راهپیمایی 22 بهمن امروز گرگان با حاشیه هایی چون مرگ بر مفسد اقتصادی ، سخنرانی جذاب و انقلابی منوچهر متکی ،حضور کفن پوشان ، حضور زودهنگام مردم در محل آغاز راهپیمایی و .. همراه بود .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر برگزار شد و بار دیگر مردم همانند چهل سال گذشته آمدند تا جواب یاوه گویان را بدهند .

حاشیه های راهپیمایی 22 بهمن گرگان به شرح زیر است :

** از همان ساعت 8 صبح تعداد زیادی از مردم یکدیگر را به حضور در راهپیمایی دعوت کرده و گفته اند هر چه زودتر برویم بهتر است ، به همین جهت از همان ساعات اولیه صبح تعدادی از مردم در میدان شهرداری گرگان تجمع کردند .

** شبکه سبز گلستان نیز از ساعت 9:20 اقدام به پخش مستقیم تصاویر راهپیمایی و پخش آهنگ های حماسی نمود و این تصاویر نشان می داد که جمعیت زیادی در حال رفتن به سمت چهارراه میدان جهت بیعت مجدد با انقلاب اسلامی و ولی امر خود هستند .

** صف نخست راهپیمایان گرگانی ، کفن پوشانی بودند که لبیک یا خامنه ای را روی کفن خود حک کرده بودند و با این حرکت به دشمنان ، جهانخواران ، آل سعود و مزدورانش فهماندند که دارالمومنین گرگان قتلگاه آنان خواهد بود .

photo 2018 02 11 09 42 39

** در بین مسیر تعداد زیادی از مردم با دود کردن اسفند این روز بزرگ را گرامی داشته و راهپیمایان را با سلام و صلوات بدرقه می کردند .

photo 2018 02 11 10 50 29

** اشتیاق زیاد جوانان برای در اختیار داشتن پرچم و روی دوش خود انداختن و بوسه زدن بر آن از ویژگی های این راهپیمایی بود .

** گروه سرودی که به خواندن آهنگ "ایران اگر دل تو را شکستند " با استقبال مردم مواجه شد .

** منوچهر متکی وزیر سابق خارجه و معاون بین الملل مجمع تقریب مذاهب سخنران این جلسه بود که یک سخنرانی انقلابی و پرشور از این سخنران بومی دیده شد .

** در بین راهپیمایان تابوت منقش به پرچم آمریکا و اسراییل بر روی دست قرار گرفت و تشییع شد .

22Bahman 1

** تعداد زیادی از مردم از مسافت های دور به طرف چهارراه میدان نقطه آغاز راهپیمایی خود را رسانده بودند و به نوعی یک مسیر را سه بار رفتند(یعنی کسی که در خیابان شهدا بود ابتدا این مسیر را به طرف چهار راه آمد و دوباره به طرف خیابان شهدا رفت و یا کسی که از خیابان امام رضا (ع) آمد به چهارراه و از انجا به چهارراه شهدا رفت و دوباره به امام رضا برگشت ) و این نشان از عمق اعتقاد مردم به نظام جمهوری اسلامی دارد.

** سیل جمعیت از خیابانهای اصلی به نقطه آغازین راهپیمایی خیلی پررنگ ، خاص و ویژه بود یعنی جمعیت زیادی حوالی ساعت 10 صبح در خیابان شهدا ، سرخواجه ، پاسداران ، شهید بهشتی ، شهید رجایی ، امام خمینی (ره) حضور داشتند .

** مراسم با نظم و امنیت بالایی برگزار شد و این جای تشکر از نیروهای انتظامی و بسیج و سپاه دارد .

22Bahman 1

** همچنین یکی از شعارهای مهم امروز مرگ بر مفسد اقتصادی بود که به مسئولان فهماند مردم اگر چه همچنان پای انقلاب هستند اما دلیل نمی شود عده ای مسئول فاسد و مفسد اقتصادی و آقازاده فرصت طلب به چپاول بیت المال اقدام کنند .

** نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا وقتی می خواست به جایگاه ویژه سخنرانی برود با صندلی های پر مواجه شد و با ناراحتی به داخل جمعیت برگشت ، در جایگاه افرادی چون متکی ،  نورمفیدی ، تربتی نژاد ، ، طهماسبی و احمدی رئیس شورای هماهنگی بودند .

 

 

انتهای پیام /

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه