عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جزئیات جدیدی از پرونده جیسون رضائیان را تشریح کرد و گفت: این جاسوس که آزاد شده یک روز قبل از اغتشاشات اخیر یعنی در هفتم دی ماه گفته بزودی شاهد شورش در ایران خواهیم بود

به گزارش پایگاه عدالت خواهانجواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرونده جیسون رضائیان جاسوس آمریکا در ایران گفت: این پرونده مطالب و ناگفته های زیادی دارد از جمله اینکه پدر بزرگ جیسون، حاج کاظم رضائیان که اصلا مشهدی است در دوران پهلوی و با حکم شاه سر کشیک پنجم حرم مطهر رضوی می شود. 

وی افزود: هم اکنون یکی از عموهای جیسون در یک نهاد فعالیت دارد و اخیرا اموال جیسون رضائیان با وکالت، به نام او منتقل شده است. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: علی رضائیان، عموی دیگر جیسون در شهر واشنگتن سردسته منافقین است وهمچنین فخری رضائیان عمه وی نیز در آمریکا فعالیت دارد و همه اینها حکایت از یک عملکرد صد در صد آمریکایی دارد. 

کریمی قدوسی با اشاره به اعترافات جیسون رضائیان تصریح کرد: این جاسوس آمریکا در بازجوئیهای خوداعتراف کرده که با اوباما هر شش ماه یکبار ملاقات داشته و هر ماه یا هفته به سازمان سیا گزارش مفصل می داده است. 

وی افزود: رضائیان در گزارش هایش که به آمریکا ارسال می کرده، نوشته بود اگر می خواهید اعتراضات در ایران ادامه پیدا کند، باید این جنبش سبز را رها کنید و به اوباما توصیه می کند باید نقشه ای بدهید که مردم از خیابان جمهوری و پائین تر از آن و از حاشیه شهرها در اعتراض به وضع معیشت شان به خیابانها بیایند. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: جیسون رضائیان تاکید کرده است خانواه شهدا با عکس شهدایشان بیایند و اعتراض کنند و در همان دوران جیسون به روستاها رفته و تحقیق میدانی کرده و اوضاع ایران را تحلیل و جمع بندی کرده است. 

کریمی قدوسی گفت: این جاسوس در پروازها و سفرهای استانی به عنوان خبرنگار روزنامه واشنگتن پست همراه تیم ریاست جمهوری اوضاع استانهای کشور را رصد و تحلیل می کرده است. 

وی ادامه داد: یک جت اختصاصی به دستور اوباما از پایگاه ناتو در آلمان به فرودگاه مهر آباد آمد تا جیسون و همسرش را بدون تشریفات خروج از کشور خارج کنند و مسئولین هم برای رفتن آنها اشتیاق داشتند که حتی مهر خروج هم بر پاسپورت آنها نزدند.

نماینده مشهد و کلات افزود: یک روز قبل از اغتشاشات اخیر یعنی در هفتم دی ماه جیسون در مطالبی گفته که بزودی شاهد شورش در ایران خواهیم بود و این نشان می دهد که آنها از اغتشاشات در ایران مطلع بودند.افکار

اخبار فتنه گران - پایگاه عدالت خواهان

 

 

 

 نوشتن دیدگاه