نکته قابل تأمل این است که «عصبانی نیستم» مضمونی در حمایت از آشوب‌های خیابانی سال 88 دارد. زمان تعیین شده برای اکران این فیلم، همزمان با سالگرد جشن قیام مردمی 9 دی است که منجر به شکست کودتا شد. همزمانی اکران این فیلم حامی فتنه با 9 دی، به نوعی دهن‌کجی به این حماسه محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"وزارت ارشاد یک فیلم مدافع فتنه را در آستانه سالگرد 9 دی اکران خواهد کرد!

اکران فیلم مدافع فتنه در آستانه سالگرد 9 دی!؟
بنابر این گزارش، فیلم «عصبانی نیستم» که پس از نمایش در سی و دومین جشنواره فیلم فجر امکان نمایش عمومی پیدا نکرد، با فشار برخی از سران مافیای اکران در نوبت نمایش عمومی قرار گرفته است. شورای صنفی نمایش، 29 آذر را به عنوان آغاز نمایش این فیلم در سینماها ثبت کرده است. این درحالی است که بنابر شنیده‌ها، وزارت ارشاد پیش از این با اکران این فیلم مخالفت کرده بود اما تحت تأثیر فشارها، با نمایش آن موافقت شده است.

اکران فیلم مدافع فتنه در آستانه سالگرد 9 دی!؟نکته قابل تأمل این است که «عصبانی نیستم» مضمونی در حمایت از آشوب‌های خیابانی سال 88 دارد. زمان تعیین شده برای اکران این فیلم، همزمان با سالگرد جشن قیام مردمی 9 دی است که منجر به شکست کودتا شد. همزمانی اکران این فیلم حامی فتنه با 9 دی، به نوعی دهن‌کجی به این حماسه محسوب می‌شود.

اکران فیلم مدافع فتنه در آستانه سالگرد 9 دی!؟غلامرضا فرجی در گفت‌وگویی با ایسنا درباره مصوبات جلسه دوشنبه 13 آذرماه شورای صنفی نمایش بیان کرد: قرارداد فیلم «عصبانی نیستم» برای دو هفته آینده یعنی اکران از 29 آذر ثبت شد و این فیلم در گروه آزاد اکران خواهد شد.

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه