مسئله ی نقد و نقادی را نباید صرفا منحصر در ذکر عیوب مدیران یک مجموعه و یا سازمان دانست.بله ذکر نقاط مثبت مدیران و مسئولین گمنام را نیز باید روی دیگر نقد و نقادی دانست.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"مسئله ی نقد و نقادی را نباید صرفا منحصر در ذکر عیوب مدیران یک مجموعه و یا سازمان دانست.بله ذکر نقاط مثبت مدیران و مسئولین گمنام را نیز باید روی دیگر نقد و نقادی دانست.
باید گفت در ایران اسلامی هستند مدیران و مسئولینی معدود که استحاله نشده و با روحیه ی جهادی همچون اوایل انقلاب به خدمت به مردم شریف می پردازند.
مدیرانی که باید آنها را به کورسویی از روشنایی در فضای تاریک اداری امروز کشور تشبیه کرد.


مدیرانی که بالاترین عناوین را در عمل سربازی رهبری و نوکری مردم می دانند.


مدیرانی که بدون توجه به سیاسی کاری ها و باند بازی های موجود و فراگیر به خدمت می پردازند.


این ها افرادی هستند که با همان عهدی که با امام راحل و شهدا بستند پایبند مانده اند و با این سیره ی عملی به خلف صالح پیر جماران یعنی امام خامنه ای مد ظله العالی نیز لبیک می گویند.


در همین رابطه این پایگاه خبری حسب مشاهدات عینی و تحقیقات میدانی و عملی خود اعلام می دارد در گرگان تعدادی معدود و انگشت شمار از مدیران جهادی هستند که با روحیه ای قابل تقدیر بدون دریافت هرگونه مبلغ مازادی از دستگاه اجرائی خود تا پاسی از شب(23/30) بدون هرگونه ادعا به خدمت به مردم شریف و ولایی می پردازند از جمله آقای ی و آقای ز  آنهم در شرایطی که اکثر افراد فضای کاری خود را به چشم بنگاهی اقتصادی می نگرند و از کار و فضای اداری برای خود بهره ها می برند.


در همین راستا این پایگاه خبری بر خود فرض می داند از این دسته مدیران و مسئولین که آنها را باید خادمان گمنام ملت و رهروان عملی ولایت و امامت دانست تقدیر و تشکری وافر بعمل آورد و برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون در سایه ی امامت حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه و نائب برحقش مقام معظم رهبری مد ظله العالی نماید.

          مدیریت پایگاه عدالتخواهان

 

 

 نوشتن دیدگاه