پایگاه عدالت خواهان"حالا هرموقع نام سوریه و مدافعان حرم می آید و نگاهم به ساعت می افتد بدجور دلم می گیرد و احساس حقارت می کنم! بعد از آن هرچه به در و دیوار زدم تا راهی سوریه شوم اما هر بار پشیمان تر از گذشته باز می گشتم.

دسته: ایثار و شهادت

هفت مزار، هفت سرباز شهید:

پایگاه عدالت خواهانحال با این تفاسیر باید گفت، سنگ مزار این عزیزان پس از سالها فرسوده شده و از بین رفته است و این هفت سرباز شهید بی نام و نشانی که مهمان این شهر و دیار هستند، مظلومانه در کنجی از قطعه موشکی شهیدآباد، آرام گرفته اند، بدون اینکه زائری داشته باشند و کسی از ماجرای شهادتشان با خبر باشد.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهانمراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع وطن، دانیال صفری عصر پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ با حضور خانواده و دوستان وی در معراج شهدای تهران برگزار شد.

دسته: ایثار و شهادت

تصویری از لحظه وداع پدر فلسطینی با پیکر فرزندش که توسط سربازان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

دسته: ایثار و شهادت

احمد محمود الرنتیسی پسر محمود الرنتیسی از مسئولان جنبش حماس، روزگذشته در تیراندازی نظامیان اشغالگر در نوار غزه به شهادت رسید.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان«صبر کنید،وایسید .»از دور به من اشاره کرد و گفت : «شما هم بیا بیرون ،بی زحمت دونفرتون برید اون کنار بایستید .»این را هم بگویم ،که مسؤول تبلیغات ،شوهر خواهر صالح نژاد هم بود .هرچه با او کلنجار رفتیم ،فایده نداشت و اجازه رفتن به ما نداد .آن شب خیلی ناراحت و دمق برگشتیم عقب .

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل دو بسیجی اهل شیبان در عملیات پلیس شهرستان باوی خبر داد.

دسته: ایثار و شهادت

سردار سپاه اسلام محسن وزوایی:

پایگاه عدالت خواهانامروز تمام مزدوران و طاغوتیان به مقابله با انقلاب عزیز اسلامى پرداخته اند در راس آن به تعبیر امام، شیطان بزرگ آمریکا و به دنبال او تمامى وابستگان دیگرش. پس از خدا غافل نشوید که پشیمانى سودى ندارد و ما باید به تعبیر امام تکلیف را عمل کنیم. اگر توانستیم پیروز مى شویم و اگر کشته هم بشویم شهید هستیم و این نیز خود پیروزى است.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان"چگونه اندیشه یک فرد می تواند به این اندازه دور از اخلاق و انصاف سیر کند که چنین تصوری به ذهنش برسد؟ قشری که عدم ورود زنان به ورزشگاه را به رسمیت نشناختن حقوق زنان می دانند چگونه می توانند در برابر توهین و هتاکی و تحقیر انصاف نیوز به همسران شهدا سکوت کنند؟ آیا از شهدا خجالت نمی کشند؟

دسته: ایثار و شهادت

شهید محراب آیت الله دستغیب:

 
پایگاه عدالت خواهانکیست که این ناله مرا به گوشه عمامه [ به ] سرهای ایران برساند، هرکسی می خواهی باش!خودت را مجتهد می دانی، مقدمات خوان می دانی، نمی دانم، هر چه خودتان می دانید.بر تو واجب است امروز تبعیت از یک نفر، تو حق نداری در مقابل رهبر حرفی بزنی، تماما باید تبعیت کنند....هر عمامه به سری که از رهبر مکرم فاصله بگیرد، لعنت خدا برش باد...تمام عمامه سرها همه باید مطیع، همه باید مطیع یک رهبری، امام یکی نایب هم یکی، دیگری هیچ تقدم ندارد. همه باید فرمان ببرند، همه باید اطاعت کنند.

دسته: ایثار و شهادت

 پایگاه خبری عدالتخواهان خطبه‌های نماز جمعه تهران نابودی رژیم صهیونیستی سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران لومه سردار حسین سلامی علف‌های هرز انگلیس و فرانسه جبهه مقاومت عملیات بیت‌المقدس زخم زبان فهرست تحریم‌ها عملیات روانی تحمل کنید علیه سپاه پدیده جدید آمریکا امام حسین سر راه مورد هدف

پایگاه عدالت خواهان"جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما از ملامت و ملامت‌کنندگان نمی‌هراسیم، اما این زیبنده برخی‌ها نیست که همانند دشمنان با دوستان خود رفتار کنند.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه خبری عدالتخواهان, گلستان لباس سپاه قیصر امین‌پور شهید نادر مهدوی صبر و استقامت شهید حسن باقری لباس سبز شوش امام حسین خلوص نیت فرمانده شهید همیشه سبز کلام الهی بچه‌های محل نماز ظهر منطقه عملیاتی دست مادر

پایگاه عدالت خواهان"این فرماندهان پاسدار بودند و لباس سپاه برای‌شان مقدس بود؛ در وصیت‌نامه‌هایشان می‌نوشتند: «مرا با لباس سپاه دفن کنید» تا در روز قیامت در همین لباس با مولایشان امام حسین(ع) محشور شوند.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه خبری عدالتخواهانامان زاده دیواندره پیکر پاک قاتل متواری فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ارومیه شهرستان شاهین‌دژ درجه رفیع شهادت قاتل فراری تشییع پیکر شهرستان دیواندره سرقت مسلحانه قتل خانوادگی نظم و امنیت کردستان صحنه قتل ماموران انتظامی مراسم تشییع انتظامی شهرستان سطح شهرستان

پایگاه عدالت خواهانپیکر پاک شهید خیرالله امان زاده که در درگیری با قاتل متواری دیواندره به شهادت رسید بر عصر امروز پنجشنبه روی دوش مردم و مسئولان تشییع شد.

دسته: ایثار و شهادت

 پایگاه هوایی تیفور پیکر سه شهید مراسم وداع فرودگاه نظامی تیفور حجت‌الله نوچمنی سوریه شهید ایرانی شهید مهدی لطفی‌نیاسر پیکر مطهر سامانه پدافند هوایی پدافند هوایی سوریه شهید حامد رضایی فقهای شورای نگهبان معراج شهدای تهران موسوی دامغانی صدا و سیمای شهید والامقام حمص سوریه مستشاران ایرانی گرگان قم فرزند پسر فرزند دختر شماری کشته روحانی شهید آیت‌الله مومن حمله هوایی حجت‌الاسلام موسوی شهر قم آخرین بار

پایگاه عدالت خواهان"مراسم وداع با پیکر مطهر 3 شهید ایرانی پایگاه هوایی تیفور سوریه برگزار شد.

دسته: ایثار و شهادت

  عملیات بدر بیرجند مشهد دوره متوسطه رشته مهندسی پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان جنگ تحمیلی نهاد انقلابی دانشگاه بیرجند شروع جنگ انقلاب فرهنگی

پایگاه عدالت خواهان"شهید ولی الله چراغچی در مدتی که می‌جنگید توانست عهده دار مسئولیت طرح و عملیات منطقه 6 سپاه شود و هنگام شهادت قائم مقام فرمانده لشکر 5 نصر بود.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با تسنیم، گفت: در سومین روز فعالیت گروه‌های تفحص در سال جدید پیکر ۱۲ شهید دفاع مقدس کشف شد.

دسته: ایثار و شهادت

پایگاه عدالت خواهان"هنوز چند روزی از عملیات غرورآفرین بیت المقدس و آزادسازی خونین شهر در 3 خرداد 1361 نگذشته بود، که حاج احمد متوسلیان فرمانده سلحشور تیپ 27 محمد رسول الله با تصویب شورای عالی دفاع عازم لبنان می‌شود تا به یاری برادران لبنانی در جنگ با رژیم صهیونیستی بپردازد.

دسته: ایثار و شهادت

به گزارش پایگاه عدالت خواهاندعواي اصلي مدافعين حرم با استکبار و آمريکاست و عامل بقاي داعش و تکفيري‌ها و عربستان، را آمريکا مي‌دانند. اين شهدا با افراط نمي‌جنگند با استکبار مي‌جنگند و مي‌خواهند بازوهاي آن‌ها را در منطقه قطع کنند. کار شهيد همداني، خوشنويس، نوروزي، سياح‌طاهري، ابوعلي و صدرزاده همان کار طهراني‌مقدم، احمدي روشن، رضايي‌نژاد، شهرياري و… است. هرکس در عرصه‌اي به مقابله با استکبار پرداخته است.

دسته: ایثار و شهادت

امروز کمتر کسی را می‌توان سراغ داشت که آوازه نام و قدرت سردار سلیمانی به گوشش نرسیده باشه. سرداری نامی و شجاع، که نامش نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه و بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است.

دسته: ایثار و شهادت