پایگاه عدالت خواهان"آیت‌الله جنتی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی خواستار شکل‌گیری شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گلستان به ریاست آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی شد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در حکمی از سوی آیت الله جنتی، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گلستان معرفی شد.

 

در این حکم آمده است: نظر به ضرورت و اهمیت خاص بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مقطع حساس و سرنوشت ساز کنونی با تبیین مستدل، باورپذیر و منطقی کارآمدی نظام دینی-  دستاوردهای بی بدیل نظام مقدس اسلامی برآمده از نهضت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی (ره) که مستلزم برنامه ریزی جامع، فراگیر و بهره حداکثری از تمامی ظرفیت ها و هم افزایی نهادها و ارگان ها، شخصیت های حوزوی و دانشگاهی و تشکل های مردمی است. لذا با عنایت به رسالت خطیر حضرتعالی در جایگاه رفیع نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه، لطفا شورایی با عنوان « شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان» به ریاست شخص آن جانب و عضویت استاندار محترم، مدیران محترم دیگر ارگان ها و نهادهای عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل و تدابیر لازم مرتبط با موضوع از طریق بومی سازی اهداف، راهبردها و خط مشی های شورا و ستادمرکزی را مبذول فرمایید.

 

گفتنی است، طی هفته گذشته نیز رئیس و جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به همراه برخی از مدیران با آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان پیرامون شکل گیری این شورا دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه