مراسم تودیع و معارفه رئیس شورای نگهبان استان گلستان پنجشنبه همین هفته برگزار و حمیدرضا بهمنی نژاد جایگزین عیسی غلامی می شود .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان؛ بنا بر اعلام منابع غیر رسمی حمیدرضا بهمنی نژاد به عنوان رئیس شورای نگهبان استان گلستان منصوب شده است .

بهمنی نژاد جایگزین عیسی غلامی شده که  9 سال در شبکه نظارت بر انتخابات استان فعالیت کرده که 6 سال آن به عنوان جانشین و حدود 3 و نیم سال نیز بار سنگین ریاست شورای نگهبان استان را به دوش کشیده است .

عیسی غلامی جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی ، شهید زنده و یادگار دوران دفاع مقدس می باشد که در مقام های اطلاعاتی و امنیتی نیز منشا خدمات بزرگ بوده است .

گفته شده خود غلامی به دلیل کسالت و ناراحتی قلبی ناشی از فشار کار پیگیر این جابجایی بوده و گردش نخبگان و بکارگیری از جوانترها نیز می تواند از دلایل این انتصاب باشد .

گفتنی است حمیدرضا بهمنی نژاد هم از نیروی های قدیمی ، ولایی و انقلابی استان گلستان و از اعضای هیات نظارت بر انتخابات ادوار گذشته در استان گلستان بوده و به دللی تجربیات مفید و ارزنده گزینه برجسته ای برای این جایگاه به شمار می رود .

مراسم تودیع و معارفه رئیس شورای نگهبان استان گلستان با حضور دکتر میرشمسی جانشین معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در روز پنجشنبه 10 اسفند ماه برگزار می شود .

انتهای پیام /

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه