پایگاه عدالت خواهان" ۳ روز پیش عضو کمیته پیگیری پرونده تحصیلی حسین فریدون در مجلس اعلام کرد که تخلف در پرونده تحصیلی برادر رئیس‌جمهور محرز شده است، خبرنگار تسنیم در گزارشی به سیر این پرونده پرداخته است.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهان"نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای ۱۰۰۰ میلیاردی در تراز انقلاب اسلامی نیستند به طوریکه ثروت‌های شخصی وزرا را خود وزارتخانه‌ می‌خواهد.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهانزمانی که منطقه آزاد ایجاد شود، زمین گران می‌شود؛ این را دیگر همه می‌دانند، اما خوش‌به‌حال آنهاست که بدانند کجا و چه زمانی قرار است منطقه آزاد ایجاد شود. همین رانت اطلاعاتی است که تاسیس منطقه آزاد را در نقاط مختلف برای برخی بسیار شیرین می‌کند و کار را تا آنجا پیش می‌برد که به گوش می‌رسد افرادی پس از خریداری گسترده زمین در برخی نقاط، تلاش می‌کنند

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهان*یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار «میزان»، از دستگیری سعید مرتضوی دادستان سابق تهران خبرداد و اضافه کرد که مرتضوی برای اجرای حکم دادگاه و گذراندن دوران حبس تحویل مقامات قضایی داده شده است/ *با مجازات سعید مرتضوی، نوبت به محاکمه یاغیانِ سال 88 یعنی موسوی و کروبی می رسد «...»

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"از ۳۱۰۰ تا ۶۰۴۰ چیزی کمتر از ۳هزار تومان فرق است و احتمالا این مبلغ برای رئیس جمهور عدد بزرگی به حساب نمی‌آید. اما برای پسر جوانی که به دختری علاقه دارد و آن دختر را با دلار ۴۲۰۰  خواستگاری کرده و در مراسم عقد خود میبیند دلار به ۶هزار تومان رسیده شاید کمر شکن باشد.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان بی‌ثبات‌سازی بازار خودرو جریان خاص سیاسی صنعت خودرو قرارداد رنو با ایدرو افزایش تعرفه واردات خودرو ایران‌خودرو و سایپا بخش نفت و گاز بخش خصوصی خودروهای داخلی و خارجی ثبت سفارش خودرو نفت و نیرو شرکت عظیم خودرو کاهش تصدی‌گری دولت شرکت بهمن موتور واردکننده خودرو محصولات رنو شرکت کرمان‌موتور شرکت‌های واردکننده تغییر و تحولات سیاسی و اقتصادی واردکننده غیررسمی تقاضای ارز حزب کارگزاران ماه‌های اخیر توسعه بخش خصوصی تبادلات ارزی مدیریت ارز اول و آخر انجمن قطعه‌سازان قیمت خودروهای داخلی

پایگاه عدالت خواهان"اگر بخواهیم از منظر سیاسی و حزبی به صنعت خودرو نگاه کنیم، قطعا به این نکته خواهیم رسید که حزب کارگزاران در صنعت خودرو کشور حرف اول و آخر را می زند.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پربیننده‌ترین خبر, عدالت خواهان گلستان, پایگاه خبری عدالتخواهان, گلستان ما, استانداری گلستان, عدالت خواهی, عدالت خواهان, دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان ،عدالتخواه،عدالت طلبان, عدالت محوری ،مطالبه گر، داغ ترین خبر امروز, جنبش عدالت خواه دانشجویی

روایت خبرنگار اصلاح طلب از اشرافیت حسن روحانی

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهان"امام خمینی (ره): «آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحه دولت و ملت را بخوانیم. آن روزی که رئیس‌جمهور ما خدای نخواسته، از آن خوی کوخ‌نشینی بیرون برود و به کاخ‌نشینی توجه بکند، آن روز است که انحطاط برای خود و برای کسانی که با او تماس دارند پیدا می‌شود. آن روزی که مجلسیان خوی کاخ‌نشینی پیدا کنند خدای نخواسته، و از این خوی ارزنده کوخ‌نشینی بیرون بروند، آن روز است که ما برای این کشور باید فاتحه بخوانیم.»

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهانمن در آن نامه، به رؤسای محترم سه قوّه نوشتم که مبارزه با فساد، دشمن تراش است. هر کس بخواهد با فساد مبارزه کند، یک صف طولانی دشمن جلویش به وجود می‌آید. این دشمنان چه کسانی هستند؟ فاسدها و لشکرهایشان؛ چون فاسدهای دانه‌درشت، لشکرهایی هم دارند؛ اینها در مقابل میایستند و انواع کارشکنیها را میکنند. کارشکنی هم، همه‌اش این نیست

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهاناینکه هفته ها و ماه ها سپری شود و خبری از برگزاری دادگاه این دو فرد که شهرت، ثروت و قدرت را همزمان در اختیار دارند، مطلوب نیست. برای مردمی که به دستگاه قضا اعتماد دارند و منتظر یک برخورد قاطعانه با دو دانه درشت دیگر هستند، این تاخیر در رسیدگی ها قابل توجیه نیست.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

درباره توهین و تهمت دوباره تاجزاده به نظام

پایگاه عدالت خواهاناختلاس هفت میلیارد ریالی غلامحسین کرباسچی با هدف تقویت جایگاه اجتماعی و سیاسی خود مهمترین موضوعی است که نشان می دهد او در قضیه تخفیف برای اعطا مسکن به 130 نفر از هنرپیشگان معلوم الحالی که تعهدی به نظام اسلامی ندارند بسیار بد و ناروا عمل کرده است.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی