نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان و استاندار گلستان در پیامی از عموم مردم شریف و همیشه در صحنه استان جهت حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهاندر پیام مشترک آیت الله نورمفیدی ، نماینده ولی فقیه در گلستان و سید مناف هاشمی، استاندار گلستان آمده است: حضور آگاهانه مردم در این راهپیمایی موجب تحکیم بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد و ضربه ی سنگینی بر جبهه مستکبران و زورگویان جهان وارد خواهد آورد.

انقلاب اسلامی ثمره خون صدها شهید و فداکاری مردان و زنانی است که با رهبری عالمانه و الهی امام خمینی (رحمه الله علیه) به نتیجه رسید و حاصل آن، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید.

مبارزاتی که از سال 1342 و با اعتراضات سلسله ی جلیله ی روحانیت و مردم نسبت به قوانین نابخردانه و ظالمانه رژیم منحوس پهلوی آغاز گردید، توانست در 22 بهمن 57 انقلابی متفاوت از قیام ها، انقلاب ها و مبارزات جهانی را رقم زند.

جمهور ی اسلامی ایران در طول 39 سال گذشته همواره توانسته است با تکیه بر اصول تغییر ناپذیر خود، همراهی بی بدیل مردم و رهبری هوشیارانه امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از گردنه های سخت و دشوار عبور کند و توطئه های خبیثانه دشمنان را خنثی نماید.

اینجانبان ضمن تبریک به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از عموم مردم شریف، ولایت مدار و همیشه در صحنه استان جهت حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی باشکوه یوم ا... 22 بهمن دعوت می نماییم و بر این باوریم که شرکت آحاد ملت در این راهپیمایی موجبات تحکیم بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران را فراهم خواهد آورد و ضربه ای سنگین بر جبهه  مستکبران، زورگویان و بدخواهان ایران اسلامی وارد می نماید.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه