یک روز داشت می رفت سمت کوهسنگی برای دعوا(!) و غذا خوردن که دید یه ماشین با آرم ”ستاد جنگهای نامنظم“ داره تعقیبش می کنه.

دسته: ایثار و شهادت

از سردار عزیز جعفری باید از زاویه ای دیگر نیز تجلیل به عمل آورد و اخلاص و عظمت روحی او را ستود. همه کسانی که کار اداری، سازمانی و تشکیلاتی انجام داده اند چه بسا بارها این تجربه را درک کرده اند که اغلب مسئولان و مدیران شاخص و مقامات رسمی، محبوبیت فرد و نیرویی از زیردستان مجموعه تحت امر خود را تحمل نکرده و با احساس خطر از جایگاه یا شأن و قابلیت های خویش به نحوی درصدد تغییر موقعیت و احیاناً تضعیف او بر می آیند!

دسته: ایثار و شهادت

تصاویر دیده نشده از سردار سلیمانی در جنگ با داعش که برای اولین بار پس از نابودی داعش منتشر می‌شود.

دسته: ایثار و شهادت

سردار سلیمانی با ایمان به وعده‌های الهی، فرماندهی جنگی را بر عهده گرفت که واشنگتن پست آن را جنگ جهانی کوچک نامید. او با اتکا به قدرت درونی و توان مردمی در سوریه، عراق و همچنین مجاهدت رادمردانی از ایران، لبنان، افغانستان و پاکستان ارتش انقلابی را ساماندهی کرد.

دسته: ایثار و شهادت

 شیشه عمر هیولای داعش، با رشادت و جانفشانی فرزندان مقاومت اسلامی در عراق و سوریه شکست. این پیروزی بزرگ، جای شکرگزاری دارد. فرزندان مقاومت پس از 7 سال، در نبرد دشوار و پیچیده ای پیروز شدند که هنری کیسینجر و موشه یعلون (وزیر جنگ اسرائیل) آن را جنگ جهانی سوم خوانده بودند. این، یک فاز مهم از نبرد سرنوشت‌سازی است که از سوی صهیونیسم مسیحی به عنوان جنگ تمدن‌ها و زایمان خاورمیانه‌ جدید یا تغییر نقشه خاورمیانه نام گرفته بود.

دسته: ایثار و شهادت

اینجانب صمیمانه به شما تبریک میگویم و با این حال تأکید میکنم که از کید دشمن غفلت نشود.آنهائی که با سرمایه گذاری سنگین این توطئه ی شوم را تدارک دیده بودند آرام نخواهند نشست سعی خواهند کرد آن را در بخشی دیگر از این منطقه و یا به شکلی دیگر دوباره به جریان افکنند.

دسته: ایثار و شهادت

مسئولان بنیاد شهید چه می کنند؟

حالا اما 100 روز گذشته است و ساعت 12 شب وقتی از خیابان فرصت شیرازی رد می شوی چادر این جانباز با وشته های رویش نمایان است و هیچ کس هم نمی گوید درد این شهروند جامعه چیست؟!

دسته: ایثار و شهادت

در آخر کلام باید گفت لابه لای این همه حرف و اینکه هر نهادی دیگری را مقصر می داند این مردم و شهدا هستند که مورد بی مهری قرار می گیرند و این دزفول است که در میزبانی این شهدا، نالایق نشان داده می شود و این کم جفایی به این شهر شهیدپرور نیست!

دسته: ایثار و شهادت

"حاج اکبر شریعت" رزمنده ۷۰ ساله‌ی دارابی است که سروده‌ی «کربلا، کربلا، ما داریم می‌آییم» را دوران دفاع مقدس خواند و این اثر به یکی از ماندگارترین یادگار‌های سال‌های دفاع مقدس تبدیل شد.

دسته: ایثار و شهادت

سردار سرلشکر «قاسم سلیمانی» طی این حضور سرزده، از نزدیک در جریان آخرین تحولات و برنامه ریزی‌های آتی جبهه مقاومت برای آزادسازی کامل این منطقه استراتژیک قرار گرفت

دسته: ایثار و شهادت

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال گفت: در زمان هیچ پیامبری 39 سال حکومت الهی طول نکشیده است. دشمن به این خاطر با ما دشمن است که 39 سال حکومت ایران رکورد زده است.

دسته: ایثار و شهادت

توسط یکی از افراد بانفوذ: آزادی یکی از متهمان پرونده اختلاس

متاسفانه یکی از افراد ذی نفوذ یکی از متهمان این پرونده را آزاد کرده است. هرچند ما اعلام کرده‌ایم که این فرد باید برگردانده شود و از دادستان تهران درخواست داشتیم تا روند این پرونده را تسریع نماید. چراکه ایثارگران انتظار دارند هرچه سریع‌تر نتایج ملموس و مثبت این موضوع را مشاهده کنند.

