طی روزهای گذشته پخش فیلمی از جلسه مجلس خبرگان رهبری در 14 خرداد 68 که در آن رهبر عزیز انقلاب و امام المسلمین در یک شکست نفسی تمام سعی می کند بار رهبری را به راحتی قبول نکند و به دوش نکشد، لاشخورهای سیاسی فراری خارج از کشور را برای چند روزی (تا اطلاع مردم از عمق ماجرا) به لجن پراکنی وادار می سازد.

دسته: فتنه 88

اندیشکده صهیونیستی:

اندیشکده صهیونیستی در خاتمه ضمن ابراز تاسف از این‌که ‌کمک‌های اطلاعاتی و نظامی باید در جریان فتنه سال 88 به مخالفان می‌رسید، نوشت: «این کمک‌رسانی باید توسط تحریم‌های شدیدتر و محاصره بنادر و یا مناطق پروازی ایران تقویت شوند.»

دسته: فتنه 88

سیدحسن خمینی در میدان سکوت و بی‌تفاوتی به حوادث اخیر یک یار دیگری نیز داشت؛ حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری که مواضع وی در سال 88 تا حدی موجب خوشحالی طرفداران جنبش سبز شده بود، حاضر نشد در برابر آشوب‌های صورت گرفته ضدانقلاب موضعی در جهت نفی شعارهای ساختار شکن بگیرد.

دسته: فتنه 88

یک محقق مسائل امنیت سایبری در کنفرانسی در آلمان از نقش سازمان جاسوسی انگلیس در فتنه سال ۱۳۸۸ ایران پرده برداشت.

دسته: فتنه 88

طبیعی است کسی که می‌خواهد در جامعه اسلامی و در میان مسلمانان فتنه‌گری کند، نمی‌تواند علنا با معارف اسلامی و ارزش‌های دینی مخالفت کند، والا در همان ابتدا با شکست مواجهه خواهد شد. و یا نمی‌تواند به صورت آشکار انگیزه‌های باطنی خود را برای مردم بازگو نماید.

دسته: فتنه 88

توییتر مقام معظم رهبری درباره دیدار ایشان با میرحسین موسوی توییت زیر را منتشر کرد.

دسته: فتنه 88

بعد از انتخابات 88، دو تن از نامزدهای انتخاباتی با همراهی نظام سلطه دست به اغتشاش زدند و با راه انداختن فتنه به دنبال براندازی نظام بودند. اغتشاشات آنها روزبه‌روز شکل خشن و وحشیانه به خود می‌گرفت تا اینکه در عاشورای سال 88 به دسته‌های عزاداری و خیمه و عزاداران حسینی حمله کردند

دسته: فتنه 88

شریعتمداری با تاكيد بر اينكه مايكل لدين روز 11 ژوئن 2009 مصاحبه‌اي را با نيويورك تايمز دارد، افزود: اين مصاحبه دقيقا يك روز قبل از انتخابات صورت می‌گيرد. وي در آنجا می‌گويد فردا در ايران شاهد يك انتخابات نخواهيم بود بلكه انقلابي با عنوان انقلاب سبز كليد خواهد خورد.

دسته: فتنه 88

 

چرا عده ای از کنار حادثه تاریخ ساز 9 دی با سکوت می گذرند، چرا در رسانه های خود درباره این روز نمی نویسند و به آن نمی پردازند حتی از بزرگداشت آن عصبانی اند و تلاشمی کنند این روز فراموش شود؟! برای پی بردن به ریشه این عصبانیت، چاره ای نیست جز اشاره به یک واقعه تاریخی!

دسته: فتنه 88

وزیر اسبق اطلاعات در آستانه سالروز حماسه ۹ دی، نمونه‌هایی از مسائل پشت پرده‌ فتنه ۸۸ را تشریح کرد.

دسته: فتنه 88

به دلیل عدم نظارت علمی:

سازمان‌های او حامی مالی سازمان های متخاصم و معاند با جمهوری اسلامی ایران هستند. بنیاد راکفلر در زمان فتنه 88 نیز از فتنه گران حمایت می کرد. این بنیاد در پروژه نفوذ نیز تلاش می کند.

دسته: فتنه 88

همین خانم 3 ماه قبل از انتخابات وارد کشور شده و مسئولیت مشاور امور بانوان یکی از کاندیداهای راس فتنه می‌شود، جالب‌تر اینکه این فرد رابطه بسیار نزدیکی با برخی افراد از جمله رئیس دولت اصلاحات داشته است.

دسته: فتنه 88

مرور وقایع سال 88 و اتفاقات پس از آن می‌تواند سبب روشنگری این واقعه شود و دلایل حصر خانگی سران فتنه را نه در پی اعتراض به نتیجه انتخابات بلکه در پی براندازی نظام را نشان می‌دهد.

دسته: فتنه 88

فتنه سال 88 را می‌توان از جبنه‌های مختلف سیاسی٬ اجتماعی٬ فرهنگی مورد بررسی و تحلیل قرار داد ولی آنچه بیش از جنبه‌های دیگر زندگی مردم را به‌طور ملموس و سریع تحت تأثیر قرار داد و باعث شد معیشت مردم دچار اختلال شدید شود٬ خسارت‌های اقتصادی فتنه 88 است.

دسته: فتنه 88

تیزر مستند "زخم تازه" با موضوع ناگفته های عاشورای ٨٨ که طی روزهای آینده همزمان با سالروز حماسه 9 دی اکران می گردد را می بینید:

دسته: فتنه 88

در این گزارش به تمامی ادعاهای فتنه گران برای وقوع تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ اشاره شده است.

دسته: فتنه 88

این نماینده مجلس گفت: اگر سران فتنه حصر نمی‌شدند به دست جوخه‌های ترور اسرائیل ترور می‌شدند. این حصر حکیمانه و با حساب‌وکتاب بود و اگر این حصر نبود خیلی‌ها امروز مسئول و نماینده مجلس نبودند.

دسته: فتنه 88

نماینده مدعی آزاده، جانباز و ایثارگر مجلس:

فیلم «عصبانی نیستم» مضمونی در حمایت از آشوب‌های خیابانی سال 88 دارد. زمان تعیین شده برای اکران این فیلم، همزمان با سالگرد جشن قیام مردمی 9 دی است که منجر به شکست کودتا شد. همزمانی اکران این فیلم حامی فتنه با 9 دی، به نوعی دهن‌کجی به این حماسه محسوب می‌شود.

فیلم «عصبانی نیستم» مضمونی در حمایت از آشوب‌های خیابانی سال 88 دارد. زمان تعیین شده برای اکران این فیلم، همزمان با سالگرد جشن قیام مردمی 9 دی است که منجر به شکست کودتا شد. همزمانی اکران این فیلم حامی فتنه با 9 دی، به نوعی دهن‌کجی به این حماسه محسوب می‌شود.

دسته: فتنه 88

جانشین سابق سپاه نینوا با بیان اینکه خیانتهای فتنه گران گفته شود ، گفت :اهانت به مقدسات و خیمه امام حسین(ع) کار کوچکی نبود و الله اکبر هایی که از پشت بام می گفتند قضای الله اکبرهایی بود که قبلا نگفته بودند

دسته: فتنه 88

د: در فتنه ی 88 دو جبهه وجود داشت که وجه ممیزه ی دو طرف این جبهه برخلاف آنچه برخی القا می کنند، طرفداری از یکی از دو نامزد نبود، بلکه در یک طرف رهبری و مردم بودند و در طرف دیگر جریان نفاق و لیبرال ها داخلی و دلبسته های به دنیا و دلخستگان از مبارزه در کنار رژیم امریکا، رژیم صهیونیستی، رژیم عربستان، تروریست های منافقین، سلطنت طلب ها، رقاصه ها و خوانندگان کارباره ای و ... بودند.

معاون سابق دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: در فتنه ی 88 دو جبهه وجود داشت که وجه ممیزه ی دو طرف این جبهه برخلاف آنچه برخی القا می کنند، طرفداری از یکی از دو نامزد نبود، بلکه در یک طرف رهبری و مردم بودند و در طرف دیگر جریان نفاق و لیبرال ها داخلی و دلبسته های به دنیا و دلخستگان از مبارزه در کنار رژیم امریکا، رژیم صهیونیستی، رژیم عربستان، تروریست های منافقین، سلطنت طلب ها، رقاصه ها و خوانندگان کارباره ای و ... بودند.

دسته: فتنه 88

فعالان فضای مجازی به تازگی در توئیتر کمپینی با هشتگ #روایت_فتنه، ایجاد کردند و روایت‌ها و خاطرات عینی خود را از فتنه ۸۸ در آن بیان می‌کنند

دسته: فتنه 88

مردم و فعالان فضای مجازی در توییتر به روایت فتنه‌ی فتنه‌گران در سال ۱۳۸۸ پرداخته‌اند.

دسته: فتنه 88

وزیر سابق اطلاعات:

وزیر سابق اطلاعات با طرح این سوال که اگر تحریم هستیم و نمی‌توانیم کارخانه‌های تعطیل شده را احیا کنیم پس سرمایه ورودی ماشین‌های آخرین مدل که در چهار سال اخیر وارد کشور شده است از کجا می‌آید؟ خاطرنشان کرد: اگر تحریم هستیم ماشین‌ها چگونه وارد کشور می‌شوند و آیا با ریال آمده یا دلار جابه‌جا شده است

دسته: فتنه 88

فتنه يعني حادثه ايي غبار آلود كه انسان نتواند دوست را از دشمن تشخيص دهد ودريابد كه اين فتنه از كجا تحريك مي شود ، فتنه هارا بايد با روشنگري خاموش كرد زيرا هر جا روشن گري باشد دست فتنه انگيز كوتاه مي شود .

دسته: فتنه 88

سايت خبرآنلاين گزارش داده كه مسعود پزشكيان، از وزراي دولت اصلاحات و نايب‌رئيس مجلس شوراي اسلامي به تازگي در يك جلسه پرسش و...

دسته: فتنه 88

بسیج دانشجویی، کارکنان و اساتید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در واکنش  به برگزاری مراسمی در حمایت از سران فتنه در این دانشگاه اعلام کردند: ضمن همدردی با امت حزب الله غمگین از چنین حوادثی، اعلام می‌کنیم اگر مسئولین، در اسرع وقت با خاطیان برخورد نکنند، عواقب هرگونه اتفاقی با مسئولین دانشگاه تهران خواهد بود.

دسته: فتنه 88

فتنه ۸۸ نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ با وجود آنکه فاصله زمانی زیادی با ماجراهای غمبار سال ۸۸ نداریم، فتنه گران آمریکایی پروژه تحریف فتنه و القائات دروغین خود را شروع کرده اند تا از نقش خائنانه میرحسین موسوی، مهدی کروبی و محمد خاتمی در  جنایات سال ۸۸ بکاهند و عوامل دروغین دیگر را به عنوان عامل فتنه ۸۸ معرفی کنند.

دسته: فتنه 88

رئیس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هتک حرکت عاشورای 88 را محکوم می‌کنیم، گفت: آن هتک حرمت‌های 88 توطئه بود و مبنای ما صحبت‌های رهبری است.

دسته: فتنه 88

در بین همه سخنان آشکار موسوی از مصاحبه 88/3/21 (یک روز قبل از انتخابات، پنج‌شنبه استراحت کاندیداها و ممنوعیت تبلیغات) با هفته‌نامه تایمز برمی‌آید که طراحی خطرناکی برای نظام انجام شده بود. موسوی در آن مصاحبه پرده از یک طرح خطرناک برمی‌دارد و از آنجا که وی شخصی کم‌ظرفیت و فاقد سعه‌صدر و پیچیدگی است، ناشیانه این طرح را لو می‌دهد.

دسته: فتنه 88

اصلاح طلبان با پشتیبانی و حمایت از موج ایجاد شده پس از انتخابات خود را در مقابل قانون قرار دادند. آیا میرحسین موسوی و مهدی کروبی به تنهایی عامل فتنه 88 بودند؟ در آن زمان زعمای اصلاح طلب به جای خویشتن داری و توصیه به آرامش، خود در فتنه شریک شدند و بر آن دامن زدند.

دسته: فتنه 88