وقتی هویت اصلاح‌طلبان هم در خطر است

پایگاه عدالت خواهانجنجال درون جناحی در اصلاحات به‌وجود آمده که برخی به گذشته و هویت اصلاح‌طلبی می‌خواهند رجوع کنند و برخی نیز این موضوع را مساوی با رادیکالیزم قلمداد می‌کنند.

دسته: فتنه 88

 میرحسین موسوی و مهدی کروبی آقای دادستان حادثه بازداشتگاه کهریزک آرزو نوروزجم عبدالحسین روح‌الامینی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی دادگاه تجدیدنظر استان تهران لبه پرتگاه معاونت در قتل عدالت خواهان گلستان, پایگاه خبری عدالتخواهان دادستان سابق تهران محسن روح‌الامینی ماجرای کهریزک هفته‌نامه مثلث سعید مرتضوی اعتراض به حکم میله‌های زندان دفتر مقام معظم رهبری خارج از مرزها فعال سیاسی اصولگرا هفته‌نامه پنجره پرویز سروری قانون مجازات اسلامی تخریب اموال عمومی جنجال‌های رسانه‌ای ابراز ندامت نمایندگان سه قوه رئیس دولت دهم خانواده جان‌باختگان ابراز پشیمانی قوه قضائیه

پایگاه عدالت خواهان"  خبر دستگیری سعید مرتضوی مصداقی شد برای اینکه ثابت شود همانطور که نظام جمهوری اسلامی در برابر شیوه‌های غیرقانونی اعتراض قدعلم می‌کند در رسیدگی به حق مردم و به بار نشستن عدالت هم با کسی تعارفی ندارد.

دسته: فتنه 88

یکی از سران فتنه 88 خطاب به دولت:

 آشوب خیابانی موسوی و کروبی دروغ و فریب مصالح ملی متهم اصلی جمهوری اسلامی سران فتنه نظام و رهبری امام حسین علیه‌السلام رفع حصر محمد خاتمی قواعد حقوقی رسانه‌های ضدانقلاب لبنان بنیاد باران همبستگی ملی شعار انتخابات انتشار بیانیه اصل نظام مقامات غربی آقای رئیس‌جمهور

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سخنان توأم با بی‌صداقتی خاتمی در حالی است که وی یکی از علل و منشأهای اصلی آشوب نیابتی سال 88 است و نمی‌تواند بگوید من کاری به منشأ مسئله ندارم. او در حالی که می‌دانسته و در محافل خصوصی اصلاح‌طلبان هم تصریح کرده که تقلبی اتفاق نیفتاده، سرحلقه گرداننده حلقه مدعی تقلب و تهییج به آشوب خیابانی بوده است؛ بنابراین او و نظایرش متهم اصلی در خون‌های ریخته شده ...

دسته: فتنه 88

پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهانگلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان عدالتخواه،عدالت طلبان عدالت محوری مطالبه گر

پایگاه عدالت خواهان"باید اذعان کرد در مقایسه با تروریست های تکفیری داعش که مسئولیت جنایت های خود را به سرعت و با افتخار قبول و اعلام می کنند، اصلاح طلبان تندرو و برخی دولتمردان جسارت آن را ندارند که مسئولیت اقدامات خود را قبول کنند و در تمامی بحران ها نشان داده اند تنها را را برای گریز فرار رو به جلو انتخاب می کنند.

دسته: فتنه 88

قابل توجه نیروهای امنیتی و قضایی:

پایگاه عدالت خواهاناینک سوال از نیروهای امنیتی و قضایی این است که چرا در مقابل کسی که سوابق ننگین و عملکرد ساختارشکنانه اش مثل روز برای همه روشن و همچنین با این صراحت، در زیر سوال بردن نظامی که با خون هزاران شهید آبیاری شده، هیچ ابایی ندارد، سکوت کرده،هیچ اقدامی نکرده و فقط نظاره گر صحنه اند؟!مسامحه و تساهل با این گونه افراد هتاک تا کی....!؟

دسته: فتنه 88

پایگاه عدالت خواهان"هرچند اصلاح طلبان تندرو در دشمنی با نظام و حاکمیت از اپوزیسیون خارج نشین نیز جلوتر حرکت می کنند ولی کشیدن پای رهبری نظام به موضوع استعفای شهردار تهران تعجب برانگیز است. شهرداری که برخلاف اظهارات گذشته خود حتی نتوانست 7 ماه در شهرداری تهران دوام بیاورد و در نهایت نیز بیماری جدیدش را بهانه استفعا قرار داده است.

