پایگاه عدالت خواهانپرس شعبه 12 ناحیه 12 تهران به یک روحانی و جانباز اعصاب و روان حمله و فحاشی نموده و دستور دستبند زدن به وی و گرداندن در محوطه دادسرا را داد!

بازپرس شعبه 12 ناحیه 12 تهران به یک روحانی و جانباز اعصاب و روان حمله و فحاشی نموده و دستور دستبند زدن به وی و گرداندن در محوطه دادسرا را داد!
 
به گزارش پایگاه عدالت خواهانبنابراین گزارش، روزانه هزاران بازپرس و قاضی به امور مردم رسیدگی می کنند که همگی به عینه دیده اند که بسیاری از قضات با سعه صدر با مردم رفتار کرده و گره از مشکلات مردم بر می دارند. قضاتی که بدون شک رفتارشان افتخار دستگاه قضایی کشور است اما هستند قضات بسیار کمی که با رفتار خود آبروی دستگاه مقتدر قضایی کشور را خدشه دار می کنند و لازم است حتما مسئولان انقلابی دستگاه قضا نسبت به پاکسازی فضای انقلابی قوه قضائیه از وجود این افراد هر چه سریعتر اقدام کنند.
 
حجت الاسلام زندیه جانباز اعصاب وروان و شیمیایی است که 6 بار در جبهه مجروح شده است و هم اکنون علاوه بر گاز  شیمیایی و موج اعصاب و روان مچ پا و ماهیچه پا و مفصلش مصنوعی است اما همچنان با لباس پیامبر خدا (ص) در حوزه و دانشگاه فعال است . وی که به دلیل بازداشت برادر زاده اش در یک پرونده به شعبه 12 بازپرسی دادسرای ناحیه 12 مراجعه کرده بود خودش را به عنوان یک روحانی جانباز به بازپرس معرفی می کند و از بازداشت بدون سند برادرزاده اش صرفاً با زبان دین گله می کند.
حجت الاسلام زندیه در خصوص روز حادثه می گوید: ابتدا کارت جانبازی ام را نشان بازپرس دادم و گفتم شما جای امیر المومنین (ع) نشسته اید و برای همین صندلی شما خون هزاران شهید و جانبازی چون من ریخته شده است باید در صدور احکام دقت کنید. و بازپرس سریعا به من گفت: خفه شو و مشتش رو گره کرد به سمت من حمله کرد که افراد حاضر مانع شدند که بنده را بزند و شروع به فحاشی کرد و دستور داد به من دستنبد بزنند . من ساعتها با دستبند بی دلیل در محوطه دادسرا چرخانده شدم تا بازپرس شعبه 6 همان دادسرا به فریادم رسید و دستور داد دستبند از دست من باز کنند.
 
 
 
حجت الاسلام زندیه می گوید بیش از یک سال از این ماجرا می گذرد و من به هر جا شکایت کرده ام نتیجه ای نگرفته ام و این آقای بازپرس بعد از آنکه به راحتی به من جانباز و خون شهدا اهانت کرد همچنان با قدرت به کارش ادامه می دهد.
 
این روحانی و جانباز اعصاب و روان با تأکید بر اینکه در همان دادسرا بازپرسانی هم بودند که صرفاً  از شنیدن خبر دستبند زدن به یک روحانی جانباز تأسف خوردند و درست نیست که چنین افرادی در دستگاه قضایی کشور با آبروی نظام بازی کنند.
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه