نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: بحران‌های مختلف در جریان‌های سیاسی مختلف را باید با قرآن تطبیق دهیم تا ملاک جریان شناسی ما آیات قرآن باشد.

دسته: فرهنگی

همسراول رامبد جوان،ماندانا روحی بود.آنها در دهه۷۰ ازدواج کردند. جوان بعد از جدایی از ماندانا روحی با سحردولتشاهی ازدواج کرد و برای بار سوم،ازدواج را با نگارحواهریان تجربه کرد.

دسته: فرهنگی

 

به نقل از تسنیم، ششمین روز سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور سینماگران و هنرمندان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

دسته: فرهنگی

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی در پی درخواست سینماگران جشنواره جهانی فیلم فجر که از جهان عرب هستند به نمایش درخواهد آمد.

دسته: فرهنگی

تصویری از بریده جراید مربوط به اردیبهشت سال ۱۳۵۸ را می بینید.

دسته: فرهنگی

دفترم هم در جیبم بود، دفتر شعر. درآوردم، گفتم آقاجان این شعر را برای شما گفته‌ام، می‌خوانم برایتان. شروع کردم شعر را خواندن.

دسته: فرهنگی

تور نمایشی نمایش "روزی روزگاری..." به نویسندگی "حمید نعیمی" و کارگردانی "مهدی زمین پرداز" از دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه کار خود را دراستان سیستان و بلوچستان اغاز خواهد کرد.

دسته: فرهنگی

سوال این است که در اغلب اعیاد اسلامی زیارت امام حسین (ع) سفارش شده در حالی که در شب عید مبعث زیارت امیرالمومنین علی (ع) سفارش شده بلکه افضل اعمال است! چرا ؟

دسته: فرهنگی

درگذشت-بازیگر-پیشکسوت-سینما-درگذشت-جزئیات-مرگ-وعکس

نقی سیف‌جمالی بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما درگذشت

دسته: فرهنگی

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما گفت: «ماه عسل» ۹۶ از نظر فرم و ساختار با سال‌های پیش متفاوت خواهد بود.

دسته: فرهنگی