درباره توهین و تهمت دوباره تاجزاده به نظام

پایگاه عدالت خواهاناختلاس هفت میلیارد ریالی غلامحسین کرباسچی با هدف تقویت جایگاه اجتماعی و سیاسی خود مهمترین موضوعی است که نشان می دهد او در قضیه تخفیف برای اعطا مسکن به 130 نفر از هنرپیشگان معلوم الحالی که تعهدی به نظام اسلامی ندارند بسیار بد و ناروا عمل کرده است.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

سخنی با مسئولان

 

پایگاه عدالت خواهان"  طرح دو فوریتی «اعاده اموال نامشروع مسئولان» در حالی این روزها در کانون توجهات اقشار مختلف جامعه و رسانه‌ها قرار گرفته است که بدون شک این موضوع یکی از مطالبات اصلی و جدی مردم از مسئولان نظام در تمامی رده‌ها و پست‌ها است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

 

پایگاه عدالت خواهان"افشاگری اخیر محمد فرج قلیزاده، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز مبنی بر اینکه در شهرداری تبریز به افرادی حقوق پرداخت می شود که اصلا حضور فیزیکی در این مجموعه ندارند، چالش بر انگیز شد.

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

 

پایگاه عدالت خواهان"اول فرودین ماه در حالی به عنوان روز جهانی جنگل در تقویم محیط زیستی کشور نام‌گذاری شده است که این نامگذاری، هنوز هم نتوانسته کمکی برای حفظ جنگل‌های کشور باشد؛ آنگونه که رئیس انجمن علمی جنگلبانی ایران می‌گوید، در کمتر از 5 سال بیش از 40 میلیون درخت در جنگل‌های شمال ایران نابود شد و هیچ یک از مسئولان هم در این زمینه پاسخگو نیست

دسته: زمین خواری-کوه خواری-ساحل خواری-جنگل خواری

گزارش سوم خبرگزاری قوه قضاییه از مستندات پرونده حمید بقایی

بخش سوم فیلم اسناد فساد «نیم تریلیارد تومانی» و اختلاس با سندسازی‌های صوری حمید بقایی

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

 

پایگاه عدالت خواهانعصر شنبه 26/12/96 خبرنگار محترم روزنامه شرق تلفنی سوالاتی درباره نحوه بازرسی نهادهای زیرمجموعه دفتر رهبری از من پرسید که گفته‌های من در روزنامه یکشنبه شرق مورخ 27/12/96 منتشر شد.

دسته: اخبار مطالبه گری-افشاگری-روشنگری-عدالتخواهی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان«علیرضا نیکویی»مالک روزنامه قانون و بدهکارکلان بانک سرمایه بازداشت شد.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"تعطیلات نوروزی، فرصت مناسبی برای بسیاری از هموطنان است تا از این تعطیلات تقریبا طولانی و پیوسته، برای سیر و سفر استفاده کنند. در چنین ایامی، تعداد قابل توجهی از ایرانیان، سفرهای زیارتی یا سیاحتی به دیگر کشورها را انتخاب می‌کنند.

دسته: اخبار مطالبه گری-افشاگری-روشنگری-عدالتخواهی

پایگاه عدالت خواهان"در ماجرای استعفای جهانگیری، تیم مشایی-بقایی نشان دادند که ظاهرا در هر زمینه‌ای که وضع کارنامه‌شان خراب باشد، در رفیق‌بازی و «خیر رساندن» به دوستانِ هم‌حلقه‌ای خود، بی‌نظیر هستند.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"۲۰۶ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» اعلام کرده‌اند.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

ناکارآمدی اصلاح طلبان

پایگاه عدالت خواهان"استعفای محمد علی نجفی از مدیریت شهر تهران آن هم پس از هفت ماه عملکرد ضعیف و بدون برنامه را می توان به عنوان نشانه ای دیگر از ناکارآمدی اصلاح طلبان در تحقق وعده های خود به افکار عمومی تحلیل کرد.

دسته: اخبار مطالبه گری-افشاگری-روشنگری-عدالتخواهی

نامه سرگشاده جنبش عدالتخواه به آملی لاریجانی

پایگاه عدالت خواهان" در خصوص ضعف مفرط 《دیوان عدالت اداری》 و 《سازمان بازرسی کل کشور》 در برخورد با مصوبات غیرکارشناسی و غیرقانونی شهرداری و شورای شهر است که زمینه ساز بسیاری از تخلفات گسترده در این زمینه شده است.

دسته: زمین خواری-کوه خواری-ساحل خواری-جنگل خواری

به گزارش پایگاه عدالت خواهانیک «فعال فضای مجازی» در صفحه توییتر خود نوشت: اصلاح طلبان ادعا کردند دلیل اصلی استعفای نجفی، حجم گسترده تخلفات دوران قالیباف بوده است.

دسته: اخبار مطالبه گری-افشاگری-روشنگری-عدالتخواهی

ا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان تصویب طرح اعاده اموال نامشروع رضا بداغی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دستور کار مجلس هیئت رئیسه مجلس دبیر سیاسی حقوق‌های نجومی دانشکده توانبخشی هزار میلیارد تومانی مجلس شورای اسلامی تصویب مجلس فعال دانشجویی مطالبات مردمی برد برد آقای روحانی وضعیت برد

پایگاه عدالت خواهان"رضا بداغی دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان با اشاره به خروج طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» از دستور کار مجلس، گفت: تصویب طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» دست متخلفان را رومی‌کند. 

دسته: مبارزه با ثروت و قدرت سیاسی

پایگاه عدالت خواهان"در حالی که تأییدیه‌های سه سازمان غذا و دارو، استاندارد و جهادکشاورزی پای اسناد ترخیص برنجهای اروگوئه‌ای دیده می‌شود، دلیل آلوده اعلام شدن و ممانعت از توزیع برنجهای اروگوئه‌ای به یک ابهام بزرگ تبدیل شده است.

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی

*مردم به شدت از فساد و بی عدالتی برخی مدیرانِ امروز شاکی و دلخورند؛همین قوانین کنونی تکلیف بررسی ثروت مدیران و بازستاندن آن را روشن کرده است. آدم ها و مدیران هم که معلومند،دنبال چه می گردید!؟/ **خانه 50میلیاردی روحانی را نمی بینید و باید از سال 57شروع کنید!؟ جناحی شد!؟ ثروت علی لاریجانی را اعلام کنید؛ زندگی حسن خمینی و...

دسته: مبارزه با فساد اقتصادی