وکیل خانواده آیت‌الله هاشمی، رضایت این خانواده از سایت‌های تسنیم، جهان و صراط‌ نیوز را اعلام کرد

دسته: هاشمی رفسنجانی

خود را فمینیست می‌داند. بخش سیاسی زندان اوین را «جای بزرگان» می‌خواند و درباره محمود احمدی‌نژاد لحظاتی درنگ می کند و به سکوت فرو می رود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

علت فوت ناگهانی آیت الله هاشمی اعلام شد | وزیر بهداشت با اشاره به فوت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان ۱۶ سال قبل آنژیو کرده بودند و ۳ تا پلاک در رگ های ایشان ایجاد شده بود. همچنین آیت الله هاشمی ۲۰ سال دیابت داشتند و اخیرا از انسولین استفاده می کردند که اگر قبل از این پیشگیری می شد مرگ ناگهانی اتفاق نمی افتاد

دسته: هاشمی رفسنجانی

بهزاد نبودی مطرح کرد

بعد از دوم خرداد برخوردهایی که در حق آقای هاشمی جفا می‌دانستم را اصلا قبول نداشتم و هیچ‌وقت همراه و همسو با آن برخوردها نبودم و از وقتی هم که از سال ٧٨ آمدم و مسئولیت جمع‌کردن مدیران مسئول روزنامه‌های اصلاح‌طلب را برعهده گرفتم، با تمام قوا تلاش کردم که دیگر نگذارم حتی یک کلمه از آن جور مطالب علیه آقای هاشمی در روزنامه‌ها طرح شود

دسته: هاشمی رفسنجانی

مطابق سنتی قابل انتظار نزد حواریون مرحوم هاشمی رفسنجانی مراسم سالگرد فقدان ایشان در تهران مبدل به تمجیدیه ای در حد قدسی کردن آن مرحوم شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

به نظر می‌رسد شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفته است که خانواده هاشمی رفسنجانی سخنگوی این شورا درباره پرونده فوت پدر باشند و از طرف این نهاد امنیتی، ابهامات جدیدی را به جامعه منتقل کنند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

فاطمه هاشمی جزئیات تازه‌ای را از موضوع وجود مواد رادیواکتیو در بدن مرحوم هاشمی رفسنجانی اعلام کرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

وزیر نفت:

وزیر نفت گفت:مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رابطه مستمر و بسیار قوی با بدنه فن سالار، تکنوکرات و بروکرات های کشور برقرار کرده بود و سخنان آنان را می شنید و درک می کرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

مراسم نخستین سالگرد ارتحال رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

حسین مرعشی را به عنوان عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران می‌شناسیم او البته پسرعموی عفت مرعشی، همسر علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی هم هست و در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایلنا پس از یک سال ناگفته‌هایی درباره مرگ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به زبان آورده است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

به تازگی اعترافاتی درباره یکی از خاطرات مرحوم هاشمی و درباره متن سخنرانی‌های رئیس‌جمهور روحانی در سال ۹۲ منتشر شده است که یک تراژدی بزرگ را در مقابل مردم قرار می‌دهد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

خاتمی اگر مخالف تخریب هاشمی بود، نباید سکوت می‌کرد

*زیباکلام: روحانی روی آقای هاشمی بغض و کینه دارد که اسم او را نمی‌برد. چون خیلی خوشش نمی‌آید که هاشمی در مقابل او ظاهر شود و دیگران بگویند اگر این نبود، تو رای نمی‌آوردی یا خاتمی اگر نبود شما معلوم نبود دو میلیون و 400 هزار رای هم بیاوری، چه برسد به 24 میلیون

دسته: هاشمی رفسنجانی

اظهارات خواندنی تهیه کننده فیلم انتخاباتی سال ۸۴ آیت الله هاشمی

در طول ساخت فيلم از جايي به بعد کم‌کم شکي که از طرف پسر ايشان، نسبت به کار وجود داشت بروز کرد. جلسه‌اي گذاشتند و من را دعوت کردند که آقا چه کار مي‌کنيد؟ اين چطور فيلمي است؟ او گفت مثلا فلان کانديدا رفته کنار بويينگ عکس انداخته است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

برخی از اعضای تندرو خانواده هاشمی در هفته های گذشته جوسازی های بی موردی درباره وصیت نامه آیت الله هاشمی انجام دادند و حتی تلاش کردند که به نوعی القا کنند که وصیت نامه پدرشن مفقود شده است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

یک سال از ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت می‌گذرد اما هنوز بحث بر سر افکار و حیات سیاسی او داغ است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

ساخت موزه برای مرحوم هاشمی:

در حالی که علی القاعده موسسه نشر و آثار امام خمینی باید مطابق با نامش به نشر آثار امام راحل بپردازد اکنون مشاهده می شود که بودجه این موسسه صرف ساخت موزه برای مرحوم هاشمی رفسنجانی می شود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

فاطمه هاشمی با روزنامه ایران مصاحبه‌ای انجام داده است. بخشهایی از اظهارات او را می‌خوانید: *آقای روحانی هیچ‌گاه یک شخصیت اصلاح‌طلب به شمار نمی‌رفته و دیدگاه‌های ایشان نیز هیچ‌گاه مانند یک اصلاح‌طلب نبوده است. در سال 92 و همچنین سال 96 شرایطی در کشور به وجود آمد که اصلاح‌طلبان تصمیم گرفتند از آقای …

دسته: هاشمی رفسنجانی

حرف نظام در سالهای گذشته با سران اصلاحات همین بوده است که اگر صداقت دارید فتنه را محکوم کنید و از مظلومیت نظام دفاع کنید. اکنون محسن هاشمی- که نمی دانم فقدان پدر در این اظهار نظر چقدر اثر داشته است- این حرف را زده است و خروارها فحش و مذمت از درون جریان خود دریافت کرده است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

*هاشمی بیانیه مربوط به حمایت از خطبه‌های رهبری را به دلیل زندانی شدن فائزه منتشر نکرد/ *آقای ناطق می‌گوید که فردای انتخابات با آقای موسوی تماس گرفتم و به ایشان گفتم که آقای موسوی شما خودتان می‌دانید که من در انتخابات به شما رأی دادم اما ...از دیشب تا حالا حرف‌های شما بوی خون می‌دهد/ *جلسه‌ای که با محمد خاتمی داشتیم ایشان گفت من به عنوان رئیس جمهور می‌دانم که امکان تقلب ۱۱ میلیونی وجود ندارد؛ من با آقای موسوی تماس گرفتم و یادآور شدم.... شما به همراه آقای کروبی به رهبری نامه بنویسید و تصریح کنید که در حق ما ظلم و یا تقلب و یا هرچه که می‌دانید شده است ...

دسته: هاشمی رفسنجانی

اظهارات محسن هاشمی واکنش های زیادی را در فضای مجازی به ویژه از سوی فعالان رسانه ای اصلاح طلب و رسانه های ضد انقلاب به همراه داشته تا جایی که این افراد و رسانه ها با زیرپا گذاشتن اخلاق رسانه ای و حرفه ای، انواع توهین ها را نثار رئیس اصلاح طلب شورای شهر تهران کرده‌اند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

محسن هاشمی رفسنجانی در پایان سی‌ودومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره 9 دی و حماسه حضور مردم اظهار داشت: تظاهرات 9 دی در واکنش به اعتراضات ناشی از انتخابات 88 انجام شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

محسن هاشمی درباره حضور مردم در حماسه 9 دی،‌ گفت: هوشیاری و موقع‌سنجی مردم باعث شد که اختلافات و فتنه صدمه‌ای به انقلاب نزند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

احتمالا با مساعدت شهرداری تهران و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) ، این موزه در سالگرد درگذشت رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام، افتتاح می شود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

متن پیش رو در جوان منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

دسته: هاشمی رفسنجانی

حسین مرعشی گفته مشکل کارگزاران و خانواده آقای هاشمی این است که مقداری‌ آی‌کیوی بالایی دارند !

دسته: هاشمی رفسنجانی

مرگ هاشمی رفسنجانی به روایت فائزه | فائزه هاشمی دختر آیت الله هاشمی در روزهای نزدیک به سالگرد فوت آیت الله، از جلسه خانواده هاشمی با شورای عالی امنیت ملی درباره درگذشت پدرش گفت. به روایت فائزه هاشمی، در این جلسه گفته شده که میزان رادیو اکتیو در خون آیت الله هاشمی، 10 برابر حد مجاز بوده است. چرا؟! کسی نمی داند!

دسته: هاشمی رفسنجانی

علت ایست قلبی هاشمی رفسنجانی نامشخص است | محمد هاشمی برادر کوچکتر آیت الله هاشمی رفسنجانی در روزهای نزدیک به سالگرد درگذشت وی، نکات ناگفته ای را درباره ایست قلبی آیت الله هاشمی بیان کرد. او می گوید علت رحلت آیت الله هاشمی را ایست قلبی اعلام کردند، اما علت ایست قلبی را هنوز نمی دانیم! ناگفته های مرگ آیت الله را بخوانید...

دسته: هاشمی رفسنجانی

سخنران: دکتر مهدی محمدی

دسته: هاشمی رفسنجانی

با نزدیک شدن به سالگرد فقدان آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی خانواده ایشان به شکل معناداری ساز نوینی کوک کرده و مصرانه درصدد القای آنند که پدرشان وصیت‌نامه‌ای نوشته اما توسط اغیار ربوده شده!

دسته: هاشمی رفسنجانی

فائزه هاشمی برای سومین بار در اقدامی که پیش از این مرحوم هاشمی رفسنجانی هم آن را تقبیح کرده بود، به دیدار یکی سرکرده‌های فرقه بهائیت و از محکومان امنیتی رفت.

دسته: هاشمی رفسنجانی