دسته: فتنه 88

پایگاه عدالت خواهان"نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی‌ها برای این استیضاح در جلسه اعضای فراکسیون‌های امید و مستقلان با سید محمد خاتمی مطرح و افرادی مأمور پیگیری این استیضاح‌ها شده بود.

دسته: فتنه 88

تکرار یک دروغ بزرگ این بار توسط بازداشتی فتنه

در این زمینه بی‌شک گفتنی‌های زیادی وجود دارد ولی بهزاد نبوی روی دیگر سکه مدعیان اصلاحات را نشان می‌دهد که حاضرند به آنها توهین شود و محور شرارت خوانده شوند ولی مقابله نکرده و از حیثیت خود و کشورشان دفاع نکنند!

دسته: فتنه 88

برای چندمین بار:

خاتمی البته شجاعت نداشته که بگوید خودش در زمره ترویج‌کنندگان دروغ تقلب در انتخابات و بی‌اعتمادی نسبت به نظام در سال 88 بود، در حالی که در پستوها به دوستان خود می‌گفت تقلبی اتفاق نیفتاده است!!

دسته: فتنه 88

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای مداخله‌جویانه در امور داخلی ایران، خواستار «آزادی فوری» سران فتنه شد.

دسته: فتنه 88

سوال دانشجو: سران فتنه کی محاکمه می‌شوند. پاسخ محسنی اژه‌ای

دسته: فتنه 88

با لابی گسترده برخی مدیران سیما:

لابی مذکور، پس از نیمه تمام گذاشتن پخش این مستند تبیین گر در ماجرای فتنه ۸۸ بودند در ادامه تلاش‌های خود به دنبال ایجاد فشار بر رییس سازمان صداو سیما برای برکناری اصغر پورمحمدی از شبکه سوم سیما هستند.

دسته: فتنه 88

طی روزهای گذشته پخش فیلمی از جلسه مجلس خبرگان رهبری در 14 خرداد 68 که در آن رهبر عزیز انقلاب و امام المسلمین در یک شکست نفسی تمام سعی می کند بار رهبری را به راحتی قبول نکند و به دوش نکشد، لاشخورهای سیاسی فراری خارج از کشور را برای چند روزی (تا اطلاع مردم از عمق ماجرا) به لجن پراکنی وادار می سازد.

دسته: فتنه 88

اندیشکده صهیونیستی:

اندیشکده صهیونیستی در خاتمه ضمن ابراز تاسف از این‌که ‌کمک‌های اطلاعاتی و نظامی باید در جریان فتنه سال 88 به مخالفان می‌رسید، نوشت: «این کمک‌رسانی باید توسط تحریم‌های شدیدتر و محاصره بنادر و یا مناطق پروازی ایران تقویت شوند.»

دسته: فتنه 88

سیدحسن خمینی در میدان سکوت و بی‌تفاوتی به حوادث اخیر یک یار دیگری نیز داشت؛ حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری که مواضع وی در سال 88 تا حدی موجب خوشحالی طرفداران جنبش سبز شده بود، حاضر نشد در برابر آشوب‌های صورت گرفته ضدانقلاب موضعی در جهت نفی شعارهای ساختار شکن بگیرد.

دسته: فتنه 88

یک محقق مسائل امنیت سایبری در کنفرانسی در آلمان از نقش سازمان جاسوسی انگلیس در فتنه سال ۱۳۸۸ ایران پرده برداشت.

دسته: فتنه 88

طبیعی است کسی که می‌خواهد در جامعه اسلامی و در میان مسلمانان فتنه‌گری کند، نمی‌تواند علنا با معارف اسلامی و ارزش‌های دینی مخالفت کند، والا در همان ابتدا با شکست مواجهه خواهد شد. و یا نمی‌تواند به صورت آشکار انگیزه‌های باطنی خود را برای مردم بازگو نماید.

دسته: فتنه 88

توییتر مقام معظم رهبری درباره دیدار ایشان با میرحسین موسوی توییت زیر را منتشر کرد.

دسته: فتنه 88

بعد از انتخابات 88، دو تن از نامزدهای انتخاباتی با همراهی نظام سلطه دست به اغتشاش زدند و با راه انداختن فتنه به دنبال براندازی نظام بودند. اغتشاشات آنها روزبه‌روز شکل خشن و وحشیانه به خود می‌گرفت تا اینکه در عاشورای سال 88 به دسته‌های عزاداری و خیمه و عزاداران حسینی حمله کردند

دسته: فتنه 88

شریعتمداری با تاكيد بر اينكه مايكل لدين روز 11 ژوئن 2009 مصاحبه‌اي را با نيويورك تايمز دارد، افزود: اين مصاحبه دقيقا يك روز قبل از انتخابات صورت می‌گيرد. وي در آنجا می‌گويد فردا در ايران شاهد يك انتخابات نخواهيم بود بلكه انقلابي با عنوان انقلاب سبز كليد خواهد خورد.

دسته: فتنه 88

 

چرا عده ای از کنار حادثه تاریخ ساز 9 دی با سکوت می گذرند، چرا در رسانه های خود درباره این روز نمی نویسند و به آن نمی پردازند حتی از بزرگداشت آن عصبانی اند و تلاشمی کنند این روز فراموش شود؟! برای پی بردن به ریشه این عصبانیت، چاره ای نیست جز اشاره به یک واقعه تاریخی!

دسته: فتنه 88

وزیر اسبق اطلاعات در آستانه سالروز حماسه ۹ دی، نمونه‌هایی از مسائل پشت پرده‌ فتنه ۸۸ را تشریح کرد.

دسته: فتنه 88

به دلیل عدم نظارت علمی:

سازمان‌های او حامی مالی سازمان های متخاصم و معاند با جمهوری اسلامی ایران هستند. بنیاد راکفلر در زمان فتنه 88 نیز از فتنه گران حمایت می کرد. این بنیاد در پروژه نفوذ نیز تلاش می کند.

دسته: فتنه 88

همین خانم 3 ماه قبل از انتخابات وارد کشور شده و مسئولیت مشاور امور بانوان یکی از کاندیداهای راس فتنه می‌شود، جالب‌تر اینکه این فرد رابطه بسیار نزدیکی با برخی افراد از جمله رئیس دولت اصلاحات داشته است.

دسته: فتنه 88

مرور وقایع سال 88 و اتفاقات پس از آن می‌تواند سبب روشنگری این واقعه شود و دلایل حصر خانگی سران فتنه را نه در پی اعتراض به نتیجه انتخابات بلکه در پی براندازی نظام را نشان می‌دهد.

دسته: فتنه 88

فتنه سال 88 را می‌توان از جبنه‌های مختلف سیاسی٬ اجتماعی٬ فرهنگی مورد بررسی و تحلیل قرار داد ولی آنچه بیش از جنبه‌های دیگر زندگی مردم را به‌طور ملموس و سریع تحت تأثیر قرار داد و باعث شد معیشت مردم دچار اختلال شدید شود٬ خسارت‌های اقتصادی فتنه 88 است.

دسته: فتنه 88

تیزر مستند "زخم تازه" با موضوع ناگفته های عاشورای ٨٨ که طی روزهای آینده همزمان با سالروز حماسه 9 دی اکران می گردد را می بینید:

دسته: فتنه 88