دسته: ایثار و شهادت

اسامی ۸ شهید مرزبانی که روز گذشته در درگیری مسلحانه با اشرار در منطقه مرزی چالدران به شهادت رسیدند اعلام شد

دسته: ایثار و شهادت

پیکر مطهر شهید حسین فلاح از شهدای ژاندارمری (ناجا) پس از گذشت سه دهه، توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص و شناسایی شد.

دسته: ایثار و شهادت

امشب وداع وداع با پیکر حاج اکبر

حاج محمد صباغیان (معروف به حاج اکبر) از فعالان خودجوش راهیان نور بود که سالیان سال به همراه خانواده در مناطق عملیاتی جنوب و یادمان های راهیان نور حضور داشت و به زائران کربلای خوزستان خدمت می کرد. او چند سالی هم به خیل خدمتگزاران به زائران اربعین پیوسته بود و مسئولیت پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس را بر عهده داشت.

دسته: ایثار و شهادت

 

منابع فلسطینی خبر از شهادت دو تن از فرماندهان اصلی سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در بمباران تونل مقاومت در جنوب نوار غزه توسط اسرائیل میدهند.

دسته: ایثار و شهادت

مراسم نخستین دیدار خانواده دو شهید تازه‌تفحص‌شده دوران دفاع مقدس امروز دوشنبه، هشتم آبان ماه ۹۶ در معراج شهدای تهران برگزار شد.  

دسته: ایثار و شهادت

اسامی سه تن از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس اعلام شد. هویت پیکر مطهر  شهیدان «حسین امانت تاب»، «علیرضابدرخانی» و «محمد شیرقاضی» شناسایی شد. این شهدا از شهدای ژاندارمری(ناجا) هستند که طی عملیات اخیر تفحص توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شده‌اند.

دسته: ایثار و شهادت

در دانشگاه علوم پزشکی مطرح شد:

دکتر‌هاشمی در مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران که در این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به سهمیه‌های خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان در رشته‌های علوم پزشکی خواستار حذف این سهمیه‌ها از دانشگاه‌های بزرگ علوم پزشکی کشور بدون تغییر در سهمیه کل شد.

دسته: ایثار و شهادت

برای اینکه لبخند را بر لبان مادر شهید محمود صالحی‌وند بیاوریم، تصمیم گرفتیم او را به همراه پرستارشان برای اولین‌بار راهی مشهدکنیم.

دسته: ایثار و شهادت

کسانی که این حرفها را می‌شنوند و نگاه امام درباره جنگ رادیده و شنیده و می‌دانند، با شنیدن این حرفها چه تصوری خواهند کرد؟ امام را در کدام سو جای خواهند داد؟ اگر هاشمی را به قول آقای ظریف شجاعِ آینده نگر بدانیم، آیا امام که مخالف نگاه او درباره جنگ بوده در جمع آنهایی که شجاعت را با تندروی اشتباه گرفته‌اند جای نمی‌گیرد؟

دسته: ایثار و شهادت

یادداشت فرهنگی به قلم محمدباقر عباسی

اسارت و شهادت عاشورایی شیرجوان بیشۀ ایران اسلامی «پاسدار شهید محسن حججی» باردیگر قصۀ آسمانی «مدافعان حرم» را میان ما خاکیان عُزلت گزیده به فریادی بلند، طنین‌انداز کرد.

دسته: ایثار و شهادت

بعد از سال ها که از ماجرای مدافعین حرم گذشته، بالاخره یک سهم هم به نظام بانکی رسید.

دسته: ایثار و شهادت

این روز‌ها بدترین حرفی که من می‌شنوم، این است که زحماتش را ما کشیدیم، پست و مقامش به دیگران رسید. بزرگ و کوچک هم این حرف را می‌زنند. طرح این قبیل مطالب، در واقع ضایع‌کردن اجر کار عزیزان است. آیا حمایت از روحانی به امیدگرفتن پست و مقام بود؟ یا اینکه انتخاب ایشان برای اداره کشور بهتر از رقبا تلقی می‌شد؟ متأسفانه این روز‌ها اعتراضات به آقای روحانی ریشه در سهم‌خواهی‌ها دارد»

دسته: ایثار و شهادت

نماینده ایثارگر مجلس از قصد رئیس بنیاد شهید برای بازگرداندن خواهرزاده ی مسأله دار و اخراج شده اش و مسلط کردن مجدد او بر امور ایثارگران خبر داد.

دسته: ایثار و شهادت

امشب؛ تصویری از سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و رهبر معظم انقلاب اسلامی در پایان مراسم عزاداری شب تاسوعا. ۹۶/۷/۷ 

دسته: ایثار و شهادت