هرچند که نگارنده دل خوشی از این دو فرد مغفول نامبرده ندارد اما به اطرافیان و بزرگان سبز توصیه می کند از کهولت سن این افراد استفاده نکنند و دستورات غربی را به ایشان دیکته نکنند چرا که اعتصاب غذا و مرگ سران فتنه خللی در روند جمهوری اسلامی ایجاد نخواهد کرد

دسته: مهدی کروبی

آقای خاتمی و مطهری و باقی دوستان شان، به این موضوع فکر کنند که چطور می شود به مردم تضمین دهند که با رفع حصر و برگزاری دادگاه، امنیت کشور بهم نریزد.

دسته: سیدمحمد خاتمی

سید حسن خمینی گفت: نسبت به وضعیت یکی از تاثیرگذاران عرصه انقلاب برادر و سرور معظم خودمان جناب کروبی ابرار نگرانی می‌کنم و از خدا می‌خواهم سلامت و صحت ایشان را به ما مژده بدهند که البته امیدهایی هم برای این مساله (رفع حصر) وجود دارد که ان‌شاالله تلاش‌ها در این زمینه به نتیجه برسد.

دسته: مهدی کروبی

کروبی اعتصاب غذا ,علت اعتصاب غذا کروبی ,چرا کروبی اعتصاب غذا کرد ,دلیل اعتصاب کروبی ,مهدی کروبی ,اعتصاب غذا ,مهدی کروبی اعتصاب غذا ,حصر ,رفع حصر # سلامتی مهدی کروبی ,مهدی کروبی امنیتی ,مهدی کروبی دادگاه ,اعتصاب خشک ,حجت الاسلام کروبی

اعتصاب غذای کروبی | مهناز افشار بازیگر زن سینمای ایران، با اشاره به اعتصاب غذای کروبی، از رئیس جمهور درخواست کرد که «بخواهید، بتوانید و بشود!»

دسته: مهدی کروبی

این افراد آنقدر با عجله و شتاب زده در حال هیاهو هستند که گویی می خواهند از تمام پروژه های عقب افتاده این سال ها در فرصت اعتصاب غذایی کروبی استفاده کرده و حداقل کمی به اجرا نزدیک تر کنند.

دسته: مهدی کروبی

باقری کنی با اشاره به جانفشانی شهدای مدافع حرم گفت: یک سنگ قبر نشان دهید از انهایی که سال ٨٨ فریاد زدند جانم فدای ایران.

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

افراطیون مجلس ششم ضمن زمینه‌چینی برای رای ندادن به برخی وزرای پیشنهادی ناهمسو می‌گویند رای نیاوردن چند وزیر، بحران‌زا و تضعیف دولت نیست.

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

اصلاح‌طلبان در یک تظاهر گفتمانی ابراز می‌کنند که از ابتدا دلسوز مستضعفین بوده‌اند و خود را نسبت به ماجرای «ژن خوب»، «واردات باتوم برای کتک زدن مردم» و «زعفرانیه‌نشینی» بی‌تفاوت نشان می‌دهند. چرا؟!

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

رویکرد دوگانه آمریکا در حمایت از تروریسم و گروهکهای تکفیری این روزها در مناطق مختلف جهان ادامه دارد که ارمغان آن هم جنگ، خون ریزی و کشتار مردم بیگناه در مناطق مختلف جهان و بالاخص منطقه خودمان می باشد.

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

یکی نیست به روح الله زم بگوید تو که در ترکیه نشسته ای و نان مزدوری برای موساد اسرائیل را در خون مظلومان می زنی و می خوری،چه می فهمی قتل عام مردان و آوارگی و تجاوز به زنان چیست؟

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

چه توقع بی جایی، از یک بی غیرت وطن فروش! استاد حکمت و اخلاق آیت‌الله جوادی آملی درباره بی شرافتی و بی غیرتی دقیق گفت؛ "بیگانه را در حریم خود راه دادن با غیرت سازگار نیست... کسانی که راه نفوذ بیگانگان را می‌گشایند، از غیرت برخوردار نبوده و دیوث هستند"

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

در حالیکه محسن حججی قهرمان واقعی و ماندگار آحاد مردم ایران شده است؛ روزنامه‌های زنجیره‌ای مدعی آزادی و اصلاحات، این شهید مظلوم را سانسور کردند.

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

فائزه هاشمی گفت شورای شهر جدید می‌تواند مدفن اصلاحات باشد. وی در مصاحبه با روزنامه قانون و در پاسخ این سوال که «برخی مدعی هستند اگر محسن هاشمی در لیست امید نبود، رای نمی‌آورد، این ادعا را قبول دارید؟» گفت: دامن زدن به این اظهارات را به صلاح نمی‌دانم. ما لیست مشترک ارائه دادیم و کنار هم ایستاده‌ایم و این بسیار مهم است که با تدبیر، این مرحله را پشت سر بگذاریم. به نظر، باید ایرادها را بزرگان اصلاحات حل کنند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

یک فعال سیاسی تاکید کرد که بعد از رحلت آیت‌الله هاشمی تمامی افرادی که سمت‌هایی مرتبط با ایشان داشتند نباید از آن عناوین استفاده کنند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پرسش این است که تبعیت یعنی چه و حدود و ثغور آن کدام است؟ بازی با الفاظ که مشکلی را حل نمی‎کند. مثلا اگر آقای احمدی‎نژاد به آقای مشایی بگویند در انتخابات کاندیدا نشو و به صلاح تو نیست اما برود کاندیدا شود، تبعیت کرده است؟! اگر کاندیدا نشود، عقلش را تعطیل کرده و ولایت‎بسنده است؟...

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

یکی از فرزندان آیت الله هاشمی به روحانی تاخته که چرا یادی از پدرش در مراسم تنفیذ و تحلیف نکرده است و از این موضوع بشدت ناراحتند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

اصلاح طلبان و رسانه هایشان و روحانی و دولتیان تا 29 اردیبهشت روح هاشمی را در جامعه تاباندند تا رای بیشتری را جذب نمایند و خانواده هاشمی نه تنها اعتراضی به عملیات سیاسی با روح پدر نکردند که همراه بودند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

فرزند ارشد مرحو هاشمی می‌گوید: «آقای روحانی نمی‌تواند جا پای آقای هاشمی بگذارد، چون اصلا نه تفکر آقای هاشمی را دارد و نه شجاعت ایشان را و نه پشتکار و فعالیتی که آقای هاشمی داشتند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پس از تلاش معنادار جریان اصلاح طلب برای حذف محسن هاشمی از شهرداری تهران با بازیگری مستقیم خاتمی اینک برخی نزدیکان آیت الله هاشمی معتقدند که در جریان مراسم تحلیف که رئیس جمهور منتخب یعنی آقای روحانی محور اصلی آن بوده نسبت به آیت الله هاشمی کم محلی شده است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

روزنامه جمهوری اسلامی در شماره امروز خود عکسی از یکی از سران فتنه (مهدی کروبی) در بیمارستان را منتشر کرد!

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

انتشار اظهارات مشایی در خصوص پایبندی به ساختار نظام و باور به نقد درون‎ساختاری بیش از هر چیز نشان داد آشپز نیز کم‎کم دارد نگران شور شدن آشی می‎شود که "خود" در کمال "بی‎اعتنایی به نقد دلسوزان" و با "دستان خود" پخته. با این همه اما این اظهارات نه تنها نتوانست ابهامات و نقدهای وارد بر این جریان را پاسخ گوید بلکه پرسش‎های فراوان دیگری را نیز فراروی قرار داد...

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88

این فیلم روایتگروبازسازی شده جنایت منافقین جلاد در به خاک و خون کشیدن یک خانواده است. مادر، فرزند و میهمانان این خانواده معصومانه در این جنایت به شهادت میرسند

دسته: اخبارفتنه گران-فتنه-فتنه88