در طول هشت سال دفاع مقدس حوادث بسياري در جبهه هاي غرب و جنوب به وقوع پيوست كه تنها بخشي از آنها در اسناد مربوط به اين دوران ثبت و ضبط شده و براي دسترسي به منابع جامع در اين زمينه بايد به سراغ زواياي نامكشوف هم رفت ...

دسته: جهاد و مقاومت

انیمیشن «نبرد خلیج فارس 2» که رویارویی ناوگان دریایی ایران و آمریکا در آب‌های خلیج فارس را به تصویر می‌کشد، قبل از آغاز اکران توانسته سر و صدای زیادی در رسانه‌های جهان به راه بیاندازد.

دسته: جهاد و مقاومت

معاون اجرایی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: ۱۳ شهید و یک مفقود الاثر خوزستانی در آزادسازی نبل و الزهرا در کشور سوریه تقدیم شد.

دسته: جهاد و مقاومت

آخرین روز با هم صحبت کردیم و گفت : « امروز خسته ام، به دیدنم نیا.» تلفن را قطع کرد. اما دلم طاقت نیاورد وقتی بالای سرش رسیدم لحظات آخر عمرش بود.

دسته: جهاد و مقاومت

سردار باقرزاده رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت::

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با برنامه‌ریزی‌های خوبی که توسط سپاه و ارتش کردستان انجام گرفته امشب برای نخستین بار اقشار مختلف مردم و برادران شیعه و سنی کردستان در مسجد جامع اهل سنت سنندج میزبان مراسم وداع با ۲۰ شهید هستند.

دسته: جهاد و مقاومت

سال 65 در حمله موشکی دشمن به یک مدرسه ابتدایی در بروجرد 68 دانش آموز به شهادت رسیدند و در آن روز دانش آموزان ابتدایی مشق شهادت را با خون خود نوشتند و از مدرسه راهی بهشت شدند.

دسته: جهاد و مقاومت

نخستین سالگرد شهادت جستجوگر نور شهید فرزاد زنگنه، از شهدای تفحص در کنار پیکر مطهر ۹۸ شهید تازه تفحص شده در باغملک برگزار شد.

دسته: جهاد و مقاومت

در خلاء نظارتی شیراز صورت گرفت:

شب گذشته شب نامه هایی مشکوک در سطح شهر شیراز و به صورت گسترده در حمایت از محکومان امنیتی توزیع گردید!

دسته: جهاد و مقاومت

فرزند شهید تندگویان خبر داد:

شبی به اطراف حرم امام(ره) رفتیم چراکه خبرهایی بود که از دید بسیاری پنهان بود؛ زمانی که به آنجا رفتیم و انسان های کارتن خواب را دیدم و متأسفم بگویم که حدود 40 درصد این افراد از ایثارگران بودند

دسته: جهاد و مقاومت