محمود صادقی که مدتهاست رویه‌اش اتهام‌سازی علیه مسئولان و شخصیت‌هاست بازهم در توئیتی جدید درباره اغتشاشات اخیر اقدام به اتهام زنی به یکی از نهادها کرده است.

دسته: اخبار فتنه گران

«نادر فتوره‌چی»، نویسنده و مترجم در حوزه‌های فلسفه و جامعه‌شناسی است.

دسته: اخبار فتنه گران

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات اجتماعی از جمله گرانی و بیکاری باید حل شود در غیر اینصورت دشمنان بر این ضعف ما خیمه می‌زنند.

دسته: اخبار فتنه گران

علت فوت ناگهانی آیت الله هاشمی اعلام شد | وزیر بهداشت با اشاره به فوت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان ۱۶ سال قبل آنژیو کرده بودند و ۳ تا پلاک در رگ های ایشان ایجاد شده بود. همچنین آیت الله هاشمی ۲۰ سال دیابت داشتند و اخیرا از انسولین استفاده می کردند که اگر قبل از این پیشگیری می شد مرگ ناگهانی اتفاق نمی افتاد

دسته: هاشمی رفسنجانی

تعدادی از فعالان شبکه‌های اجتماعی یک فایل صوتی منتشر کردند که رد پای امارات متحده عربی را در آشوب‌های اخیر تونس و تحریک مردم به اعتراضات نشان می‌دهد.

دسته: اخبار فتنه گران

سرلشکر حاج قاسم سلیمانی:

سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به آتش زدن پرچم ایران در اغتشاشات اخیر واکنش نشان داد.

دسته: اخبار فتنه گران

ظهور پدیده نادر شاهی در سیاست امروز ایران

*نادر شاه افشار را به نوعی" مظهر توامان حماسه و فاجعه ملی"خوانده اند؛ نادر در قالب سردار ملی بعد از جانفشانی های زیاد ، سرانجام در سال ۱۱۴۲ هجری قمری افغانها را از ایران بیرون کرد/ *اما در طی این شش سال از "سرداری ملی "به "مستبدی تندخو " مبدل گشت؛ وی در یکسال قبل از کشته شدنش به مناسبتی در روز عاشورا در اصفهان کارناوال شادی به راه انداخت !!! / *حماسه آفرینان دوم خرداد ۱۳۷۶ و سوم تیر ۱۳۸۴ ....

دسته: اخبار فتنه گران

مجری شبکه من و تو در یک گاف تاریخی در زمان اغتشاشات دی ماه 96، اظهار کرد که «شهر ایذه خوزستان چند ساعتی‌ آزاد شده! و بعد سپاه از طریق دریا نیرو وارد شهر کرده و شهر را پس گرفته است!»

دسته: اخبار فتنه گران

بیشتر توییت های محمود صادقی مورد استقبال معاندین و حتی رژیم‌صهیونیستی قرار می‌گیرد و بواسطه آن اتهامات بسیاری روانه نظام می‌شود. این تازه‌ترین توییت محمود صادقی است که بار دیگر حساب کاربری وزارت خارجه رژیم اسرائیل به آن واکنش نشان داده است:

دسته: اخبار فتنه گران

شیوه بی‌بی‌سی در پرداختن به مرگ سارو قهرمانی، توسل این رسانه به دروغ‌گویی است. ابتدا مدعی می‌شود که سارو بعد از اغتشاشات اخیر ایران ناپدید شده و سعی می‌کند ارتباطی میان حوادث اخیر و مرگ وی ایجاد کند.

دسته: اخبار فتنه گران

کیهان نوشت: یکی از سران فتنه که نقش مهمی در القای خوش‌بینی به آمریکا و غرب و کشاندن دولت به ورطه ناکارآمدی و بی‌عملی داشت، اکنون از پذیرش مسئولیت عملکرد دولت شانه خالی می‌کند و نارضایتی مردم را به حاکمیت نسبت می‌دهد.

دسته: اخبار فتنه گران

د

وکیل مدافع حمید بقایی معاون اجرایی رییس جمهور پیشین می‌گوید موکلش در تمام اتهامات مطرح شده در کیفرخواست صادره از سوی دادستانی، محکوم و دادگاه در هر عنوان اتهامی، اشد مجازات را در نظر گرفته است.

دسته: اخبار فتنه گران

درحالی که مجری ضد انقلاب از داخل خاک آمریکا مردم ایران را به قتل و اقدامات تروریستی تهدید می‌کند، وزارت خارجه هیچ زحمتی برای مقابله حقوقی و دیپلماتیک با کشورهای غربی و آمریکا از خود نشان نمی‌دهد.

دسته: اخبار فتنه گران

نقوی حسینی افزود: در این بررسی گزارش مفصلی از بهره برداری کشورهای معاند در رأس آنها آمریکا، منافقین، سلطنت طلب‌ها و سایر گروه‌های ضد انقلاب از فضای مجازی برای ایجاد بحران و اغتشاش در کشور ارائه شد.

دسته: اخبار فتنه گران

بهزاد نبودی مطرح کرد

بعد از دوم خرداد برخوردهایی که در حق آقای هاشمی جفا می‌دانستم را اصلا قبول نداشتم و هیچ‌وقت همراه و همسو با آن برخوردها نبودم و از وقتی هم که از سال ٧٨ آمدم و مسئولیت جمع‌کردن مدیران مسئول روزنامه‌های اصلاح‌طلب را برعهده گرفتم، با تمام قوا تلاش کردم که دیگر نگذارم حتی یک کلمه از آن جور مطالب علیه آقای هاشمی در روزنامه‌ها طرح شود

دسته: هاشمی رفسنجانی

چهار زن که در حوادث اخیر اصفهان مرتکب اقدامات غیرقانونی شده بودند، توسط دستگاه امنیتی شناسایی و دستگیر شدند.

دسته: اخبار فتنه گران

عاملان قتل دلخراش پسر جوان مهابادی بزودی در دادگاه کیفری یک مهاباد پای میز محاکمه می‌روند.

دسته: اخبار فتنه گران

مشکلات اقتصادی باز هم در حاشیه:

نمایندگان مجلس و بخصوص اعضای فراکسیون امید به جای رسیدگی به مشکلات مردم و نظارت بر دولت به فکر آزادی آشوبگران و رسیدگی به حال و روز بازداشتی‌ها افتاده اند، عمکرد ضعیف فراکسیون امید در انجام وظایف اصلی نمایندگی تا بدان جا پیش رفته است که حتی خود مدعیان اصلاحات نیز از آن دل خوشی نداشته و گلایه‌های خود را همه‌روزه در روزنامه‌ها و سایت‌های خبری بازنشر می‌کنند.

دسته: اخبار فتنه گران

تجمعات اخیر در تهران و چند شهر دیگر پژواک دستوراتی است که «سعید حجاریان» و دوستان او طی ۵ سال گذشته صادر کرده‌اند.

دسته: اخبار فتنه گران

*هیچ شخص صادقی (مجاهدین خلق) را جدی نمی‌گیرد. این ایده که گروهک منافقین "اپوزیسیون ایرانی" هستند، تخیل رسانه‌های غربی است/ *تنها رسانه بزرگ که وانمود می‌کند منافقین در ایران مشروعیت دارند، گروه مرداک است/ *منافقین به دلیل همکاری با اطلاعات اسرائیل و جنگیدن در کنار صدام حسین، به طور گسترده منفور هستند

دسته: اخبار فتنه گران

صبح امروز صورت گرفت:

اصلاحات با وارونه جلوه دادن این سخنان تلاش کرد تا بگوید آیت الله صدیقی مردم را «آشغال » خطاب کرده است. صبح امروز حسن روحانی دقیقا بعد از توضیحات دفتر آیت الله صدیقی باز هم مدعی شد عده ای با بی ادبی به مردم می گویند آشغال!

دسته: اخبار فتنه گران

مسئوليت رفع انسداد آن مستقيما با آقاي روحاني و جواد آذري جهرمي است.

دسته: اخبار فتنه گران

مطابق سنتی قابل انتظار نزد حواریون مرحوم هاشمی رفسنجانی مراسم سالگرد فقدان ایشان در تهران مبدل به تمجیدیه ای در حد قدسی کردن آن مرحوم شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

به نظر می‌رسد شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفته است که خانواده هاشمی رفسنجانی سخنگوی این شورا درباره پرونده فوت پدر باشند و از طرف این نهاد امنیتی، ابهامات جدیدی را به جامعه منتقل کنند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

طی روزهای گذشته پخش فیلمی از جلسه مجلس خبرگان رهبری در 14 خرداد 68 که در آن رهبر عزیز انقلاب و امام المسلمین در یک شکست نفسی تمام سعی می کند بار رهبری را به راحتی قبول نکند و به دوش نکشد، لاشخورهای سیاسی فراری خارج از کشور را برای چند روزی (تا اطلاع مردم از عمق ماجرا) به لجن پراکنی وادار می سازد.

دسته: فتنه 88

وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی بار دیگر ضمن تکرار ادعاهای اثبات‌نشده از عاملان اغتشاش‌های اخیر در برخی شهرهای ایران حمایت کرد

وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی بار دیگر ضمن تکرار ادعاهای اثبات‌نشده از عاملان اغتشاش‌های اخیر در برخی شهرهای ایران حمایت کرد.

دسته: اخبار فتنه گران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جزئیات جدیدی از پرونده جیسون رضائیان را تشریح کرد و گفت: این جاسوس که آزاد شده یک روز قبل از اغتشاشات اخیر یعنی در هفتم دی ماه گفته بزودی شاهد شورش در ایران خواهیم بود

دسته: اخبار فتنه گران

دروغ های کانال تروریستی آمدنیوز که این روزها با نام «صدای مردم» فعالیت می کند، تمامی ندارد. در تازه ترین اقدام، این کانال شهردار ایذه را یک کارگر شهردار معرفی کرده است!

دسته: اخبار فتنه گران

نکته اصلی مصاحبه لیدر ری استارت با رسانه سعودی، اعتراف محمد حسینی درباره ارتباطش با دولت سعودی بود که با تیتر "ری استارت: با ادامه کمک های عربستان، سرنگونی رژیم ایران بسیار نزدیک است" روی خروجی وبسایت العربیه قرار گرفت.

دسته: اخبار فتنه گران

فاطمه هاشمی جزئیات تازه‌ای را از موضوع وجود مواد رادیواکتیو در بدن مرحوم هاشمی رفسنجانی اعلام کرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی