مجلس اعلام کرد که تخلف در پرونده تحصیلی برادر رئیس‌جمهور محرز شده است، خبرنگار تسنیم در گزارشی به سیر این پرونده پرداخته است.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهان"نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای ۱۰۰۰ میلیاردی در تراز انقلاب اسلامی نیستند به طوریکه ثروت‌های شخصی وزرا را خود وزارتخانه‌ می‌خواهد.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهانزمانی که منطقه آزاد ایجاد شود، زمین گران می‌شود؛ این را دیگر همه می‌دانند، اما خوش‌به‌حال آنهاست که بدانند کجا و چه زمانی قرار است منطقه آزاد ایجاد شود. همین رانت اطلاعاتی است که تاسیس منطقه آزاد را در نقاط مختلف برای برخی بسیار شیرین می‌کند و کار را تا آنجا پیش می‌برد که به گوش می‌رسد افرادی پس از خریداری گسترده زمین در برخی نقاط، تلاش می‌کنند

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهان*یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار «میزان»، از دستگیری سعید مرتضوی دادستان سابق تهران خبرداد و اضافه کرد که مرتضوی برای اجرای حکم دادگاه و گذراندن دوران حبس تحویل مقامات قضایی داده شده است/ *با مجازات سعید مرتضوی، نوبت به محاکمه یاغیانِ سال 88 یعنی موسوی و کروبی می رسد «...»

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"از ۳۱۰۰ تا ۶۰۴۰ چیزی کمتر از ۳هزار تومان فرق است و احتمالا این مبلغ برای رئیس جمهور عدد بزرگی به حساب نمی‌آید. اما برای پسر جوانی که به دختری علاقه دارد و آن دختر را با دلار ۴۲۰۰  خواستگاری کرده و در مراسم عقد خود میبیند دلار به ۶هزار تومان رسیده شاید کمر شکن باشد.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان بی‌ثبات‌سازی بازار خودرو جریان خاص سیاسی صنعت خودرو قرارداد رنو با ایدرو افزایش تعرفه واردات خودرو ایران‌خودرو و سایپا بخش نفت و گاز بخش خصوصی خودروهای داخلی و خارجی ثبت سفارش خودرو نفت و نیرو شرکت عظیم خودرو کاهش تصدی‌گری دولت شرکت بهمن موتور واردکننده خودرو محصولات رنو شرکت کرمان‌موتور شرکت‌های واردکننده تغییر و تحولات سیاسی و اقتصادی واردکننده غیررسمی تقاضای ارز حزب کارگزاران ماه‌های اخیر توسعه بخش خصوصی تبادلات ارزی مدیریت ارز اول و آخر انجمن قطعه‌سازان قیمت خودروهای داخلی

پایگاه عدالت خواهان"اگر بخواهیم از منظر سیاسی و حزبی به صنعت خودرو نگاه کنیم، قطعا به این نکته خواهیم رسید که حزب کارگزاران در صنعت خودرو کشور حرف اول و آخر را می زند.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی