در سالروز صدور قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت سازمان ملل برای پایان دادن به جنگ ایران و عراق ویدیویی از اظهارات آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی درباره آن منتشر شده است. ایسنا ویدیویی از یک سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی...

دسته: هاشمی رفسنجانی

م

مرحوم هاشمی در دولت اول خود [آدم‌هایی را دور خودش جمع کرد که از لحاظ نظری و عملی با اجرای آن ایده‌ها موافق بودند و کم و بیش تیم یکپارچه‌ای تشکیل داد و ایده‌هایش را جلو برد. در اطراف اقدامات ایشان هم آن‌قدر جنجال بود که گوش فلک کر می‌شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

دبیرکل مجمع روحانیون مبارز با اشاره به خاطره مرحوم هاشمی درباره خود گفت: اگر دیگر خاطرات ایشان تا این اندازه بی‌دقت باشد، در استفاده از آن‌ها همواره باید جانب احتیاط را در پیش گرفت.

دسته: هاشمی رفسنجانی

محمد هاشمی رئیس اسبق سازمان صداسیما و عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام که نسبت برادری‌اش با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، بیش از سایر سمت‌ها و سوابقش، مایه شهرت اوست، علی‌رغم آن که چند سالی هست تلویحاً پا از دنیای سیاست بیرون کشیده و به کنار گود نشسته، اخیراً در مصاحبه‌ای، به مدیریت شهری تاخته و سعی کرده تا قالیباف را فردی معرفی کند که استراتژی‌هایش تهران را 100 سال به عقب برده؛ یعنی تهرانِ دوره احمد شاه قاجار...

دسته: هاشمی رفسنجانی

در روایتهای دوران رهبری آیت‌الله خامنه ای هم، بارهم این هاشمی است که «تک بازیگر» جمهوری اسلامی است و فقط گاهی برای هماهنگی های کلان با رهبری دیدار می‌کند و نظراتش را به ایشان می‌گوید. رهبری یک مسئول تشریفاتی و بلااثر است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

با توجه به اینکه نحوه حضور و اخذ مدرک تحصیلی فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد اسلامی سال ها محل ابهام بوده است و با توجه به دسترسی های ویژه این مدیر عالی رتبه دانشگاه این نشست در ایام تعطیل غیرطبیعی تلقی خواهد شد

دسته: هاشمی رفسنجانی

«نظر هاشمی‌رفسنجانی درباره وقایع دهه 60 چه بود؟» روزنامه فرهیختگان ضمن طرح این سؤال نوشت از نگاه مرحوم هاشمی منافقینی که اعدام شدند، محارب و سربازان صدام بودند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

فاطمه هاشمی رفسنجانی همچنین از انتقادها به روحانی در مناظرات ابراز نا خرسندی کرد و گفت: این انتقادات به آقای روحانی نیست و در واقع مساوی با انتقاد به راس نظام است یک زمانی راس نظام امام بود و امروز راس نظام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

 اظهارات عجیب فائزه هاشمی + فیلم فائزه هاشمی رفسنجانی درباره برخی وزرای دولت حرف‌های قابل تأملی زده است

فائزه هاشمی رفسنجانی درباره برخی وزرای دولت حرف‌های قابل تأملی زده است که در فیلم زیر مشاهده می‌کنید.

دسته: هاشمی رفسنجانی