پیکر پاک و مطهر ۴۸ شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس روز سه‌شنبه دهم مرداد ماه سال ۱۳۹۶ در شهر اندیمشک تشییع می‌شود.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"همزمان با دهه کرامت و در آستانه ولادت باسعادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) استان خوزستان میزبان پرستوهای مهاجر می‌شود.

پیکر پاک و مطهر 48 شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس پس از سال‌ها غربت و بی‌نشانی صبح روز سه‌شنبه دهم مرداد ماه سال 1396 وارد کشور می‌شوند و مورد استقبال اقشار مختلف مردم و مسئولان لشکری و کشوری قرار می‌گیرند.

آئین استقبال از پیکر مطهر 48 شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس در مرز شلمچه در خرمشهر برگزار می‌شود و مردم شهرهای آبادان، خرمشهر، مینوشهر، اروندکنار و دیگر شهرهای کشور عزیزان خود را در بر می‌گیرند.

پس از برگزاری آیین استقبال از شهدا، پیکر پاک 48 شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس به شهر اندیمشک و دیار سردار شهید علی‌محمد قربانی و سردار شهید احمد مجدی‌نسب منتقل می‌شود.

آئین استقبال از پیکر مطهر لاله‌های خونین در دیار شهید مجتبی بابایی‌زاده و مرزبان شهید پژمان شاهونوند از ساعت 19 روز سه‌شنبه دهم مرداد ماه با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جوانان و نوجوانان اندیمشکی آغاز می‌شود.

همشهریان شهید حبیب رحیمی‌منش، شهید احمد الیاسی‌حاجیوَند و شهید مهدی نظری از میدان امام خمینی(ره) شهر اندیمشک از پیکر مطهر 48 شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس استقبال می‌کنند.

پیکر مطهر این شهدای گلگون کفن در طول یک ماه اخیر توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از مناطق عملیاتی زبیدات، کتیبان، ام‌الرصاص و ساحل غربی اروندرود در خاک عراق تفحص شده‌اند.

این شهدای عزیز در عملیات‌های محرم، رمضان، کربلای چهار و تک ارتش-ژاندارمری در سال 1367 به شهادت رسیده‌اند و پیکر پاکشان پس از دهها سال به خاک پاک وطن بازمی‌گردد.

انتهای پیام/

 

 

 

 نوشتن دیدگاه