پایگاه عدالت خواهانرئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان گفت: اقلام مورد نیاز مردم برای ماه مبارک رمضان با ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر از قیمت بازار در استان گلستان تامین شده و به زودی توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانسعید حسن‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره توزیع اقلام ضروری در بازار اظهار داشت: امسال به منظور آرامش بازار و رفاه حال مردم اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان با   10تا15 درصد کمتر از قیمت بازار تهیه شده و به زودی توزیع می‌شود.

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان تصریح کرد: این اقلام شامل گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز منجمد، شکر، روغن، تخم‌مرغ و برنج خواهد بود که بیش از 150 تن مرغ، 40 تن گوشت، 467 تن شکر و روغن و 30 تن تخم‌مرغ است و برنج هم با درخواست استان تامین می‌شود.

وی درباره قیمت این کالاها هم گفت: مرغ کیلویی 6200 تومان برای مصرف‌کنندگان، گوشت قرمز 23هزار تومان و قیمت شکر و روغن هم به زودی اعلام می‌شود.

حسن‌پور درباره نظارت بر عرضه این کالاها هم تاکید کرد: دستگاه‌های متولی از جمله صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزیرات حکومتی بر عرضه این مواد نظارت می‌کنند تا توزیع‌کنندگان به قمیت مصوب به مردم عرضه کنند.

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان خاطرنشان کرد: مردم از فروشگاه‌های مجاز خرید کنند و در صورت مشاهده تخلف در قیمت‌ها با شماره 124 تماس بگیرند و شکایات خود را مطرح کنند تا دستگاه‌های متولی رسیدگی کنند.

 

 

 

 نوشتن دیدگاه