نکاتی درباره تحرکات بقایی و دوستان:

فارغ از همه‌ی ابعاد و تبعات فاسد این نوع مانورهای تجمل، آن چه در بطن و کنه قضیه، ماجرا را پیچیده و خطرناک می سازد، گسل «خشم طبقاتی» است که در اعماق بستر جامعه نهفته است و با این پدیده‌ها فعال‌می شود.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

عدم مدیریت مناسب در تعیین مزیت‌های نسبی، مدیریت نامناسب در موضوع کارگزاران بیمه کشاورزی، عدم واریز بدهکاری گندمکاران به حساب آنها از جمله دلایل این استیضاح است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

مهدي جهانگيري، برادر اسحاق جهانگيري كيست؟ وي چگونه توانسته به ثروت هنگفت در اين كشور دست پيدا كند؟ روابط وي با مشايي و بقايي در دولت قبل و بستن قرارداد كلان ساخت هتل‌هاي ٥ ستاره چگونه به دست آمده است؟

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

امام خامنه ای:

پيشگيرى از وقوع مفسده هم به عهده‏ قوه قضائيه است. به قانون اساسى مراجعه كنيد، ملاحظه كنيد، يكى از وظائف قوه‏ قضائيه در قانون اساسى همين پيشگيرى است. خوب، پيشگيرى ابزارهاى لازم خودش را دارد، دستگاه‌هاى متناسب خودش را دارد.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

 

ایجاد نهاد واسط یعنی موسسات حقوقی خصوصی یا مردم‌نهاد که از جانب گزارش‌دهندگان تخلف پیگیری پرونده‌ها را برعهده می‌گیرد تا حد زیادی می‌تواند به مخفی ماندن هویت گزارش‌دهندگان و کاهش هزینه‌های اثبات تخلف برای گزارش‌دهنده فساد کمک کند زیرا نهاد واسط ایجاد شده به صورت همزمان نقش تامین مالی و حفظ هویت گزارش‌دهندگان فساد را برعهده خواهد داشت.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

ای برادران و خواهران عدالتخواه ما اکنون و در حساس ترین برهه تاریخ و پس از هزاران سال تلاش و مجاهدت و ایثار و شهادت و تحمل سخت ترین شکنجه ها، حکومتی که ثمره خون صالحان و مجاهدت مظلومان تاریخ می باشد به عنوان امانتی الهی و گرانبها به دستان شما سپرده شده است و چشم امید مستضعفان و مظلومان تمامی تاریخ به شما دوخته شده

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

مسئله این‌جاست که گویی ما در عدالت‌خواهی‌مان دچار بدقوارگی شده‌ایم. همین امر منتهی شده به این که منتفعان تبعیض بشوند مدعیان عدالت و مبارزه با فساد. ما مبارزه با استکبار جهانی را دیدیم و به مقاومت در برابر آن اندیشیدیم ولی مقاومت در برابر اشرافیت داخلی و استکبار ایرانی را توأمان و به آن اندازه ندیدیم.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود. هیچکس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود. هیچ شخص یا نهادی نمیتواند با عذر انتساب به اینجانب یا دیگر مسئولان کشور، خود را از حساب کشی معاف بشمارد. با فساد در هر جا و هرمسند باید برخورد یکسان صورت گیرد.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

در این کشور باید با فقر و فساد و تبعیض مبارزه شود. علاج مشکلات این کشور این است که به‌طور جدی اجرای عدالت پیگیری شود؛ تبعیض برداشته شود؛ با فساد و فقر و عوامل فقر به‌طور واقعی مبارزه شود

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

یکی از رسانه‌های استانی کرمان در مطلبی مجیزآمیز حسین مرعشی را در حد یک خان و مردم این استان را تا حد رعایا پایین آورده است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مجلس شورای اسلامی جزئیات فرار «ش.م» متهم اصلی پرونده صندوق ذخیر فرهنگیان را تشریح کرد و گفت: این فرد با برداشتن 500 میلیارد تومان پول به آلمان رفته است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

حکومت ها نیز برای افزایش ضریب ثبات و پایداری خود، برقراری نظم و امنیت، جلوگیری از نارضایتی عمومی و نهایتا از هم گسیختگی و ویرانی کشور باید مبازره با فساد و اصلاح ساختار اداری را در اولویت اول کاری خویش قرار دهند و در غیر این صورت باید در انتظار وخامت اوضاع و وارد آمدن خسارات جبران ناپذیری به کشور بود.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

دادستان مرکز استان گیلان گفت: پرونده مدیران ارشد دولتی دستگیر شده استان گیلان همچنان در مراحل بررسی است و تحقیقات پیرامون پرونده مذکور به‌طور ویژه در استان پیگیری می‌شود.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

؛ هر دم با ید منتظر رسانه ای شدن یک فساد کلان در کشور بود در حالی که شنیده ها حکایت از خزانه خالی برای  اداره امورات کشور دارد ، اما نکته ای عجیب تر این که مدام خبرهایی به مراتب غمبار تر از فساد دانه درشت ها ، فرار آسان انها از کشور را می شنویم که نمی دانیم این موضوع را باید کجای دلمان بگذاریم؟!!

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی