در این جلسه تاج زاد نیز انتقادات تندی نسبت به دولت مطرح می کند و می گوید: "در مورد حصر دولت حساب شده با ما بازی می‌کند و نیروهای امنیتی آنها کاملا وارد یک پروسه امنیتی شده‌اند. اصلا من به آشنا مشکوکم؛ امام صادقی بوده و الان دوباره دارد به لایه‌های امنیتی حاکمیت نزدیک می‌شود برای این که خودش را تبرئه کند و بعد از 4 سال پرونده‌ای نماند و همچنان بتواند در حاکمیت باشد."

دسته: فتنه 88

اولین سوال ما از این شخصی که نام امام دوم ما بر روی اوست و لباس پیامبر ما در تنش و در جایگاه مسئولیت نشسته همین است! که اینکه پیامبر از طرف خدا امیرالمومنین را به جانشینی برمی گزیند کجا با حرف های شما جور در می آید! ، آیا روز غدیر را فراموش کرده اید یا ترجیح می دهید بخاطر چند صباحی که می خواهید در قدرت بمانید و مزه آن را بچشید ، هر چه بگویید و هر کاری بکنید؟

دسته: فتنه 88

 

امروز با گذشت 8 سال از فتنه 88 خوئینی ها به یک باره اقدام به موضع گیری کرده و اصلاح طلبان را از فتنه گران 88 جدا می داند و مدعی شده است که آتش زنندگان خیمه حسینی، یعنی فتنه گران سال ۸۸، داعشی هستند نه اصلاح طلب!

دسته: فتنه 88

گزارش؛

 

اصلاح‌طلبان پس از سال 88 با نزدیک شدن به هاشمی رفسنجانی موفق شده بودند رابطه قطع شده خود با حاکمیت نظام را تا حدودی برقرار کنند و درگذشت هاشمی ضربه بزرگی را به این جریان وارد کرد، در واقع هاشمی که زمانی جریان اصلاحات او را "عالیجناب سرخ پوش" خطاب می‌کرد این اواخر تبدیل به "پدری مهربان" برای اصلاح‌طلبان شده بود که نقش موتور سوخت‌رسان را برای جریان اصلاحات ایفا می‌کرد.

دسته: فتنه 88