پایگاه عدالت خواهاندر بخشی از خاطرات خودنوشت مرحوم هاشمی رفسنجانی در سال 1370 یعنی دوران ریاست وی بر دولت پنجم، آمده است:

دسته: هاشمی رفسنجانی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سخنگوی هیات رئیسه مجلس معتقد است که نامه مهدی کروبی، حتما بخشی از آن ناشی از انتقال بیانات آقای ذوالنور است. به گفته او متن آن نامه نشان می‌داد که ایشان تحریک شده است. موضوع رفع حصر داشت به خوبی پیش می‌رفت که پس از آن ملاقات همه چیز به هم ریختپ

دسته: مهدی کروبی

بهار احمدی‌نژاد و یارانش زمستان شد

پایگاه عدالت خواهان"احمدی نژاد در سال‌های اوج موفقیتش هویت سیاسی اش را در تقابل با آیت الله هاشمی و طیف نزدیک به او تعریف کرده بود. حالا باید در هویت خود تجدید نظر می‌کرد و یا آن را با شرایط تازه وفق می‌داد. در همین راستا او به دنبال یافتن حریف و رقیب در فضای سیاسی بود تا دوگانه‌ای یا دوگانه‌های جدید را شکل دهد.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"به یاد برخی دوستان بیاوریم که فاصله احمدی نژاد امروز با آن احمدی نژاد چقدر زیاد شده است؛ یکی تا دیروز مورد لعن و بغض دشمنان اسلام و انقلاب و مردم ایران بود و دیگری سوگمندانه امروز به مایه امید آنها تبدیل شده است.

دسته: اخبار فتنه گران

به واقع آمریکا به این جریان امید بسته تا بتواند با کمک آنها دوران جدیدی از فشار را دوباره آغاز و کشور را به موافقان سازش و امتیازدهی بیشتر و مخالف آن دو پاره کند. جریانی که مهم‌ترین سرمایه‌های ترامپ در ایرانند و دوباره تلاش خواهند کرد که تسلیم را تئوریزه کنند.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

با حمایت از گروهک تروریستی منافقین:

پایگاه عدالت خواهانوی همچنین با خیال‌پردازی هر چه تمام در سخنرانی خود در این نشست که با حمایت گروهک تروریستی منافقین به مناسبت نوروز برگزار شده بود، گفت: اگر دولت و کنگره، دموکرات و جمهوری‌خواه، لیبرال و محافظه‌کار، همه با هم متحد شویم، نوروز آینده پایان جمهوری اسلامی ایران را جشن می‌گیریم؟!

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"ما باید برای شما خدمت کنیم. خودمان نباید استفاده کنیم. نه استفاده عنوانی. خاک بر سر من که بخواهم استفاده عنوانی از شما بکنم! خاک بر سر من که بخواهم خون شما ریخته بشود و من استفاده‌اش را ببرم!

دسته: اخبار فتنه گران

اگرچه شواهد حاکی از رابطه نزدیک میان پریوش و مشایی دارد اما اسناد حکایت از رابطه عمیق میان این خانم با سران ساواک دارد؛ افرادی که به گفته سطوتی، قاتلین همسرش هستند.

پایگاه عدالت خواهاناگرچه شواهد حاکی از رابطه نزدیک میان پریوش و مشایی دارد اما اسناد حکایت از رابطه عمیق میان این خانم با سران ساواک دارد؛ افرادی که به گفته سطوتی، قاتلین همسرش هستند.

دسته: اخبار فتنه گران

 

پایگاه عدالت خواهانخبرگزاری میزان نوشت: بخشی از مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس با سندسازی‌های صوری منتشر شد که در این فیلم مشاهده می کنید

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهانسرپرست وزارت کشور در دولت احمدی‌نژاد گفت: اگر آقای احمدی‌نژاد به مسیری که در پیش گرفته ادامه دهد، جزء ریزش‌های انقلاب خواهد بود و به نظر من اگر وی توبه کند و به دامان نظام و انقلاب بازگردد، مردم بزرگوار ایران زمینه را برای جبران مشکلاتی که وی به وجود آورده، فراهم خواهند کرد..

دسته: اخبار فتنه گران

 

پایگاه عدالت خواهان"این آقازاده جوان جز اینکه نوه مرحوم حاج احمد خمینی است، چه فضل و برتری نسبت به سایر هم‌نسلانش دارد؟ نابغه هوشی است؟ اعجوبه حوزوی است؟ دانشمند علمی است؟ جز انتساب به امام راحل عظیم‌الشأن چه ویژگی دیگری دارد؟ نمی‌شود «خمینی» بود و «معمولی» زندگی کرد؟

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"روزنامه ابتکار در یادداشتی تأمل برانگیز برنامه موشکی ایران را تهدیدی برای اروپا دانست!

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

 

پایگاه عدالت خواهان"براساس اطلاعات موجود با نظر قاضی دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت سید حسین شیرازی فرزند سید صادق شیرازی از زندان آزاد شد.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"تصاویری از اسفندیار رحیم مشایی به دست آمده که حکایت از ارتباط نزدیک وی با پریوش سطوتی دارد.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"ساخت و تدوین فیلم سینمایی «یوم‌العذاب» از سوی «یاسرالحبیب» روحانی‌نمای لندن‌نشین و داماد «سیدمجتبی شیرازی» رو به پایان بوده و گفته می‌شود که آماده اکران عمومی شده است.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"پس از درگذشت آیت‌الله حاج سید میرزا مهدی شیرازی، فرزندش آیت‌الله سید محمد شیرازی ــ که در سنین جوانی بود ــ مدعی اجتهاد و مرجعیت گشت و موفق شد که برخی مریدان پدر را به سوی خویش جذب نماید. اجتهاد وی از سوی مراجع نامدار نجف و کربلا مورد تخطئه قرار گرفت، با این همه وی با اتکاء به برخی پیروان خویش، به فعالیتهای خود در عراق، کویت و ایران تداوم بخشید.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"یک مرور ساده نشان می دهد که سابقه مشایی پر است از اظهارات شاذ علیه مقدسات، خیال بافی های رندانه، حضور در مجالس حاشیه دار و اقدامات پرهزینه برای نظام که به دست وی انجام شده است. هرچند در آن زمان مورد انتقاد بسیاری از شخصیت ها و رسانه ها قرار می گرفت ولی پرونده اتهامات مالی و سیاسی موضوعی نیست که انتظار آن باشد که دستگاه های قضایی و نظارتی از کنار آن به راحتی عبور کنند.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"وکیل مدافع اسفندیار رحیم‌مشایی گفت: موکلم احتمالا به دلیل اقدام اخیر در خصوص آتش زدن حکم آقای بقایی دستگیر شده است.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"این روزها اصلاح‌طلبان پرچم گفت‌وگوی ملی را در هرکوچه و برزن به اهتزار درآورده‌اند ولی معلوم نیست با «کی» در مورد «چی» می‌خواهند گفت‌وگو کنند.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"دادستانی تهران متن حکم محکومیت حمید بقایی را منتشر کرد.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"انگلیس از عوامل خود غیر از مخالفت با اسلام، مخالفت با اسلامگرایی و به‌رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی چه انتظار دیگری دارد؟! همه آنچه را که انگلیس می‌خواهد، این جماعت بی‌کم و کاست انجام داده‌اند، بنابراین کم‌شعورترین آدم‌ها هم باور نمی‌کنند که این جماعت عامل انگلیس نباشند... این حرکتشان هم ادامه همان کاسه‌لیسی انگلیس است.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"همه آنچه را که انگلیس می‌خواهد، این جماعت بی‌کم و کاست انجام داده‌اند، بنابراین کم‌شعورترین آدم‌ها هم باور نمی‌کنند که این جماعت عامل انگلیس نباشند.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"هرچند اصلاح طلبان تندرو در دشمنی با نظام و حاکمیت از اپوزیسیون خارج نشین نیز جلوتر حرکت می کنند ولی کشیدن پای رهبری نظام به موضوع استعفای شهردار تهران تعجب برانگیز است. شهرداری که برخلاف اظهارات گذشته خود حتی نتوانست 7 ماه در شهرداری تهران دوام بیاورد و در نهایت نیز بیماری جدیدش را بهانه استفعا قرار داده است.

دسته: فتنه 88

پایگاه عدالت خواهان"حضور مشایی در مقابل سفارت انگلیس و آتش زدن حکم بقایی شاید از نظر باور اجتماعی ارزشی نداشته باشد اما چند نکته را عرض می‌کنم؛

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی‌ها برای این استیضاح در جلسه اعضای فراکسیون‌های امید و مستقلان با سید محمد خاتمی مطرح و افرادی مأمور پیگیری این استیضاح‌ها شده بود.

دسته: فتنه 88

پایگاه عدالت خواهان"دادستان تهران در گزارشی بخش‌هایی از حکم صادر شده برای حمید بقایی را منتشر کرد.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"دادستان تهران از اختلاس چندین میلیاردی و تصرف اموال دولتی توسط حمید بقایی خبر داد.

دسته: اخبار فتنه گران

پایگاه عدالت خواهان"علیرضا زاکانی در توئیتر خود نوشت: انحرافی هایی که با شعارهای انقلابی و ژست عدالت طلبی بر قدرت نشستند و با جهالت سرمایه های ملت را بر باد داده و چه بر چهره نائب امام زمان زدند، امروز که بواسطه دله دزدی اطرافیان خویش در پنجه عدالت گرفتار شده اند با بیانیه نویسی سخیف، خود را دادخواه مظلومان معرفی می کنند!

دسته: اخبار فتنه گران