پایگاه عدالت خواهان"گویا انتصاب ابوالقاسم صفوی به سمت فرمانداری گرگان مسجل شده و با رفتن سید عباس حسینی و آمدن تیم مدیریتی جدید ، تغییرات و جابجایی های داخلی فرمانداری نیز شروع شده است .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در همین رابطه (ح – ش) عضو ستاد میرحسین موسوی در سال 88 به سمت بخشدار بهاران منصوب می شود ، فردی که علیرغم فعالیت سیاسی در سال 88 در ستاد میرحسین ، اما با رافت جعفر گرزین فرماندار وقت مجددا به کار خود بازگشت .

آقای (ح – ک) از فعالین گردشگری غرب گرگان که در ایجاد دهکده گردشگری گرگان در سایت اداری استانداری نقش برجسته ای داشته ، به سمت بخشدار مرکزی منصوب می شود .

همچنین (م – م) از فعالین سینمایی و متصدی برگزاری کنسرت ها در گرگان قرار است روابط عمومی و مشاور جوان فرمانداری شود .

(ا – ق) معاون سابق فرمانداری آق قلا ، از شاگردان سروش و وابسته به تیم سیاسی هاشم مهیمنی نیز جای کاظمی ، معاون سیاسی امنیتی را خواهد گرفت .

احتمالا ابراهیم دشتیان معاون فرماندار گرگان به دلیل اینکه خود را هموزن جایگاه فرماندار می داند و به لحاظ مدیریتی و سابقه دفاع از دولت روحانی از صفوی موثرتر می داند، جای خود را به فرد دیگری خواهد داد.

از بقیه انتصابات فعلا چیزی در دست نیست و افرادی هم که در بالا عنوان شده فعلا در حد گزینه های احتمالی بوده و امکان جابجایی هم وجود دارد .

انتهای پیام/

 

 

 

 نوشتن دیدگاه