پایگاه عدالت خواهان"هنر خاتمی تحریک آدمهای تندرو و اهل درگیری علیه نظام و عقب ایستادن و چانه زدن (پرزنت کردن خودش) بوده، نه تنها در دوره ریاستش که بعدتر در انتخابات ۸۸ هم همین سیاست را دنبال کرد. به نظر می‌رسد او با یک طراحی درست موسوی یکدنده و عصبی را جلو انداخت و خودش عقب ایستاد تا شاید ماهی قدرت را صید کند.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"*در این کشور دستگاه فیلم ویدیو ممنوع شد، چه کسی ممنوع کرد؟ آقا ممنوع کرد؟ امام ممنوع کرد؟ حوزه علمیه ممنوع کرد؟ «...» من آمدم در جلسۀ معاونین این را مطرح کردم که چرا ما این کار را می­‌کنیم؟ آقای تاج­زاده روبروی من بود گفت "آقا رفته فرنگ متجدد شده"! و یکسری آقایان ما را هو کردند که چنین سخنی را گفتیم. بعد آقای خاتمی گفت "پس مواد مخدر را هم آزاد کنیم!" / * سانسور مطبوعات از کجا شروع شد؟ کجا ممیزی کتاب شروع شد؟ چه کسی این کارها را کرد؟ همین آقایان که الان روشنفکر شدند«...»

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

ناگفته‌های شنیدنی معاون خاتمی:

پایگاه عدالت خواهان"  من آمدم در جلسۀ معاونین این را مطرح کردم که چرا ما این کار را می­‌کنیم؟ آقای تاج­زاده روبروی من بود گفت "آقا رفته فرنگ متجدد شده"! و یکسری آقایان ما را هو کردند که چنین سخنی را گفتیم.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"در زمانی که دولت احمدی نژاد در سال 87 ، بدون حضور و نفوذ جریان انحرافی خبیث، در خدمت به کشور و ملت در خط مقدم بود و مردم در سفرهای استانی رضایت خود را از رئیس جمهور و دولت وقت در استقبالهای بی نظریشان به رخ فتنه گران داخلی و دشمنان خارجی کشیده بودند، اما در محفلی مخفی، گروهی اندک برای زمین گیر نمودن دولت احمدی نژاد، سقیفه ای به ریاست مرحوم هاشمی رفسنجانی و با مدیریت اجرائی علی لاریجانی تشکیل داده تا در زمان مقتضی، طرح "دولت وحدت ملی یا ائتلاف برای حذف احمدی‌نژاد و تصاحب قدرت" را کلید بزنند!

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"حال سؤال اینجاست که چگونه مسئولین روزنامه همشهری به خود اجازه می‌دهند که پول بیت‌المال و بودجه ملت را هزینه تبلیغ فردی بکنند که نه تنها با این ملت دشمنی ورزیده که حتی به معتقدات و باورها و مقدسات آنها نیز توهین می‌کند؟!

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهانماجرا وقتی مشکوک‌تر می‌شود که سازمان منافقین هم که به قول مسعود رجوی سرکرده این سازمان تنها در فاصله یک سال بین ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۱، ۱۲ هزار نفر از مردم و مسئولان ایران را ترور کرده است، به‌سرعت فراخوان داد و نوشت: از هموطنانمان در کازرون و شهرهای مجاور می‌خواهیم به کمک دستگیرشدگان بشتابند.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهانماجرای انداختن برجام به گردن رهبری نظام پس از شکست آن! مقوله‌ای است که از پیش از انعقاد برجام مورد پیش‌بینی تحلیلگران قرار گرفته بود.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهاندر حالی که معاون‌اول رئیس‌جمهور و استاندار فارس صراحتاً گفته‌اند دولت هیچ برنامه‌ای برای تقسیمات کشوری در کازرون ندارد و مردم نیز قریب به یک ماه است به تجمعات خود پایان داده‌اند، ناگهان شب گذشته مقر پلیس در کازرون به آتش کشیده شد.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهاندولت در نظر دارد که تا پایان شهریور ماه سال جاری چهار لایحه که مربوط به «پول شویی» و «تامین مالی تروریسم» را در مجلس به تصویب برساند؛ لوایحی که از نظر دولت گامی برای بهبود سرمایه گذاری خارجی است.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"به این ترتیب به نظر می‌رسد، عوامل اصلی اغتشاشات یاد شده مانند تیم‌های تروریستی منافقین و داعش که به مراکز نظامی و انتظامی یورش برده و مردم بیگناه را به گلوله بسته و اموال ملت را به آتش کشیدند و بیش از یک هفته کشور را دستخوش بلوا واغتشاش کرده بودند، برای جایزه گرفتن محق‌تر و اولی‌تر از عکاس عملیات فوق باشند!

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهانمیزان نفرت این فرد نه تنها از جمهوری اسلامی، که از «هویت ایرانی» آن اندازه بالاست، که ولعی عجیب برای پیوند با همه دشمنان ایران دارد.

دسته: اخبار فتنه گران

اصلاح طلبان تکلیف خودشان را روشن کنند

پایگاه عدالت خواهان"*نوشته قوچانی در حالی است که وی پیش از این در کتاب‌هایی، عنوان مافیایی «پدرخوانده» را به هاشمی داده بود و در دوره موسوم به اصلاحات با قطار شبه روشنفکرانی که هاشمی را عالیجناب سرخپوش قتل‌های زنجیره‌ای وانمود می‌کردند، همراهی کرده بود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهاندستگیری محم حبیبی در تجمع چند روز گذشته معلمان نشان میدهد که عوامل ضد انقلاب از هر فرصتی برای ضربه زدن و بد نام کردن جمهوری اسلامی در پوشش تجمعات صنفی ابایی نداشته و با خطوط رسانه ای طراحی شده سعی در وارونه جلوه دادن این نوع تجمعات میشوند.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

به دلیل نادیده گرفتن جنایات اسرائیل:

 

پایگاه عدالت خواهان"زیباکلام در توئیتی با نادیده گرفتن همه جنایات اسرائیل در حق مردم مظلوم فلسطین، ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، تلاش برای ضربه زدن به منافع کشورمان در منطقه و به شهادت رساندن مدافعین حرم در سوریه و هزاران جنایت دیگر که شمارش آن در حوصله این نوشتار نیست مدعی شده بود.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهانالبته دراین باره شواهد و قرائن تاریخی متعددی نیز وجود دارد. نگاهی به سخنان رهبر انقلاب در همه این سالها پیرامون رابطه با امریکا و همزمان مروری بر مواضع هاشمی رفسنجانی از سال 68 به بعد این ادعا را به خوبی تایید می کند اما روایت حسین موسویان سفیر اسبق ایران در آلمان و سخنگوی تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در دولت اصلاحات از این دو نگاه نیز جالب توجه است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهانپوریانی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده اغتشاشات دی ماه ۹۶ گفت: تاکنون ۲۴ پرونده منتهی به صدور حکم گردیده و برای برخی پرونده‌های مذکورحکم برائت صادر گردیده است.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"امیرالمؤمنین(ع) فرمود: ابوموسی اشعری نه! ولی مردم داد زدند و گفتند که «نه؛ ایشان باید باشد!» لذا علی(ع) فرمود: باشد، خودتان ببینید. همان انتخاب ابوموسی اشعری یکی از دلایلی شد که جنگ نهروان پیش آمد.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

به بهانه مراسم عمامه گذاری نتیجه امام خمینی (ره) در جماران؛

پایگاه عدالت خواهان"در روزهای قبل خبری شنیدیم مبنی بر اینکه "سید احمد مصطفوی فرزند سید حسن مصطفوی" طی یک مراسم خانگی در جماران ملبس به لباس مقدس و معزز روحانیت شدند. با انتشار این خبر فضای رسانه ای اکنده از نظرات مختلف کاربران و خوانندگان شد یکی در موافقت و ثنا و تبریک گویی و یکی در مخالفت و انتساب آن به نوعی سیاسی کاری.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"با توجه به اين‌كه مشكل خانم رهنورد حل شده و از حصر بيرون آمده‌اند، رفت‌وآمد ايشان عادي شده و مي‌توانند بروند و بيايند. بر همين اساس به نظر من رفع حصر رو به بهبود است و حاج‌آقا هم سرحال بودند و دغدغه‌هايي را كه هميشه داشتند مطرح كردند. به نظر من آقاي كروبي همان فرد دهه ٦٠، ٧٠ و ٨٠ هستند.

دسته: میرحسین موسوی