عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به تعطیلی 9 ماهه این ستاد گفت: آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و رئیس این ستاد، 2 بار قول داد تا جلسات ستاد را برگزار کند اما هیچ کدام از قول هایش عملی نشد.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"همگان به مقاومت دشمنان عدالت در برابر آن، هشدار مى دهند كه «البته عدالت، دشمنانى دارد. همه كسانى كه نامشان در بى عدالتى است با عدالت دشمن اند. همه كسانى كه با قلدرى و زورگويى، چه در صحنه ملّى، چه در صحنه بين المللى، تغذيه مى شوند با عدالت مخالفند.»

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

رهبر معظم انقلاب براي نشان دادن الگوي مبارزه با جرايم اقتصادي در جلسه دانشجويان شهيد بهشتي فرمودند: اگر من كسى را منصوب كرده باشم و بعد در او عيبى از قبيل همين مفاسد اقتصادى ببينم، بدون ترديد با او مماشات نمى‌كنم و او را كنار مى‌گذارم. به‌هرحال بنده فساد را در كسى كه با حكم من منصوب شده و مى‌توانم او را از آن كار بركنار كنم، تحمل نمى‌كنم،

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهانطبق قانون، سطح رهبری راهبردی و سیاستگذاری کلی و کلان است، نه ورود عملی به مباحث اجرایی که در حوزه وظایف قوای سه‌گانه قرار دارد.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهاندر آذرماه 1380، و همزمان با سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام، نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به مامت حضرت آیت الله خامنه ای - رهبر معظم انقلاب اسلامی - برگزار شد .

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهاننمایندگان استان اصفهان در صفحات مجازی خود از جلسات، تذکرات، مصاحبه‌ها و عملکردشان نوشتند؛ از بدهی چند هزار میلیاردی و مافیای خودروساز‌ها تا نهایی شدن طرح «حمایت از کالای ایرانی» را در مجله مجازی فارس بخوانید.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهاناگر رد پای برخی بانک‌ها در بحران ارزی اخیر را پیگیری کنیم به همین فرضیه می‌رسیم که بانک‌هایی که در مخمصه تراز پرداخت‌ها قرار گرفته بودند. با تصمیم تازه بانک مرکزی ناچار شدند برای پوشش زیان ترازنامه خود به دیگر بازارها سرک بکشند.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"مجموع تخلفات وزارت نفت از مفاد تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۳۹۵ عبارت است از: ۴۳۱٬۹۲۲٬۴۹۴٬۲۱۱٬۰۴۸ ریال؛ یعنی بیش از ۴۳ هزار میلیارد تومان.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"نماینده کرمانشاه گفت: چانچه معلمان ما با دغدغه معیشت وارد کلاس درس شوند بصورت صد درصدی نمی تواند وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند. ‌

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"نماینده شهرستان های باشت و گچساران: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهارکرد:از یک لیست هزارنفر بالای ۴۰۰میلیون تومان شب عید پاداش گرفتند ،نزدیک به ۲۰۰نفر بالای ۶۰۰ میلیون ،نزدیک به ۸۰نفر بالای یک میلیارد تومان پاداش بازنشستگی گرفتند که این موارد البته ربطی به این دولت هم ندارد و تاریخ بعد از انقلاب این […

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی