پایگاه عدالت خواهان"سوره قدر میوه درخت قرآن است، گنجی بی پایان، حجتی برای اهل بیت بعد از پیامبر (ص) و نامه ای برای هدایت صالحان است.

دسته: طب سنتی اسلامی

پایگاه عدالت خواهان"سیب زمینی یکی از غذاهای محبوب و مورد استفاده مردم ایران است که معمولا به صورت آب پز و سرخ کردنی طبخ می شود،در این مقاله به بررسی قسمت های مختلف سیب زمینی و نحوه مصرف آن می پردازیم.

دسته: طب سنتی اسلامی

اغلب افراد هنگام درست کردن سالاد یا خورشت، پوست پیاز را دور می‌اندازند؛ در حالی که این ماده به ظاهر غیرضروری، دارای مواد معدنی و اثرات درمانی غیرقابل باوری است.

دسته: طب سنتی اسلامی

پایگاه عدالت خواهان"برای جلوگیری از سرطان روده این رژیم غذایی را رعایت کنید

دسته: طب سنتی اسلامی

 افزایش سوخت و ساز بدن لاغر شوید کاهش وزن و لاغری مواد غذایی چربی‌سوز تنظیم سوخت و ساز عطر و بو قاشق چای‌خوری دفع سموم بدن قاشق غذاخوری فلفل قرمز متابولیسم بدن سوزاندن کالری فلفل سیاه چربی‌سوز طبیعی خوردن فلفل فلفل تند نوک اشتهای کاذب چاقی مفرط هورمون‌های جنسی ضد نفخ خواص خوراکی‌ها مصرف کالری میل جنسی تناسب اندام مواد قندی تنظیم قندخون وزن دلخواه کاهش اشتها خواص بی‌نظیر

پایگاه عدالت خواهان"شما می‌توانید مثل دیگران غذابخورید اما لاغر شوید. چطور؟ با افزودن ادویه‌های چربی‌سوز به غذایتان. این ادویه‌های چربی‌سوزکدام ها هستند؟ این مطلب را بخوانید تا همه چیزرا در این‌باره بدانید.

دسته: طب سنتی اسلامی

 

پایگاه عدالت خواهان"اگر از افسردگی شدید رنج میبرید ماده ای را به شما معرفی خواهیم کرد که در مدت کوتاهی علایم افسردگی شدید را رفع می نماید .

دسته: طب سنتی اسلامی

علت چربی کبد چیست؟ | چاقی یکی از مهمترین عوامل ایجاد بیماری کبد چرب در افراد است. طبق آمار در آمریکا بیش از 64 میلیون نفر به بیماری التهاب غیرالکلی کبد دچار هستند و دانشمندان دانشگاه راچستر یک گزینه بالقوه برای درمان این بیماری را کشف کرده‌اند که توانسته است موش‌ها را در برابر عوارض اولیه این بیماری محافظت کند.

دسته: طب سنتی اسلامی