عکس آخرین وداع با پیکر مطهر شهید "حسن عشوری" ازسربازان گمنام امام زمان(عج) در مزار شهدای رشت

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید "حسن عشوری"ازسربازان گمنام امام زمان(عج)  در ساعت 2230 امشب در مزار شهدا رشت برگزار شد.

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"  مراسم وداع با شهید گیلانی مدافع امنیت، شهید «حسن عشوری»، یکی از سربازان گمنام امام زمان(عج) که ۲۴ خرداد در عملیات تروریستی منطقه چابهار به شهادت رسید ساعت ۲۲:۳۰ امشب، ۲۶ خرداد در گلزار شهدای رشت برگزار شد

همچنین مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع امنیت ساعت ۹ صبح فردا، ۲۷ خرداد و در سالروز شهادت شهید گیلانی مدافع حرم، «حسینعلی پورابراهیمی» از محل سپاه مرکزی رشت به سمت میدان فرهنگ این شهر تشییع خواهد شد.

پیکر شهید پس از تشییع در رشت، جهت انجام مراسم تشییع و تدفین به زادگاهش در رودسر انتقال داده خواهد شد. مراسم تشییع در شهرستان رودسر نیز از ساعت ۱۵ عصر این روز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"  ، شهید حسن عشوری، بسیجی گیلانی و دانشجوی مقطع ارشد حقوق و جزای دانشگاه آزاد زاهدان بود که روز چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۹۶ در درگیری با تروریست‌های تکفیری گروهک موسوم به انصارالفرقان در چابهار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

از این شهید بزرگوار به عنوان نخستین شهید وزارت اطلاعات در مبارزه با گروهک‌های تکفیری و تروریستی یاد می‌شود.

گفتنی است، یک تیم تروریستی از گروهک تکفیری انصار الفرقان قصد انجام عملیات تروریستی و انتحاری در جنوب استان سیستان و بلوچستان را داشت که با هوشیاری و اقدام به‌موقع سربازان گمنام امام زمان(عج)، این توطئه خنثی و در درگیری مسلحانه با تروریست‌ها، ۵ نفر آنان بازداشت و ۲ نفر نیز به هلاکت رسیدند.

 

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه