عضو کمیسیون عمران مجلس، با تشریح برخی جزئیات نشست امروز این کمیسیون برای بررسی سانحه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج گفت: وزیر کار به دستور رئیس جمهور در این جلسه حضور نیافت.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"شهرام کوسه غراوی  در تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران برای بررسی حادثه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج اظهارداشت: آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جلسه کمیسیون حضور یافت اما آقای ربیعی وزیر کار (به عنوان متولی هواپیمایی آسمان) علیرغم دعوت کمیسیون، به دلیل دستور رئیس جمهور مبنی بر اینکه فقط آقای آخوندی در این خصوص صحبت کند، در این جلسه حضور نیافت.
 
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه قرار بود علل سقوط هواپیما برسی شود اما تا زمانی که جعبه سیاه هواپیما پیدا نشود، نمی توان درباره علل و عوامل حادثه صحبت کرد.
 
وی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ عذرخواهی بین مسئولان کشور وجود داشته باشد، گفت: مسئولان باید به افکار عمومی پاسخ دهند تا علل و عوامل ناامنی پروازها مشخص شود.
 
کوسه غراوی اظهارداشت: وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که در منطقه حضور داشته است و با کمک فرمانده کل ارتش و سازمان های دیگر لاشه هواپیما را پیدا کرده است. طبق اطلاعات موجود اجساد بیش از ۳۰ نفر از مسافران هواپیمای ای تی آر پیدا شده است.
 
وی در خصوص ادعای برخی رسانه ها مبنی بر تماس تلفنی یکی از مسافران با خانواده اش، عنوان کرد: این تماس قبل از حادثه صورت گرفته است و شدت حادثه به قدری بوده که امکان ندارد، فردی زنده مانده باشد.مهر
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه