سردار اسماعیل قاآنی در همایش فعالان جبهه فرهنگی انقلاب:

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: مجموعه نیروی قدس در دنیا فعال است و این موضوع جزء موضوعاتی است که هنر فعالان فرهنگی را طلب می کند تا نشان بدهید این انقلاب اسلامی چطور بالندگی خود را حفظ کرده و هرروز روبه جلو حرکت می کند.

دسته: فرهنگی

در این گزارش استفتاء مقام معظم رهبری در خصوص زمان پرداخت فطریه را بخوانید.

دسته: فرهنگی

آیت‌الله جوادی‌آملی در آستانه حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر، در پاسخ به استفتایی، نظر خود را درباره میزان فطریه اعلام کرد.

دسته: فرهنگی

یک آسیب شناس اجتماعی گفت: برگزاری جشن طلاق و انتشار سلفی‌های مربوط به آن، انگیزه ازدواج را در جوانان کاهش داده و آنها را به ایجاد روابط دوستانه کشانده است.

دسته: فرهنگی

شیرخواران را که بعضاً معلول بودند در کریر گذاشتند و در کنار دیوار به خط کردند تا مسئولان دولتی با افتخار از کنارشان رد شوند. شاید دلی به درد آمد و دولتی ها برای این کودکان بدون پدر و مادر کاری کردند.

دسته: فرهنگی

آیا توانمندسازی جنسیتی در قالب پروژه ترسیب کربن که از سوی سازمان‌های بین المللی و در قالب برنامه‌های توسعه پایدار دنبال می‌شود با اهداف نظام اسلامی ایران همخوانی دارد؟

دسته: فرهنگی

دستور العمل محاسبه هزینه انصراف از تحصیل و کمک هزینه شهریه،مرخصی و معادلسازی دانشگاه آزاد ابلاغ شد.

دسته: فرهنگی

طرز تهیه فرنی با آرد برنج

فرنی به دلیل راحت بودن تهیه و در دسترس بودن مواد لازم یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین غذاها در سفره افطار ایرانی ها به شمار می رود.فرنی با آرد برنج

دسته: فرهنگی

 

خانم کريستينا رادي سفير جديد کشور اسلووني در تهران روز سه شنبه استوارنامه خود را تقديم حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني رئيس جمهوري اسلامي ايران کرد.

دسته: فرهنگی