ناصر رنج‌آوری از نیروهای سپاه پاسداران، در روستای کلاته از توابع سنندج به گروگان عناصر ضدانقلاب کومله در آمد و پس از شکنجه‌های فراوان به شهادت رسید.

دسته: ایثار و شهادت

در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۵۹ سربازان نادر نمازی، غضنفر قندی تطفی، غلامحسین تقی‌زاده و بسیجی محمود حسرتی معاف هنگام درگیری با عناصر ضدانقلاب کومله به شهادت رسیدند.

دسته: ایثار و شهادت

نشریه نشنال در گزارشی به پیشینه فعالیت‌های فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پرداخت.

دسته: ایثار و شهادت

قاچاقچی سابقه‌دار، ۱۹سال قبل پس از به شهادت رساندن ۳۸نفر از مأموران نیروی انتظامی متواری شد و در تمام این سال‌ها مدام مخفیگاهش را تغییر می‌داد و حتی به خارج از کشور گریخته بود، اما سرانجام مأموران که سایه به سایه در تعقیبش بودند در عملیاتی غافلگیرکننده او را دستگیر کردند.

دسته: ایثار و شهادت

مادر دو شهید تازه تفحص شده تهرانی ساعتی پیش با پیکر مطهر شهید خود بعد از گذشت ۳۶ سال برای نخستین بار دیدار کردند.

دسته: ایثار و شهادت

مجید دهمیری ۱۵ مرداد ۱۳۶۹ در درگیری با عناصر گروهک تروریستی کومله از ناحیه قلب و کلیه‌اش مجروح شد و پس از چند ساعت در بیمارستان به شهادت رسید.

دسته: ایثار و شهادت

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز سه شنبه 5 تیر ماه در اطلاعیه ای اعلام کرد:

دسته: ایثار و شهادت

شب گذشته همزمان با دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا، دو مرزبان کشورمان در درگیری با اشرار مسلحی که قصد ورود به خاک ایران را داشتند، شهید شدند.

دسته: ایثار و شهادت

شهید حسین یوسف اللهی در روز‌های جنگ جانشین فرمانده واحد اطلاعات لشکر خودش بود و به خاطر پاکی‌اش، به صفای باطنی دست یافته و بعضی از راز و رمز‌های پیرامون خود را کشف کرده بود.

دسته: ایثار و شهادت

او با زبان روزه، در خون خود غلتید تا حافظ امنیت امروز ما باشد. آنچه می بینید،‌ تصویری از پیکر این شهید عزیز است که در صفحه متعلق به این شهید در فضای مجازی منتشر شده است.

دسته: ایثار و شهادت

سعید براتی، سرباز مرزبانی در میرجاوه که ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در درگیری با گروهک جیش‌العدل به گروگان گرفته شده بود، زنده و سالم است.

دسته: ایثار و شهادت

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید:

پایگاه عدالت خواهان"بر اساس آمار، در حال حاضر حدود 67 هزار ایثارگر جویای شغل در کشور هستند که حدود 8 هزار نفر از این تعداد را فرزندان شهدا و بقیه را فرزندان و همسران ایثارگران تشکیل می‌دهند. اکنون نرخ بیکاری در کشور 12 درصد است، اما این نرخ در جامعه ایثارگری در برخی استان‌ها 2/2 درصد و در برخی استان‌ها تا چهار درصد است که نشان ‌دهنده میزان پایین بیکاری در بین ایثارگران است.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان"ابراهیم وقتی از بازار برمی‌گشت شب بود. آخر کوچه چراغانی شده بود. لبخند رضایت بر لبان ابراهیم نقش بست. رضایت، بخاطر اینکه یک دوستیِ شیطانی را به یک پیوند الهی تبدیل کرده بود.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان"سلفی کامبیز دیرباز با تابوت شهدا و متن دلنوشته او: لذت بخش ترین سلفی، با شیش تا رفیق، شیش تا مرد، شیش تا قهرمان، که بعد از سی سال از گمنامی دراومدن و قراره تو آغوش مادرهاشون آروم بگیرن...

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهانتشخیص افراد تحت تکفل قانونی جانبازان و آزادگان متوفی و ارائه خدمات به آنان به عهده بنیاد و تشخیص افراد تحت تکفل قانونی رزمندگان متوفی به عهده واحد ایثارگران نیروهای مسلح و ارائه خدمات به آنان به عهده سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) می‌باشد.

دسته: ایثار و شهادت

 

پایگاه عدالت خواهانپرس شعبه 12 ناحیه 12 تهران به یک روحانی و جانباز اعصاب و روان حمله و فحاشی نموده و دستور دستبند زدن به وی و گرداندن در محوطه دادسرا را داد!

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهانبا شهید محمود زاهدی هشت سال زندگی کردم و فرزند اولمان شش ساله و فرزند دوم‌مان دو سال و نیمه بودند که ایشان در عملیات کربلای ۴ به شهادت رسید. بعد از دو سال پیکرش را آوردند.

دسته: ایثار و شهادت

در امامزاده روشن‌آباد کردکوی برپا شد؛

پایگاه عدالت خواهان"همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و اربعین شهید مدافع حرم حجت‌الله نوچمنی که با شلیک مستقیم موشک اسرائیلی‌ها به پایگاه هوایی تی - فور به درجه رفیع شهادت نائل گشت، نمایشگاه عکسی از مراسم استقبال، تشییع و تدفین این شهید بزرگوار در امامزاده روشن‌آباد کردکوی برگزار شد.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان"حالا هرموقع نام سوریه و مدافعان حرم می آید و نگاهم به ساعت می افتد بدجور دلم می گیرد و احساس حقارت می کنم! بعد از آن هرچه به در و دیوار زدم تا راهی سوریه شوم اما هر بار پشیمان تر از گذشته باز می گشتم.

دسته: ایثار و شهادت

هفت مزار، هفت سرباز شهید:

پایگاه عدالت خواهانحال با این تفاسیر باید گفت، سنگ مزار این عزیزان پس از سالها فرسوده شده و از بین رفته است و این هفت سرباز شهید بی نام و نشانی که مهمان این شهر و دیار هستند، مظلومانه در کنجی از قطعه موشکی شهیدآباد، آرام گرفته اند، بدون اینکه زائری داشته باشند و کسی از ماجرای شهادتشان با خبر باشد.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهانمراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع وطن، دانیال صفری عصر پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ با حضور خانواده و دوستان وی در معراج شهدای تهران برگزار شد.

دسته: ایثار و شهادت