پایگاه عدالت خواهان"وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فردا (20 اردیبهشت) جهت شرکت در مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالگرد مختومقلی فراغی به استان گلستان سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر فضیلت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، امروز (۱۹ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران گفت: سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا (۲۰ اردیبهشت) جهت شرکت در مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالگرد مختومقلی فراغی شاعر شهیر ایرانی در آق توقای مراوه تپه به استان گلستان سفر می کند.

 

وی با بیان اینکه این سفر وزیر مناسبتی و شرکت در مراسم نکوداشت مختومقلی فراغی است، افزود: برای سفر استانی و چند روزه وزیر به استان چند تاریخ به دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد شده است.

 

حجت الاسلام فضیلت تصریح کرد: مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالگرد تولد مختومقلی فراغی، شاعر شهیر ایرانی ترکمن فردا (20 اردیبهشت) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، استاندار گلستان، مقامات استانی و اصحاب فرهنگ استان در آق توقای مراوه تپه مزار آن شاعر شهیر برگزار می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: مراسم نکوداشت مختومقلی فراغی در چند شهر آق قلا، گمیشان، گنبدکاووس و زادگاه این شاعر شهیر ایرانی ترکمن نیز برگزار شده است

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه