اینکه آقای عراقچی 4 سال یکطرفه سخن گفتن با مردم را کافی نمی داند نشان از احترام به حقوق شهروندی دارد که دولت برای مردم پخته است و دولتی که همه چیز را محرمانه می داند قطعا مردم خود را نامحرم فرض کرده است که چنین برای آنها تصمیم می گیرد!

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

بازخواني ديدگاه اصلاح طلبان در مورد هاشمي

روزگاري يكي از سياسيون در دوران دولت مستعجل اصلاحات مي گفت كه اصلاح‌طلبان، دو زيست هستند. بعدتر سياستمدار ديگري گفت كه در عالم مثال، حكايت اصلاح‌طلبان، حكايت شترمرغ است. به او مي گويند بار ببر، مي گويد من مرغم، مي گويند پس تخم بگذار، جواب مي دهد من شترم. يعني خودشان هم نمي دانند كه چي هستند.

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در ابتدا با امضاء 84 تن از نمایندگان همراه بود و این نمایندگان با قید 12 بند خواستار استیضاح عباس آخوندی شدند.

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

بان کی مون دبیر کل سابق سازمان ملل

دبیر کل سابق سازمان ملل گفت: از اتهامات رشوه خواری که توسط دادستان‌های آمریکایی علیه برادر و برادرزاده اش مطرح شده، بهت زده و شرمسار است.

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

بزرگترین ضربه به موقعیت رییس‌جمهور یعنی آقای روحانی وارد شده است که آقای هاشمی رفسنجانی مدعی برکشیدن وی در انتخابات 96 بود و حالا در آستانه انتخابات آینده برای تجدید دوره ریاست خود، علاوه بر کارنامه ضعیف، بزرگ‌ترین پشتوانه خود را از دست داده است.

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

«ما حرفی نداریم که هم در قوه قضائیه و هم در نهاد ریاست جمهوری معلوم شود که این تجهیزات بسیار فنی مربوط به امنیتی را بدون اطلاع نیروهای امنیتی به داخل ریاست جمهوری بردند، با اجازه که بوده است؟ به چه وجهی بوده است؟ پولش از کجا آمده است؟!»

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

 

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: من به عنوان نماینده مجلس می‌گویم که هزینه ساخت جکوزی در نهاد ریاست جمهوری مشخص شود که چه مقدار هزینه شده و چه مقدار ساخت آن ضرورت داشته است

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

یک سال از رونمایی نخستین بسته خروج از رکود دولت در مرداد ماه 93 می‌گذشت اما تغییر محسوسی در اقتصاد کشور به وجود نیامد، تشدید رکود و افزایش مشکلات در آن مقطع باعث شد تا 4 وزیر دولت (طیب‌نیا، نعمت‌زاده، ربیعی و دهقان) دست به قلم و در شهریور ماه 94 با نوشتن نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار تدبیر جدیدی برای بهبود اوضاع شوند.

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی

با انتصاب آقای مهدی نیکدل مدیر عامل سابق نیرو محرکه و عضو سابق سازمان مجاهدین شرایط لازم را برای فعالیت‌های سیاسی جریان‌های غیرهمسو‌ را در آستانه انتخابات پیش روی ریاست جمهوری فراهم نموده است.

دسته: مبارزه با مفاسد سیاسی