رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: زندگی خائنان به انقلاب اسلامی دچار نکبت خواهد شد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانحجت الاسلام احمدرضا احمدی صبح دوشنبه در جمع کارکنان پایور و وظیفه قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ اظهار کرد: ایام دهه فجر که پشت سر گذاشتیم، ایام عظیمی است که از آن به عنوان معجزه و عنایت الهی تعبیر شده است.

احمدی به چگونگی پیروزی انقلاب اشاره کرد و افزود: از سال ۱۲۹۷ که منجر به پایان حکومت قاجار شد تا سال ۱۳۹۷، یک قرن گذشته که ۴۰ سال آن مربوط به دوره انقلاب اسلامی بوده است.

وی به حکومت رضاشاه اشاره و بیان کرد: رضاخان در دوره پهلوی اول با کودتای انگلیس بر سر کار آمد و انگلیسی ها سه راهبرد مهم را برای او ترسیم کردند.

وی ادامه داد: تامین منافع انگلیس در ایران، کشف حجاب و غربی شدن فرهنگ جامعه، سه راهبرد اعلام شده از سوی انگلیسی ها بود که با پاسخ مثبت رضاخان همراه شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: عده ای می گویند، رضاشاه دانشگاه تاسیس کرد پس آدم خوبی است، اما آیا او دانشگاه را برای تحقیر دانشجویان و جوانان ایرانی ساخت.

احمدی خاطرنشان کرد: برخی به اصطلاح روشنفکران آن زمان می گفتند اگر ایرانی بخواهد آدم شود باید مدتی در فرانسه زندگی کند.

وی با بیان اینکه غربی ها می خواستند فرهنگ خود را وارد ایران کنند، اظهار کرد: امام راحل وقتی تحجر حکومت را دید اقدام به تربیت نیروهای انقلابی کرد.

وی با بیان اینکه برای پیروزی انقلاب اسلامی هم خون ریخته شد و هم خون دل خورده شد، گفت: هرکس به انقلاب اسلامی خیانت کند زندگی خاندانی او به نکبت می انجامد و تا زمانی که خون پاکانی همچون شهید غفاری برای ثمره انقلاب ریخته شود این ماجرا ادامه خواهد یافت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه به پیشرفت های علمی و نظامی کشور اشاره و اظهار کرد: امروز افتخار می کنیم که امریکا از توان موشکی ما می هراسد.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد: دانشمندان ما پرنده هایی در کشور ساخته اند که هرکدام نقش چند انسان را ایفا می کند.

وی با اشاره به پیشرفت تحصیلی ایرانیان گفت: در دوران پهلوی، ۴۷ درصد جامعه باسواد و ۱۷ هزار دانشجو بودند اما اکنون حدود ۵ میلیون دانشجو مشغول به تحصیل هستند.

وی ضمن اشاره به مشکلات موجود در کشور تصریح کرد: انقلاب اسلامی در ذات خود مشکلی ندارد و برای توسعه عدالت اجتماعی ایجاد شد بلکه معایب موجود به عملکرد ما مسئولان مربوط می شود.

حجت الاسلام احمدی در پایان بیان کرد: امیدوارم اهداف انقلاب اسلامی مانند آنچه امام خمینی (ره‌) و مقام معظم رهبری ترسیم کرده اند به تحقق بپیوندد.

 

 

 نوشتن دیدگاه