حواشی انتخاب معنادار لاریجانی برای سال سوم

پایگاه عدالت خواهاناداره مجلس بدون استفاده از همه ظرفیت ها غیرممکن است. اشکالی که اتفاقا ما به آقای عارف گرفتیم، همین بود. خودمحوری و تمامیت خواهی در لیست آقای عارف وجود داشت، می خواستند بقیه گروه ها را حذف کنند و خودشان 12 کرسی هیأت رئیسه را داشته باشند. پایداری ها هم همین رویه را داشتند.

دسته: انتخابات

سالگردِ انتخابِ ۱۲ وعده انتخاباتی!

امروز 29 اردیبهشت‌ماه است، سالگرد برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری؛ انتخابات عجیب و غریبی که اتفاقات ویژه و منحصربه‌فردی را در خود جای داد.مردم شاهد بودند که نامزدهای نهایی سال 96 در جریان انتخابات گوی سبقت در وعده دادن به مردم را ربودند و هرکدام هرچه می‌توانستند گفتند تا رای مردم را کسب کنند؛ وعده برای ایجاد یک میلیون شغل، وعده رفع تحریم‌ها، بازگشت تولید و رفع رکود و... .

دسته: انتخابات

پایگاه عدالت خواهان"  قاضی حیدری از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر مشهد خبر داد.

دسته: شورای اسلامی شهر و روستا

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سلبریتی که این روزهای در حال تفریح در اروپا است بعد از افزایش قیمت دلار، از رای به روحانی پشیمان شد./ محسن افشانی: از تک تک کسانی که باعث شدم به روحانی رای بدهند عذرخواهی میکنم!

دسته: انتخابات

پایگاه عدالت خواهان"انتخابات ریاست جمهوری سال 96،حاشیه های را به همراه داشت که پر رنگ تر از متن آن بود.

دسته: انتخابات

پایگاه عدالت خواهان"علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي يكي از كانديداهاي بالقوه انتخابات 1400 است و به نظر مي‌رسد كه پتانسيل جلب حمايت هر دو جريان سياسي را دارد.

دسته: انتخابات

رئیس کمیسیون شورهای مجلس از جمع‌بندی نهایی مصادیق رجل سیاسی در نشستی با حضور رئیس مجلس و وزیر کشور در آینده نزدیک خبر داد.

دسته: انتخابات

انتقادات نسبت به محمدرضا عارف در جایگاه ریاست شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و رئیس فراکسیون امید کار را به جایی رساند که جسته و گریخته زمزمه های عبور از عارف به گوش می رسد

دسته: انتخابات

عضو شاخص فراکسیون ولایی مجلس تاکید دارد: کم توجهی به جلیلی نشد اما از آنجایی که او منتسب به جریان پایداری است یکم حساسیت ها بیشتر است.

دسته: انتخابات