پایگاه عدالت خواهان"رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: بازرسان این سازمان با نظارت دقیق بر عملکرد واحدهای تولیدی در سراسر نقاط استان با هرگونه تخلفات احتمالی مطابق قانون برخورد خواهند کرد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"؛ علی‌اصغر اصغری اظهار کرد: در پی گزارشات دریافتی ستاد خبری سازمان مبنی بر بروز تخلفات احتمالی تعدادی از واحدهای تولید کننده آرد در سطح استان تیمی از بازرسان برای رسیدگی و بررسی موارد مطروحه اعزام و پس از بررسی‌های به عمل آمده تخلف عرضه خارج از شبکه گندم امانی دو واحد تولیدی آرد شناسایی و محرز شد.

وی افزود: پس از بررسی‌های به عمل آمده و احراز تخلف عرضه خارج از شبکه 18 هزار و 600 تن گندم امانی دولت، پرونده تخلفات این واحدها به ارزش ریالی 233 میلیارد و 164 میلیون و50 هزار ریال تشکیل و برای صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

اصغری همچنین با بیان اهمیت این موضوع از مدیران واحدهای تهیه و توزیع آرد در سراسر استان خواست تا با رعایت موضوعات بهداشتی و سلامت محصول نهایی در تولید آرد مناسب و با کیفیت که رابطه مستقیم با تهیه نان مرغوب به عنوان قوت اصلی مردم را دارد کوشا بوده و شرکت‌های تهیه و توزیع کننده گندم را موظف به رعایت چهارچوب موازین قانونی دانست.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به حضور احتمالی برخی از سودجویان و دلالان خرید و فروش گندم در سطح بازار از برخورد قاطعانه با خاطیان این عرصه خبر داد و خروج هرگونه گندم امانی دولتی بدون داشتن حواله از سوی شرکت غله و خدمات بازرگانی را ممنوع دانست و افزود: در صورت فروش غیرقانونی گندم و مشاهده تخلف عرضه خارج از شبکه برابر قانون با واحدهای خاطی برخورد خواهد شد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان استفاده از گندم و آرد با قیمت و کیفیت مناسب،توجه بیشتر به موضوع آموزش تولیدکنندگان و همکاری مردمی در امر تخلف‌یابی از طریق سامانه پاسخگویی به شکایات 124 را از راهکارهای اصلی کاهش تخلفات عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه