آب پیاز و مو؛ در ظاهر میان این دو ارتباطی نیست و حتی به نظر می رسد کمتر کسی حاضر باشد آب پیاز بر موهای خود امتحان کند. با این حال تحقیقات پرده از یک راز عجیب بر داشته اند.

دسته: طب سنتی اسلامی

علت گردن درد و درمان آن | گردن درد علل زیادی می تواند داشته باشد که همه آنها قابل پیشگیری هستند. نباید به درد گردن بی توجه بود، چرا که بی توجهی می تواند یک گردن درد ساده را که با نرمش قابل درمان است، به مشکلی جدی در ستون فقرات تبدیل کند و دردهای بی پایان را به همراه بیاورد (چنان که بر من آورده!). اینکه گردن درد چطور درمان می شود، به توع گردن درد بستگی دارد...

دسته: طب سنتی اسلامی

اگر در هضم غذا دچار مشکل شده‌اید، نفخ می‌کنید، حالت تهوع دارید و غیره احتمال دارد کبدتان به مشکل برخورده باشد. یعنی اینکه باکش پر شده و دیگر نمی‌تواند مواد زائد را دفع کند. این‌گونه می‌شود که بدن دچار مشکل می‌شود. تمیز کردن کبد کار سختی نیست. برای اینکه احساس سبکی بکنید با چند توصیه‌ی ساده و بدون خطر می‌توانید کبدتان را تمیزکاری کنید. با ما همراه باشید.

دسته: طب سنتی اسلامی

گازدار کردن نوشابه با سوخت‌های فسیلی مثل گازوئیل

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو درباره اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها با عنوان «گازدار کردن نوشابه با سوخت‌های فسیلی مثل گازوئیل» توضیحاتی ارائه کرد.

دسته: طب سنتی اسلامی

فرآورده‌های فرعی گوشت علاوه بر ارزش‌های غذایی که دارند در برخی موارد مصرف آنها می‌تواند ضرر داشته باشد.

دسته: طب سنتی اسلامی

برخی علائم بالقوه ناتوان کننده مرتبط با یک تومور مغزی وجود دارند و پزشک برای درمان، استفاده از بهترین روش درمانی، چه عمل جراحی، پرتو درمانی یا روشی دیگر را ارزی

دسته: طب سنتی اسلامی

خوردن سیب به صورت ناشتا به ویژه با پوست به پیشگیری از بیماری های متعدد کمک می کند.

دسته: طب سنتی اسلامی

لیموترش دارای املاح و ترکیبات زیادی مانند اسیدسیتریک، کلسیم، منیزیم، ویتامین C، فلاوونوئید، پکتین و لیمونین است که ایمنی بدن را تقویت می‌کند و با عفونت‌ها مقابله می‌کند.

دسته: طب سنتی اسلامی

فوق تخصص گوارش گفت: زخم های معده و اثنی عشر، بیماری شایعی است که ۱۵-۱۰ درصد افراد ممکن است در طول عمر به آن مبتلا شوند.

دسته: طب سنتی اسلامی

بسیاری از سموم بر روی بزرگترین غده بدن یعنی کبد تاثیر می گذارند و این در حالی است که بیشتر عوارض ناشناخته کبدی منجر به مرگ خواهند شد.

دسته: طب سنتی اسلامی

ایروبیک، یکی از بهترین ورزش‌هایی است که به تقویت حافظه و آرامش ذهن کمک می‌کند‎

دسته: طب سنتی اسلامی

گرمای تابستان موجب كاهش اشتها و احساس بى حالى در افراد مى شود اما با نوشيدن نوشيدنى سبزيجات احساس نشاط كرده و پوستى زيبا خواهيد داشت.

دسته: طب سنتی اسلامی