برکناری انصاری از بنیاد شهید

هر چند برخی از عهده دار شدن سمت مشاور برای انصاری در بنیاد شهید خبر می دادند اما امروز با حکم سردار اشتری فرماندهی نیروی انتظامی کشور، سردار انصاری به عنوان مشاور فرماندهی ناجا منصوب گردید.

دسته: ایثار و شهادت

در ماههای اخیر تغییرات گسترده در سطوح روسای شهرستانهای بنیادشهید و امور ایثارگران با هدف خدمات دهی هر چه بهتر به جامعه ایثارگری انجام شد .

دسته: ایثار و شهادت

مزایده عجیب سازمان اقتصادی کوثر

روزنامه همشهری آگهی مزایده ای از املاک فروشی سازمان اقتصادی کوثر متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران را به چاپ رسانده که سر و صدای زیادی در یکی از شهرهای استان گیلان به پا کرده است.

دسته: ایثار و شهادت

بر اساس مشاهدات مردمی، تابلو نمادین شهید میرحسینی پس از برخی اقدامات عمرانی وزرات راه و شهرسازی به زمین افتاده و سقوط کرده است.

دسته: ایثار و شهادت

اینستاگردی/

صفحه منتسب به سردار سلیمانی با انتشار پستی عکسی از این سردار ایرانی را درسال ۱۳۶۶ به نمایش گذاشت.

دسته: ایثار و شهادت

در گفتگو با سیدرضا حسینی مطرح شد

همرزم شهید مرتضی حسین پور(حسین قمی) می‌گوید: متخصصان امر که در هشت سال دفاع مقدس ریش سفید کرده بودند و خبره جنگ نظامی محسوب می‌شدند، می‌گفتند: «حسین آینده سپاه است.» می‌گفتند: «حسن باقری زمان است.»

دسته: ایثار و شهادت

سردار حاجی‌زاده گفت: قالیباف باعث گسترش صنعت موشکی شد اما تاکنون اسمی از وی آورده نشده است.

دسته: ایثار و شهادت

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بصیرت و ولایتمداری شهید آیت‌الله مدنی گفت: شهید مدنی عدول از فرامین ولی فقیه، امام خمینی (ره) را حرام شرعی و قانونی می‌دانست، با اخلاص کامل از ولایت‌فقیه تبعیت می‌کرد ودر اطاعت ازولایت‌فقیه با هیچ‌کس تعارف نداشت.

دسته: ایثار و شهادت

مشاور فرمانده کل سپاه در گفت وگوئی اعلام کرد:

مقدم‌ فر با اشاره به استعداد فوق‌العاده و جایگاه علمی و تحقیقی این شهید غریب مدافع حرم اظهار داشت: او علیرغم پذیرش در رشته مهندسی، به خاطر عشق به سپاه در دانشکده افسری سپاه مشغول به تحصیل و پس از آن وارد ماموریت‌های مهم در سپاه شد.

دسته: ایثار و شهادت

مقدم‌فر در آیین بزرگداشت«فرزند کردستان»‌

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر این‌که دشمن صحنه جنگ را تغییر داده و در عرصه فرهنگی به میدان آمده است، افزود: الگوهایی مانند شهید کاوه نیاز امروز جامعه است.

دسته: ایثار و شهادت

گزارش کامل از بزرگداشت «فرزند کردستان»؛

مراسم بزرگداشت سردار شهید محمود کاوه با عنوان «فرزند کردستان» به‌همت خبرگزاری تسنیم در مرکز همایش‌های بنیاد فرهنگی رفاه برگزار شد.

دسته: ایثار و شهادت

میدانی که قرار بود در آن المان شهدای غواص اجرایی شود پس از گذشت چندین ماه از دریافت مجوزهای لازم و دریافت جزئیات دقیق از طراحان لازم اکنون چمن کاری شده است.

دسته: ایثار و شهادت

در بیانیه‌ای تاکید شد

خانواده شهید حججی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند: شاید امروز و فردا شدن‌ها در بازگشت پیکر محسن "زمینه‌ساز انقلابی بر دل‌ها" باشد.

دسته: ایثار و شهادت

علامیان در گفت‌و‌گوئی خبرداد

سعید علامیان از نگارش و چاپ کتاب زندگینامه شهید حسن باقری با نوشتاری جذاب برای نسل جوان با نام«ملاقات در فکه» خبر داد.

دسته: ایثار و شهادت

راننده آمبولانس در حالی که از من فرار می کرد گفت: تو24 ساعت است که شهید شده ای والان زنده شده ای، با حالتی مضطرب به من گفت دیگر نمی توانم با شما بیایم و خودت با آمبولانس هر جا دلت خواست برو !

دسته: ایثار و شهادت