آذر غفوری، همسر حسین فریدون، برادر رئيس جمهور که پیش از این نام وی در پرونده اختلاس 1200 میلیاردی رسول دانیال‌زاده، به عنوان دریافت کننده پورسانت همسرش به چشم می‌خورد؛ کشور را به قصد لندن ترک کرده است.

    به گزارش پایگاه عدالت خواهان"آذر غفوری، همسر حسین فریدون، برادر رئيس جمهور که پیش از این نام وی در پرونده اختلاس 1200 میلیاردی رسول دانیال‌زاده، به عنوان دریافت کننده پورسانت همسرش به چشم می‌خورد؛ کشور را به قصد لندن ترک کرده است.
-    پیش از این نیز، نام آذر غفوری در میان بازداشت‌شدگان از منزل یک رمال در قم ثبت شده است.
-    گفتنی است، منابع اطلاعاتی، سال گذشته اعلام کرده بودند فردی به نام شبدوست مالمیری با همکاری فروغی و همسرش، حدود 2 هزار میلیارد تومان وام از منابع بانکی کشور دریافت کرده است که کل این مبلغ را به حساب دختر حسین فریدون در لندن منتقل کرده است.
-    غفوری و فریدون سه فرزند دارند که علاوه بر پسرشان علی که در امریکا اقامت دارد؛ مریم پس از اخذ مدرک کارشناسی از دانشگاه کلمبیای امریکا با بورس تحصیلی «لرد دارندورف» از طرف دویچه بانک آلمان در کالج «مدرسه اقتصاد» لندن مشغول تحصیل است و با فرزند غلامعلی خشرو، سفیر دائم ایران در سازمان ملل ازدواج کرده است.
-     مجموع شواهد، حاکی از فرار فروغی و احتمال پناهندگی وی است.گفتن نگید

 

 

 

انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

 

 نوشتن دیدگاه