رفتار اصلاح طلبان در 88 بدیهی ترین اصول دموکراسی را هم نقض کرده و میرفت تا در صورت موفقیت، فرهنگ سیاسی بدوی و قبیله ای را جایگزین موازین قانونی و اسلوب دموکراسی در ایران نماید. از این جهت می توان مدعی شد آنچه که باعث عقب گرد حقوق شهروندی و دموکراسی نه به صد سال قبل که به چندین قرن قبل از آن شده، نوع فعالیت های خاتمی و اصلاح طلبان در سال 88 است و نه عضویت و یا عدم عضویت یک زرتشتی در شورای شهر.

دسته: سیدمحمد خاتمی

دستگیری چند متهم که در بستر فضای مجازی دست به ‌اشاعه منکرات زده بودند و پخش سخنان آنان در صدا و سیما که می‌توانست حسابشده‌تر باشد، زمینه‌ساز یک جنجال رسانه‌ای از سوی کسانی شده است که تا دیروز تروریست‌های اقتصادی را برند اقتصاد ایران می‌خواندند و برای آنها ‌اشک می‌ریختند!

دسته: اخبار فتنه گران

روزانه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر پزشکان بقایی را تحت کنترل دارند و علائم حیاتی او را کنترل می کنند.

دسته: اخبار فتنه گران

مرتضی طلایی فرمانده وقت نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت که روحانی و سایر مسئولان آن زمان مصوب کردند پلیس وارد کوی دانشگاه شود اما ما ورود نکردیم و روحانی از یک مصوبه محرمانه استفاده سیاسی کرد.

دسته: اخبار فتنه گران

سرشبکه‌های اصلی رسانه‌های معاند خارجی طی عملیات‌های مختلف توسط پاسداران گمنام اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان دستگیر شدند، آنها از ارتباطاتشان با سرویس‌های بیگانه می‌گویند.

 

دسته: اخبار فتنه گران

سرشبکه‌های رسانه‌های معاند خارجی توسط پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه در سیستان وبلوچستان دستگیر شدند.

دسته: اخبار فتنه گران

واکاوی و جریان شناسی غائله 18 تیر به منظور شناخت خط فتنه در فضای امروز کشوراولویت و ضرورتی انکارناپذیر است.

دسته: اخبار فتنه گران

نیروهای اسلام گوری را در قبرستان سنندج کشف کردند که جنازۀ چندین پاسدار و ارتشی در آن بود. ضدانقلاب برخی از آن‌ها را زنده‌به‌گور کرده بودند.

دسته: اخبار فتنه گران

«من سکوت نکردم و مواضع خود را گفتم. همه تلاش ما این بود که در وقایع 18تیر به مردم بگوییم اینها که در خیابان اتوبوس آتش می‌زنند و چادر زن‌چادری را از سرش می‌کشند یا به مغازه‌ها حمله می‌کنند، دانشجو نیستند. چراکه عده‌ای از حرکت و انتقادات دانشجویی سوءاستفاده کردند.» این‌ها خاطرات حسن روحانی است از‌نقش‌آفرینی‌اش در حل غائله 18تیر. او خود اعتقاد داشت «اینکه ما در یک اتاقی بنشینیم و درباره مسائل نظر دهیم، کار دقیقی نیست.» بنابراین به میدان آمد و رودررو با مردم و دانشجویان از پشت پرده این غائله سخن گفت.

دسته: اخبار فتنه گران

یاران فتنه‌گر در حصر، درباره فسادها، رانت‌ها و قدرتی‌طلبی‌های یکدیگر دست به افشاگری زدند و نشان دادند که اصلاح‌طلبان با فساد هم‌آغوش هستند.

دسته: اخبار فتنه گران

دو ایرانی بازداشت‌شده توسط بلژیک، از اعضای منافقین بوده‌اند و با سران این سازمان نیز عکس گرفته‌اند.

دسته: اخبار فتنه گران

صفاءالدین تبرائیان گفت: بعد از اینکه مهدی ابریشمچی همسرش (مریم عضدانلو) را در اختیار مسعود رجوی قرار می‌دهد به «ایثارگر بزرگ» ملقب می‌شود و از این ازدواج به نام «انفجار رهایی» یاد می‌‌کنند.

 

دسته: اخبار فتنه گران

در مجموع خیابان های شهرها، عناصر مسلح در مرزها، فتنه گران بعنوان سربازان برانداز، ایجاد یاس ونا امیدی در مردم با بزرگنمایی مشکلات و ناتوانی مدیران در حل آنها، بکارگیری شبکه ایی از رسانه های مجازی و مکتوب از یک سو و فناوریهای روز در امر پیام رسانی بین مردم از سوی دیگر، ترس زدایی و فبح شکنی حمل و بکارگیری سلاح های سرد و گرم و تلاش برای کشته سازی در حوادث مختلف کشور و...همه و همه مهرهای پازلی هستند که طره "هاریسون" آمریکایی از این طریق قصد تغییر رفتار در مرحله اول و براندازی و تغییر نظام سیاسی ایران در مرحله نهایی را پیگیری می کند
 

دسته: اخبار فتنه گران

گاردین مي نويسد: نیمی از شرکت کنندگان در همایش (گروهک تروریستی منافقین) در پاریس، اتباع مهاجر اروپاي شرقي بودند که با وعده سفر گردشگری ارزان قیمت در آن تجمع شرکت کرده بودند

دسته: اخبار فتنه گران

نتیجه ادامه مماشات با جرائم بازیگران در فضای مجازی:

چندی پیش یکی از خوانندگان ضد انقلاب خارج کشور با ذکر روز و ساعت دعوت به اغتشاش و آشوب در شهر کرد و پس از آنکه هیچ کسی در محل قرار حاضر نشد، مطلب خود را در شبکه‌های اجتماعی حذف کرد.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

اصلاحات هیچ‌گاه تعریفی از اصول و خط‌مشی خود ارایه نمی کند، تا با این ابهام‌سازی همیشگی، هم بتواند خود را میراث‌دار واقعی «خط امام» جلوه دهد و هم برای «روز مبادا» با اپوزیسیون نظام مرزبندی نداشته باشد.

دسته: اخبار فتنه و فتنه گران

فیلم ویدئویی  دلخراش از زنده به گور کردن کودکان کُرد توسط منافقین که برای نخستین بار منتشر شده است را مشاهده می کنید.

دسته: اخبار فتنه گران

با فاش شدن هویت مقتول حادثه خیابان هندریک در المیره هلند، این سوال مطرح شده که چرا دولت این کشور به محمدرضا کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی پناهندگی داده و به مدت 30 سال این تروریست منافق را با هویت جعلی تحت پوشش قرار داده است؟

دسته: اخبار فتنه گران

تجمع شب گذشته مردم خرمشهر به حاشیه کشیده شد و حضور عده‌ای اغتشاشگر سبب به انحراف کشیده شدن اعتراضات مردم شد.

دسته: اخبار فتنه گران

نشست سالیانه منافقین به سرکردگی مریم رجوی در حالی در پاریس برگزار شد که آمریکایی ها نقش پر رنگی در آن داشتند و نشان می دهد سردمداران کاخ سفید همچنان حامی این گروهک تروریستی هستند.

دسته: اخبار فتنه گران

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: 129 نفر در تجمع غیرقانونی اخیر کاسبان در بازار تهران و مقابل مجلس دستگیر شدند که این افراد از گروه معاندین بودند.

دسته: اخبار فتنه گران