به نظر می رسد قوه قضائیه که تمام تلاشش را انجام می دهد تا در مقابل مفسدین سدی محکم بسازد و الحق و الانصاف در برخی پرونده ها هم خوش درخشیده باید به سرعت بررسی نماید چطور است که 200میلیارد تومان از حقوق ضایع شده بیت المال بعد از چهارسال گذشت از عمر پرونده بابک زنجانی هنوز غصب و در دست عده ای مانده است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

حقوق‌های نجومی مدیران ارشد دولتی و مظلوم‌نمایی دولتمردان در تحقق عدالت اجتماعی در سنوات گذشته دولت را با هجمه‌ای از انتقادات مواجه نموده است، نقدهایی به جا که سیستم پرداختی دولت را هدف قرار می‌دهد و مطالبه‌گر مر قانون در پرداخت حق‌الزحمه کارمندان دولت می‌باشد

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

مهدي كوچك زاده خطاب به سيد حسن خميني

حسب معناي لغوي "فساد غير اقتصادي" مطروحه در فرمايشات حضرتعالي در بر گيرنده همه انواع فساد اعم از سياسي و اخلاقي و . . است و "هيچ كس " گفته شده در ابتداي جمله آنرا به تمامي آحاد جامعه تعميم مي دهد، از آنجا كه مرجعي براي تشخيص فساد معين نفرموده ايد آيا هر كس در جامعه به صرف دسترسي به....

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

در ادامه تحقیقات متهم جهت روشن شدن ابعاد موضوع، شناسایی شرکا و معاونین احتمالی احضار و مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفت

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

بخش2 اسناد تخلف در شرکت گاز/ 4 کیلومتر معادل 100 متر!!!

رئیس محترم اداره گاز مراغه تحت فشار آقای سازدار مدیرعامل وقت شرکت گاز استان آقای سازدار توسط آقای سردارپور رئیس روابط عمومی و حراست وقت شرکت گاز استان، فاصله جایگاه cng تا خط تغذیه طراحی شده را 100 متر اعلام می کند

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

دادستان تهران از محکومیت چهار نفوذی و مرتبط با دولت امریکا و بازداشت مدیرعامل سابق بانک سرمایه خبرداد.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

اشراف مگر چگونه بودند؟ چون آنها فقط ریششان تراشیده بود، ولی ما ریشمان را گذاشته‌ایم، همین کافی است!؟ نه، ما هم مترفین میشویم. والله در جامعه‌ی اسلامی هم ممکن است مترف به وجود بیاید.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

عیسی شریفی قائم مقام قالیباف کیست؟ | محسنی اژه ای دیروز در نشست خبری خود، لابلای خبرهای ریز و درشت از بازداشت عیسی شریفی قائم مقام قالیباف در شهرداری تهران خبر داد. این گونه بود که بالاخره آن همه شایعه پشت سر عیسی شریفی تعبیر شد... اما عیسی شریفی قائم مقام و معاون قالیباف، کیست؟ در پایگاه عدالتخواهان بیشتر بخوانید!

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از تخلف 13 هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه در جریان این تحقیق و تفحص از صندوق مذکور خبر داد.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

در قبال خدمت این پیمانکار به باغ مدیرعامل وقت شرکت گاز قانون رسمی مناقصات شرکت گاز نادیده گرفته شده و پروژه های میلیاردی با الحاقیه های متعدد از کیسه ی بیت المال (اموال مردم مستضعف و شهیدپرور) به این پیمانکار واگذار شده است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

چندی پیش بحث فساد اقتصادی - شاید برای بار صدم - در عرصه رسانه ای کشور به جریان افتاد و باز هم حرف ها و تحلیل های سابق و کسل کننده تکرار شد. این که فساد چیز بدی است، فاسد باید مجازات شود، دستگاه قضایی باید به وظیفه خود در این زمینه جدی عمل کند و زمینه های فساد باید شناسایی و امحا گردند، حرف هایی زیبا و درست است، اما چون به امری تزئینی و شعاری تبدیل شده، بازگویی آنها جز ملول کردن مخاطب و ناتوان نشان دادن دست اندرکاران مبارزه با فساد اقتصادی نتیجه دیگری ندارد

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

از وظايف اساسي و زيربنايي هر دولتي و از جمله دولت دوازدهم بايد مبارزه با فساد باشد كه سنگ‌بناي آن اراده و دغدغه در بين مسئولان ارشد دولتي و بازداشتن بستگان سببي و نسبي خود از دخالت در امور جاري كشور و به ويژه امور اقتصادي است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

یکی از موسسات اعتباری که به تازگی دچار مشکل شده، در طرحی عجیب تلاش می کند با پرداخت سود ۲۳ درصد سپرده جذب کند آنهم زمانی که مهر تأیید ادغام را گرفته است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی