پایگاه عدالت خواهان"  قاضی حیدری از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر مشهد خبر داد.

دسته: شورای اسلامی شهر و روستا

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سلبریتی که این روزهای در حال تفریح در اروپا است بعد از افزایش قیمت دلار، از رای به روحانی پشیمان شد./ محسن افشانی: از تک تک کسانی که باعث شدم به روحانی رای بدهند عذرخواهی میکنم!

دسته: انتخابات

پایگاه عدالت خواهان"انتخابات ریاست جمهوری سال 96،حاشیه های را به همراه داشت که پر رنگ تر از متن آن بود.

دسته: انتخابات

پایگاه عدالت خواهان"علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي يكي از كانديداهاي بالقوه انتخابات 1400 است و به نظر مي‌رسد كه پتانسيل جلب حمايت هر دو جريان سياسي را دارد.

دسته: انتخابات

رئیس کمیسیون شورهای مجلس از جمع‌بندی نهایی مصادیق رجل سیاسی در نشستی با حضور رئیس مجلس و وزیر کشور در آینده نزدیک خبر داد.

دسته: انتخابات

انتقادات نسبت به محمدرضا عارف در جایگاه ریاست شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و رئیس فراکسیون امید کار را به جایی رساند که جسته و گریخته زمزمه های عبور از عارف به گوش می رسد

دسته: انتخابات

عضو شاخص فراکسیون ولایی مجلس تاکید دارد: کم توجهی به جلیلی نشد اما از آنجایی که او منتسب به جریان پایداری است یکم حساسیت ها بیشتر است.

دسته: انتخابات

بررسی دوگانه های انتخاباتی و کنش سیاسی:

از عمده نیروهایی که براساس تحلیل ها انتظار می رود به صورت جدی تری در انتخابات آینده حضور یافته و برنامه هایی برای انتخابات مجلس ارائه دهند، دو شخصیت رئیسی و قالیباف می باشند. هرچند این دو تا کنون پیرامون انتخابات پیش روی مجلس اظهارنظر نکرده اند ولی فضای انتخاباتی و رویکردهای سیاسی مانند نواصولگرایی یا وجود 16 میلیون رای در انتخابات سال 96 انگیزه های جدی برای کنش گری در این عرصه ایجاد می کند.

دسته: انتخابات

انتظار‌ها برای ارسال لایحه جامع نظام انتخابات به مجلس همچنان ادامه دارد اما هنوز تحرکی امیدوار کننده از سوی دولت مشاهده نمی‌شود.

دسته: انتخابات

عضو علی‌البدل شورای مرکزی جمنا گفت: مطلع هستم فعالیت‌ها و اجرای برنامه‌های جمنا ادامه دارد و تعطیل نشده است و همگرایی و تعامل با گروه‌ها و مجموعه‌های دیگر اصولگرا همچون جبهه پایداری را دنبال می‌کند.

دسته: انتخابات

دلربایی جهانگیری در مناظرات انتخاباتی از اصلاح طلبان، تنها منتهی به همان ایام نمانده و تحرکات به مرور در حال افزایش باری رساندن اسحاق به پاستوری هستند که اینک معاون اولش هم محسوب می شود.

دسته: انتخابات

آیت‌الله مهدوی‌کنی می‌گوید: بعد از اینکه انتخابات تمام شد و آراء اعلام شد و جناب آقای خامنه‌ای به ریاست جمهوری انتخاب شدند، هیئت دولت را تشکیل دادیم. من به خاطر اینکه نظر همه اعضا را جلب کرده باشم، گفتم حال دیگر انتخابات انجام شده و رئیس‌جمهوری هم معلوم شده. من بنا دارم استعفا بدهم. شماها هم قهراً موافقید و در دولت بعدی هم شاید باشید، شاید هم نباشید آن دیگر به من ربطی ندارد، آن‌ها هم از این امر استقبال کردند. بنده همان جا استعفانامه خودم را نوشتم و برای جناب آقای خامنه‌ای فرستادم.

دسته: انتخابات

بر اساس اسناد مالی که اخیراً به دستمان رسیده است اعضای شورای شهر تهران طی قراردادی اقدام به خرید ۲۱ خودروی پژو پارس به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان و ۲۱ تبلت آمریکایی به ارزش ۹۶ میلیون تومان کرده‌اند.

دسته: شورای اسلامی شهر و روستا

رئیس کل دادگستری تهران آخرین وضعیت پرونده استانداران و فرمانداران متخلف را تشریح کرد.

دسته: انتخابات