در حالی که این روز پیوسته با موضوعات مختلف مربوط به سلامتی مانند معضل چاقی روبرو هستیم و همچنین انواعی از مواد سمی در محیط زندگی‌مان وجود دارند حفاظت از کبد از مسائل مهم و ضروری برای حفظ سلامت بدن است.

دسته: طب سنتی اسلامی

قصد داریم مفیدترین چای‌ها برای سلامتی را به شما معرفی کنیم که هرکدام دارای خاصیت‌های فراوانند.

دسته: طب سنتی اسلامی

کارشناس ارشد گیاهان دارویی با اشاره به خواص درمانی بسیار خرمالو گفت: مصرف این میوه برای افراد مبتلا به کم خونی توصیه می‌شود.

دسته: طب سنتی اسلامی

مصرف ژله به دلیل وجود ژلاتین در آن می‌تواند به شادابی و جوانتر شدن پوست و چاق شدن صورت کمک کند.

دسته: طب سنتی اسلامی

یک عضو انجمن متخصصین پوست ایران گفت: شپش سر در همه جوامع بشری شیوع دارد اما بر اساس تحقیقات انجام شده ابتلا به این عارضه در میان برخی افراد بیشتر است.

دسته: طب سنتی اسلامی

تحقیقات نشان داده است میوه ها و سبزیجاتی که آب کافی دارند باعث کاهش وزن می شوند. طی این تحقیقات افرادی که سبزیجات و میوه آب دار استفاده می کنند معمولا لاغرتر هستند. آبی که درون این سبزیجات و میوه ها وجود دارد باعث می شود که احساس گرسنگی کمتری کنید. در این مقاله به شما انواع این سبزیجات و غذاهایی که می توانید با این مواد مصرف کنید معرفی می گردد:

دسته: طب سنتی اسلامی

در طی زمان، به دلیل انتخاب غذاهای ناسالم و شیوه نادرست زندگی، ممکن است رگها و شریانهای قلب مسدود شده و این مساله به بیماریهای جدی قلبی و فشارخون بالا منجرخواهد شد.

دسته: طب سنتی اسلامی

دستها، پاها و بدن شما حتی زمانی که درجه حرارت بدن بالا است، همیشه خنک است

دسته: طب سنتی اسلامی

آب‌خیار برطرف کننده تشنگی و یک شاداب کننده موثر است. مصرف این نوشیدنی می‌تواند بدن‌تان را خنک کند و هم‌زمان با خاصیت مدر بودن خود مواد سمی و سلول‌های چربی را از بین ببرد

دسته: طب سنتی اسلامی

آب پیاز و مو؛ در ظاهر میان این دو ارتباطی نیست و حتی به نظر می رسد کمتر کسی حاضر باشد آب پیاز بر موهای خود امتحان کند. با این حال تحقیقات پرده از یک راز عجیب بر داشته اند.

دسته: طب سنتی اسلامی

علت گردن درد و درمان آن | گردن درد علل زیادی می تواند داشته باشد که همه آنها قابل پیشگیری هستند. نباید به درد گردن بی توجه بود، چرا که بی توجهی می تواند یک گردن درد ساده را که با نرمش قابل درمان است، به مشکلی جدی در ستون فقرات تبدیل کند و دردهای بی پایان را به همراه بیاورد (چنان که بر من آورده!). اینکه گردن درد چطور درمان می شود، به توع گردن درد بستگی دارد...

دسته: طب سنتی اسلامی

اگر در هضم غذا دچار مشکل شده‌اید، نفخ می‌کنید، حالت تهوع دارید و غیره احتمال دارد کبدتان به مشکل برخورده باشد. یعنی اینکه باکش پر شده و دیگر نمی‌تواند مواد زائد را دفع کند. این‌گونه می‌شود که بدن دچار مشکل می‌شود. تمیز کردن کبد کار سختی نیست. برای اینکه احساس سبکی بکنید با چند توصیه‌ی ساده و بدون خطر می‌توانید کبدتان را تمیزکاری کنید. با ما همراه باشید.

دسته: طب سنتی اسلامی

گازدار کردن نوشابه با سوخت‌های فسیلی مثل گازوئیل

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو درباره اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها با عنوان «گازدار کردن نوشابه با سوخت‌های فسیلی مثل گازوئیل» توضیحاتی ارائه کرد.

دسته: طب سنتی اسلامی

فرآورده‌های فرعی گوشت علاوه بر ارزش‌های غذایی که دارند در برخی موارد مصرف آنها می‌تواند ضرر داشته باشد.

دسته: طب سنتی اسلامی

برخی علائم بالقوه ناتوان کننده مرتبط با یک تومور مغزی وجود دارند و پزشک برای درمان، استفاده از بهترین روش درمانی، چه عمل جراحی، پرتو درمانی یا روشی دیگر را ارزی

دسته: طب سنتی اسلامی