حاشیه جالب مراسم تقدیر از خبرنگاران روز گذشته تقدیر از یک سایت خبری و مدیر مسئول آن بود که این روزها همه تلاش این سایت به حفظ حجت الاسلام شهیدی محلاتی بر کرسی بنیاد شهید و تمدید مسئولیت وی علی رغم اعتراض تشکل های ایثارگری مصروف شده است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"جشنواره تقدیر از خبرنگاران ایثار و شهادت هر سال با حاشیه های خاص برگزار می شود که مهم ترین حاشیه آن انتخاب خبرنگارانی خاص و مدافع مسئولان بنیاد شهید و خبرنگارانی است که قلمشان به سوی انتقاد از بنیاد شهید حرکت نکند.

بنابراین گزارش، روز گذشته هم جشنواره خبرنگاران ایثار و شهادت در حالی برگزار شد که تعداد زیادی از خبرنگارانی که سال ها در این عرصه زحمت کشیده اند  و برای پیگیری مشکلات جانبازان ماه ها در سردشت زندگی کرده و یا در خرمشهر به وضعیت خانواده شهدا بعد از جنگ پرداخته اند، در سیل مازندران سراغ خانواده شهدا رفته اند و هر هفته در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) چهره های آشنای خانواده شهدا هستند حضور نداشتند.

اما حاشیه جالب مراسم تقدیر از خبرنگاران روز گذشته تقدیر از یک سایت خبری و مدیر مسئول آن بود که این روزها همه تلاش این سایت به حفظ حجت الاسلام شهیدی محلاتی بر کرسی بنیاد شهید و تمدید مسئولیت وی علی رغم اعتراض تشکل های ایثارگری مصروف شده است.

نکته جالب تر اینکه همین رسانه برتر ایثار و شهادت! مدتی قبل به دلیل انعقاد قراردادهای چند صد میلیونی اش با سازمان های اقتصادی بنیاد شهید در میان ایثارگران سر و صدا بپا کرد!

حالا سوال این است که اساساً بنیاد شهید از خبرنگاران فعال ایثار و شهادت تقدیر می کند یا از خبرنگارانی که هم از سازمان های بنیاد شهید پول می گیرند و همیشه در حمایت از رئیس بنیاد شهید قلم می زنند؟!


لطفا بعد از مشاهده تصویر زیر،  خود "قضاوت" کنید:

قرارداد صدها میلیونی سایت برتر ایثار و شهادت با بنیاد شهید! + عکس/ بنیاد شهید از کدام خبرنگاران تجلیل کرد؟!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه